O przedłużeniu aresztu prezydenta Grzegorza K zadecyduje sąd w Tarnobrzegu

Jak dowiedział się portal NadWisłą24.pl o przedłużeniu aresztu tymczasowego na kolejne trzy miesiące prezydenta Grzegorza K, zadecyduje sąd w Tarnobrzegu.

21 maja br upływa termin aresztu tymczasowego prezydenta Tarnobrzega. Jak dowiedział się portal NadWisłą24.pl, prokuratura wnioskuje o przedłużenie aresztu Grzegorza K.

– W związku z postępowaniem prowadzonym przez Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej prokuratura skierowała wniosek o przedłużenie stosowania tymczasowego aresztowania wobec Grzegorza K. na okres dalszych 3 miesięcy – informuje portal NadWisłą24.pl dział prasowy prokuratury.

W areszcie tymczasowym prezydent Grzegorz K przebywa od 23 lutego br. O zastosowaniu tego środka zapobiegawczego postanowił Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście.

Co warte podkreślenia, z informacji które portal NadWisłą24.pl uzyskał od działu prasowego Prokuratury Krajowej wynika, że w przeciwieństwie do pierwszego wniosku o zastosowaniu wobec prezydenta aresztu który był rozpatrywany przez sąd w Warszawie, wniosek o przedłużenie aresztu na kolejne trzy miesiące, rozpatrywany będzie dla odmiany przez tarnobrzeski sąd.

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K podejrzany jest o to, że pełniąc funkcję publiczną oraz w związku z procedowaniem zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, 21 lutego 2018 roku przyjął od tarnobrzeskiego przedsiębiorcy korzyść majątkową w kwocie 20 tysięcy złotych. Chodzi o przestępstwo z art. 228 par. 1 kodeksu karnego, za które grozi kara do 8 lat więzienia.

Prezydent Grzegorz K nie przyznaje się do winy.

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nadzieja
4 lat temu

Powialo nadzieja

Kazek
4 lat temu

Od rana w poniedziałek p.o. i jego zastępczyni będą warowali na prezesa sądu, aby wydał właściwy wyrok…żebyście się sku…syny w grobach przewracali. I wasze dzieci też.

Pikuś
4 lat temu
Reply to  Kazek

O czym ty w ogóle pie*****?*

lisia
4 lat temu

to już 100% pewności że ma przedłużony areszt

Osiedlanin
4 lat temu

O kurde. Jaka ta prokuratura z Warszawy wspaniałomyślna! „Wygraną” sprawę oddają prokuratorom z Tarnobrzega <3

jara750
4 lat temu

a swoją drogą nie widzę tu żadnego partyjniactwa. Ciągle, że pisiory. Przecież ojciec Pekarowej to stary aparatczyk PZPR . Co ma PiS do PZPR-ów ? KOŁKI NA STOŁKI .

Mieszkaniec
4 lat temu

WYPUŚCIĆ PREZYDENTA TARNOBRZEGA GRZEGORZA KIEŁBA ! WYPUŚCIĆ PREZYDENTA TARNOBRZEGA GRZEGORZA KIEŁBA ! WYPUŚCIĆ PREZYDENTA TARNOBRZEGA GRZEGORZA KIEŁBA !

Mac
4 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

A niby dlaczego wypuścić ??? Bo jeżeli jest winny to prawo jest dla wszystkich jednakowe Mieszkańcu !
A tego nie wiesz czy jest niewinny !
Weź sobie transparent z owym napisem i ulicami miasta z nim przejdź najlepiej !

jara750
4 lat temu
Reply to  Mac

widzisz Mac , wypuścić ponieważ będą mu przedłużać, żeby nie startował . Gdyby chodziło tylko o nieudowodniony przekręt to przy takich „dowodach ” już by był skazany. Odkołkuj se pałę bo głową nie myślisz

gosc
4 lat temu

powinni odtajnic nagrania dowody i po sprawie prawda by wyszla na jaw cos czuje ze kilku by wialo a tbg ostro

rejestrator
4 lat temu
Reply to  gosc

nie odtajnią bo wyszłaby żenada tej prowokacji, dowodów konkretnych nie ma i stąd przedłużanie aresztu

marek
4 lat temu

mam nadzieję że Ojciec Miasta już lobbuje u tarnobrzeskich sędziów w sprawie nieprzedłużenia aresztu dla GK

Stach
4 lat temu
Reply to  marek

Sarkazm czy powaga?

jara750
4 lat temu
Reply to  marek

chyba Ojciec Mateusz a nie miasta

KMML
4 lat temu

te PISowskie łotry nie wypuszcza chłopa do wyborów.Myślą że ten nieudacznik KK wygra OJ BGRUBO SIE POMYLĄ A PANA GRZEGORZA SZKODA !!! I DZIECI I RODZINY.

