Tarnobrzeg: Nowe wyposażenie pomieszczeń pod trybuną stadionu

Pięknieją wnętrza tarnobrzeskiego stadionu, na którym swoje mecze rozgrywają nasi piłkarze. Najnowsze wyposażenie stadionu sportowego przy Al. Niepodległości w Tarnobrzegu kosztowało ponad 41 tysięcy złotych, sfinansowane zaś zostało z budżetu miasta.

W meble wyposażone zostały pokoje sędziowskie, delegata, trenerów i klub biznesu. Pojawiły się tam nowe sofy, ławy, szafy i wieszaki. Z kolei gabinet masażysty wyposażono w stoły do masażu, szafki medyczne i chłodziarki do przechowywania lekarstw, opatrunków i próbek.

foto&info: Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
???
4 lat temu

Jakim prawem, obecny prezydent przegra wybory za wydawanie kasy z budzetu miasta na co by nie patrzec prywatny klub

cenzor
4 lat temu

??? i co z tego wynika.

Wacław
4 lat temu

Karuzela się kręci najlepszy prezes klubu łubu dubu DD zadowolony, wychodził na klęczkach do urzędu miasta sobie wyposażenie tych pomieszczeń, dzień w dzień przesiadywał i błagał o jałmużnę. Tak to psioczył że prezydent GK beeee że za NM było lepiej, a teraz dalej do korytka ciągnie 🙂 Chorągiewka, gdzie zawieje kasa tam jest hehehe Panie prezesie klubu łubu dubu DD prosze zająć się klubem szukać sponsorów we własnym zakresie, chodzić po firmach od drzwi do drzwi, zachęcać kibiców do przychodzenia na mecz !!!! to kibice tworzą głównie budżety klubów, na tym kluby zarabiają – kupowania biletów, karnetów, gadżetów, kampanie marketingowe, akcje promocyjne – niech Pan sobie poczyta o Sponsoringu, o Marketingu Sportowym – a nie po miejskie pieniążki.

Jajecznica
4 lat temu

Darek trzymaj się !!! wytrzymaj jeszcze troszeczkę, wiem że masz już kolana pozdzierane od pielgrzymek i błagania o pieniądze w UM, ale nic się nie bój już niedługo wracam na stołek i będzie znów po staremu 🙂 Wspólna fala DD&NM !!!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content