Tarnobrzeg: Prof. Andrzej Rzepliński gościem Klubu Obywatelskiego

 Andrzej Rzepliński, profesor nauk prawnych, w latach 2010–2016 prezes Trybunału Konstytucyjnego, będzie gościem kolejnego spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego, w Tarnobrzegu. Spotkanie odbędzie się w czwartek 26. kwietnia, w Zamku Tarnowskich w Dzikowie.

Na spotkanie, które odbędzie się pod hasłem „Państwo jako dobro wspólne” zaprasza europoseł Elżbieta Łukacijewska.

Początek godz. 17.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
greg
2 lat temu

od dziś zbieramy ślinę!!!!

Terfan
2 lat temu

No i mamy Profesorka politycznego poplecznika PO i Nowoczesnej kolejna ściema przyjedzie mydlić oczy mieszkańcom Tbg. Popierając i podpisując ustawy złodziejskiej mafii wyłudzającej Vat, jednorękich bandytów, dopalaczy razem z PO, KOD-em i Nowoczesnej tworzyli w Polsce przez kilka lat układ mafijny. Zobaczymy na zdjęciach po spotkaniu kto przyjdzie i popiera Profesorka !

wiosna
2 lat temu
Reply to  Terfan

A po co tobie wiedzieć kto przyjdzie. Będziesz sprawdzał gdzie pracuje i dostanie wypowiedzenie jako nielubiący obecnej władzy. TrochĘ pokory by sie przydało.

Mietek
2 lat temu
Reply to  Terfan

Przykre gdy takie obrzydliwe słowa tak frywolnie są konstruowane… Chyba po to aby się dowartościować…. a de facto trzeba dużo wiedzieć i to z bezpośrednich sytuacji aby coś mądrego i uczciwego napisać … zwłaszcza o Profesorze Rzeplińskim. Zapewne hurtem inni też tacy sami.. polityka zaślepia…

bolo
2 lat temu

Zbierz ile dasz radę, podejdź przed lustro i spluń na idiotę, którego masz przed sobą.

opluty
2 lat temu
Reply to  bolo

nie bądź taki bolo bo ci przyfasolo

Gamon
2 lat temu
Reply to  bolo

Po co, skoro mamy twoją facjatę!

Dero
2 lat temu

No i mamy przybywa mydlić mieszkańców Tbg poplecznik mafii PO-Nowoczesna-KOD która chciała rozgrabić Polskę z całego majątku.Jaki Profesorek Rzeliński był poszkodowany jak chcieli go wykurzyć z Trybunału bo uwarzał się za bezpartyjnego a tu mamy aspiracje polityczne wychodzą ! Zobaczymy na zdjeciach kto przyjdzie go wysłuchać i kto popiera mafijne układy.

bolo
2 lat temu

Dero albo jesteś debilem albo jakimś rosyjskim botem wypisującym bzdury w dodatku z błędami ortograficznymi niegodnymi ucznia III klasy szkoły podstawowej. Polskiej szkoły – dodam.

dero
2 lat temu

Bolo co ma rosyjski bot do prawdy ? Ty jeśli jesteś zwolennikiem PO-mafijnego układu idź na spotkanie i słuchaj uważnie Rzepy.

adamek
2 lat temu

Boże wybaw nas od bezrozumnej mafii PoPiSowej , najgorsze tałatajstwo , p.o. zamachowiec , nomenklatura i calkowity brak szacunku dla prawa

Antek
2 lat temu

Ale jaja , dyrektor Zych nie wpuscil radnych do zamku (bo a nuz cos zginie) a wpuszcza ubecję.

Edi
2 lat temu

Po co ten przedstawiciel układu ma przyjechać do naszego miasta? Platforma nowoczesna i kod to jedna mafia

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Jakim debilem trzeba być, żeby iść na to spotkanie…
Zdjęcia tych tłumów, mile widziane

Franz
2 lat temu

Jakim debilem trzeba być, żeby wypisywać takie rzeczy… To jeszcze wolny kraj i każdy ma prawo chodzić na takie spotkania, na jakie mu się podoba. A zdjęcia możesz sobie pooglądać. Tyle ci pozostało…

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x