Bratek
4 lat temu
Reply to  KMML

Dzieci i żony owszem szkoda, ale jego wogóle !!!

ronin
4 lat temu

Oj dobrze by się działo że wyjdzie i powie kto go na tę minę wpier…..ł ale pisowskie struktury sięgnęły nawet sądów p.o. już pewnie rozmawiał z min sprawiedliwości i prok gen w końcu zależy mu na wygranej oj nie tędy droga mały młody chłopcze depczesz poparcie dla siebie obstawiając się wymaginowanymi aferami za 20 tysiaków osobiście nie będę na ciebie kandydował moja rodzina też ma mam trochę chłopa w rodzinie powiem bo to na pewno czytasz będę głosował na aresztowanego póki co prezydenta miasta z wyboru mieszkańców Grzegorza Kiełba! a ty wróć do szkoły!i naucz się pewnych moralnych zachowań

Ida
4 lat temu

Wyborcy kierują się chwilą i nie mają przemyśleń przed wrzucenie karty
Często jest to na chybił trafił. Pamiętam jak po odwołaniu prezydenta Zwiruka przez swojego zastępcę Pana Dzubinskiego ten ostatni był prezydentem wiele lat
A trzeba dodać że Zwirukowi nic nie zarzucono.Byla to typowa walka o władzę.Mieszkancy nie wykazali ani empatii ani rozumu.Xamiana wcale nie był A na lepsze
NO CÓŻ Tak samo będzie teraz Wieekosc uwielbia jak się dokonuje aktualnej władzy.I wcale nie ma znaczenia że ktoś dobrze rządzi Jak by tam było to byłbym pewien że Kalinka nie ma szans bo obiektywnie nie powinien wygrać tylko z jednego powodu.wydaje mi się że wszystko wie cechuje go nienawiść do przeciwników Ale to nie ma znaczenia przy wyborze Na niego będą głosować zlaknieni władzy i kasy z pisu.Przemysl to .

Rada
4 lat temu

W tej sytuacji w której się znalazł Tarnobrzeg namawiam prezydenta Kielba aby zgłosił swoją kandydaturę na ponowny wybór na stanowisko prezydenta
Nie jest przecież pozbawiony żadnych praw wyborczych ani czynnych i biernych
To.jedt proste powołać sztab wyborczy z ponad 3 tysiące głosów już ma i zobaczymy mi e Kalinki.Ja bym tak zrobił aby sprawiedliwość wreszcie się stała.Takich metod wyborczych nikt w ościennych samorządach nie stosuje.To trzeba przechytrzyć przeciwnika.Niech startuje z aresztu zgodnie z prawem skoro nie chcą bo osądzić przed wyborami przed wyborami.

Buuumas
4 lat temu

Przeciez tz biznesmen Kolek zostawil mu kase w dokumentacji i wyszedl a 5min pozniej wpadla policja. Wszystko bylo ustawione. po pierwsze niegdy kasy sie nie przyjmuje w biurze.a po drugie to nie wierze ze sie skusil na glupie 20tys Kielb jeszcze z tego wyjdzie i wsadzi tego biznesciote co go wystawil.

Pan to nie ja
4 lat temu

PdW panie prezydencie, będzie dobrze a pseudo byznesmen i te pis-owskie mendy za to zapłacą

Bratek
4 lat temu
Reply to  Pan to nie ja

Trochę szacunku , bo nie wiem czy masz dowody na to ,czy PiS miał z tym coś wspólnego, jak i czy masz dowody na to ,że kiełb jest czysty !!!

WNET
4 lat temu

Wypuścić Kiełba, wsadzić Kołka i tłustego Norbercika

jara750
4 lat temu
Reply to  WNET

i p.o. kalineczkę do pierdla . Komplecik musi byc

Siarka Tarnobrzeg Hooligans
4 lat temu

Panie Prezydencie Grzegorzu zawsze był Pan charakterny i proszę takim pozostać – nie rozpruł się Pan ani nikogo nie sprzedał !!! Za to ma Pan szacunek na dzielni i wśród całej bandy na zawsze !!! Zebraliśmy trochę hajsu na rakietę więc proszę oczekiwać na fanty. A temu konfidentowi biznesmenowi dareczkowi wielki murzyński członek w 4 litery !! PDW

WB
4 lat temu

Kołek ma „koronkę”? Bo jak nie, to też pójdzie siedzieć za wcześniejsze przekręty.

poinformowany
4 lat temu
Reply to  WB

Darek K. ponoć już siedzi

Przywiśle
4 lat temu

Panie Grzesiu jesteśmy z panem niech Pan ucieknie i walczy z bezprawiem jako renegat, może Pan założyć na przykład coś w rodzaju drużyny A. Tak też można służyć społeczeństwu

Wiki
4 lat temu
Reply to  Przywiśle

Hahaha, a to dobre…..

owen
4 lat temu

Wiecie kto tam powinien dotrzymywać towarzystwa Grzesiowi? Pewna kurduplowata jejmość, też kurduplowaty przedsiębiorca i tłuściutki narcyzik.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content