Przegrana na pożegnanie. Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 0:1 (video HD)

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Olimpią Elbląg 0:1 (0:0) w przedostatnim meczu w sezonie oraz ostatnim rozgrywanym na własnym stadionie. Spotkanie tarnobrzeska drużyna rozpoczęła 10 młodzieżowcami w składzie.

SIARKA TARNOBRZEG – OLIMPIA ELBLĄG 0:1 (0:0)

0:1 – Krzysztof NIBURSKI 90+1

SIARKA: 29. Przemysław Janowski (46, 28. Bartosz Kieliszek) – 98. Jakub Głaz, 23. Dawid Kubowicz, 27. Dawid Witkowski, 15. Mateusz Wawrylak, 21. Michał Dawidowicz – 99. Kamil Woźniak (73, 20. Grzegorz Płatek), 6. Cezary Kabała (57, 2. Jakub Księżniakiewicz), 16. Eryk Galara, 19. Łukasz Świderski (66, 8. Mateusz Janeczko) – 45. Paweł Mróz.

OLIMPIA: 12. Wojciech Daniel – 7. Michał Balewski, 15. Krzysztof Niburski, 5. Kamil Wenger, 25. Eryk Filipczyk – 17. Jakub Bojas, 8. Kacper Korkliniewski, 24. Bartosz Danowski, 10. Radosław Stępień (68, 6. Anton Kołosow), 14. Mateusz Szmydt (68, 23. Michał Kiełtyka) – 19. Paweł Szołtys (72, 9. Piotr Kurbiel).

żółte kartki: Głaz, Galara, Świderski, Wawrylak, Kubowicz – Szołtys, Balewski, Kiełtyka.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

Mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu burzy.

video: Agnieszka Nycz

BRAMKA

SKRÓT

KONFERENCJA

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 33 KOLEJKI II LIGI: Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 2;1, MKS Kluczbork – Błękitni Stargard 2:0, Gwardia Koszalin – Stal Stalowa Wola 3:3, ROW Rybnik – GKS Jastrzębie 2:1, Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 0:2, Rozwój Katowice – ŁKS Łódź 0:2, Garbarnia Kraków – Warta Poznań 1:1, Radomiak Radom – Wisła Puławy 2:2

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
4 lat temu

Sprzedawczyki.Postawiłem na nich i przejeb…!

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Siarka była lepsza, no ale niestety sędzia nie był po naszej stronie. W pierwszej połowie zawodnik Olimpii powinien był otrzymać czerwoną kartkę, bo nasz zawodnik wychodził na 100%-ową sytuację. Kieliszek fajny chłopak, ale takie błędy w II lidze nie mają prawa się zdarzać. Trudno, może z Wartą jakiś punkt będzie, mimo że na wyjeździe. Najważniejsze to zapunktować w PJS i wygrać z Rozwojem, który też chce zgarnąć kasę. A obecnie trzeba się skupić na rezerwach i awansie do klasy okręgowej. Prawdziwe podziękowanie dla naszych piłkarzy będzie 20 czerwca, kiedy na zakończenie sezonu zagramy z Resovią. Mam nadzieję, że przyjdzie dużo kibiców i będzie to prawdziwa piłkarska feta i godne zakończenie udanego sezonu (zwłaszcza w wykonaniu rezerw, które awansują do okręgówki, a być może także zdobędą Puchar Polski Województwa Podkarpackiego, co oczywiście nie będzie łatwe, gdyż Resovia jest już praktycznie nowym II-ligowcem). Poza tym zwycięstwo w PP na szczeblu województwa do 30 000 zł i szansa gry w centralnej fazie Pucharu Polski. Jeszcze nigdy w historii nie było czegoś takiego by na szczeblu centralnym grały dwie nasze drużyny 🙂 No ale i tak rezerwy osiągnęły już bardzo dużo, z Resovią będzie ciężko na pewno, bo to są profesjonaliści. Co do pierwszej… Czytaj więcej »

Novak
4 lat temu

Jak stoimy w pro junior na kolejkę przed zazakończeniem klasyfikacji bo nigdzie nie mogę znaleźć aktualnej tabeli

rasizm
4 lat temu

Są pierwsi jak byś był na meczu spiker mówił. Kieliszek gra bez formy i niech się ogrywa w drugim składzie obrona do zmiany za dużo błędów robi. Nie wiem po kim to grają że z piłką do bramki chcą wejść.

Novak
4 lat temu

Byłem widocznie w kubku.

Novak
4 lat temu

Kiblu,bo nie słyszałem

miro
4 lat temu

musimy poprawic gre w obronie… temat wałkowany od lat a efektow zero. Za Kuzmy i Tułacza lepiej to wyglądało.
P.S Dzieki za fajny sezon, a szczególnie jasień.

Adidas
4 lat temu

Rowerom sie udało.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content