Grad bramek w Ocicach. Koniczynka – OKS Wielowieś 4:6 (fotoreportaż oraz video HD)

Emocjonujące widowisko trzymające w napięciu do ostatnich sekund stworzyli piłkarze Koniczynki i OKS Wielowsi, którzy rozegrali w Ocicach mecz, w ramach 25. kolejki klasy A. I choć broniąca się przed spadkiem Koniczynka była bliska uratowania w tym spotkaniu jednego punktu, to ostatecznie triumfował zespół z Wielowsi, zwyciężając 4:6.

Bohaterem tego spotkania był Łukasz Stachowicz, który dla zespołu OKS strzelił aż pięć bramek.

KONICZYNKA OCICE – OKS WIELOWIEŚ 4:6 (2:4)

1:0 – Łukasz DZIADURA 4′
1:1 – Łukasz STACHOWICZ 14′
1:2 – Łukasz STACHOWICZ 35′
2:2 – Radosław MACIĄGOWSKI 36′
2:3 – Łukasz STACHOWICZ 40′
2:4 – Karol BROŻYNA 41′
2:5 – Łukasz STACHOWICZ 77′
3:5 – Jan KOŁODZIEJ 88′
4:5 – Mariusz ŁUKAWSKI 90′
4:6- Łukasz STACHOWICZ 90+

Pewne zwycięstwo 4:0 nad KS Wolą Baranowską odniosły rezrerwy Siarki. Hat-tricka w tym spotkaniu na swoje konto zapisał Jakub Ksieżniakiewicz, jedną zaś bramkę strzelił Kamil Jeczeń. Po remisie lidera z Jadach w Skopaniu 2:2, rezerwy, na pięć kolejek przed końcem sezonu tracą do pierwszego miejsca tylko jeden punkt. W walce o dwa pierwsze miejsca premiowane awansem liczy się jeszcze Transdźwig Stale, który po wygranej 4:2 z LZS Kępie Zaleszańskie, traci do Siarki dwa punkty.

W ramach 26. kolejki, w czwartek 31 maja rezerwy zmierzą się na wyjeździe z LZS Zbydniów, Koniczynka pojedzie do lidera, zaś do Wielowsi przyjedzie San Wrzawy. Z kolei w 27 kolejce, rezerwy podejmą na Zwierzyńcu Transdźwig Stale, OKS rozegra spotkanie w Jadachach, Koniczynka zaś podejmie KS Wola Baranowska.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content