Siarka przegrała w sparingu z Wisłą Sandomierz 1:2 (fotoreportaż oraz video HD)

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg przegrała z grającą w trzeciej lidze Wisłą Sandomierz 1:2 (0:1) w sparingu, który rozegrany został wczoraj, w Staszowie.

Dla Siarki był to przedostatni z zaplanowanych meczów kontrolnych. W ostatnim sparingu tarnobrzeska drużyna zmierzy się jutro w Puławach, z miejscową Wisłą. Sparing ten odbędzie się, ponieważ ligowe rozgrywki nie zostaną wznowione w nadchodzący weekend. Zgodnie z harmonogramem Siarka miała w sobotę na własnym stadionie podejmować Garbarnię Kraków, jednak z powodu panujących warunków atmosferycznych na naszym stadionie mecz nie może zostać rozegrany.

Z powodu mroźnej aury do gry nie wrócą również piłkarze Wisły Sandomierz, nie chodzi tu jednak o rozgrywki ligowe – te Wiślacy rozpoczną w sobotę 10. marca meczem wyjazdowym z Sołą Oświęcim, lecz o starcie pucharowe z Alitem Ożarów, które przełożono na 4. kwietnia. Mróz nie przeszkodzi za to prezentacji drużyny Wisły, którą zarząd zaplanował na niedzielę 4 marca, w Domu Katolickim. Początek godz.17.30.

SPARING: SIARKA TARNOBRZEG – WISŁA SANDOMIERZ 1:2

0:1 – Jarosław Piątkowski 15′
1:1 – Krzysztof Ropski 55′
1:2 – Jakub Łata 60′

SIARKA: skład wyjściowy – Kieliszek, Grzesik, Witasik, Barteczko, Witkowski. Świderski, Wawrylak, Galara, Głaz, Broź, Mróz. W drugiej połowie zagrali jeszcze: Kubowicz, Dawidowicz, Wiktor, Płatek, Janeczko, Ropski i Wdowiak

WISŁA: skład wyjściowy) Patryk Drzymała – Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Cezary Wilk, Krzysztof Miroszka – Jarosław Piątkowski, Andrij Nikanowycz, Michał Mokrzycki, Damian Juda – Piotr Poński, Patryk Róg

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content