01.06 (piątek) Akustyczny koncert duetu Karolina & Mariusz w restauracji Pele – Mele

Restauracja Pele-Mele (Tarnobrzeg ul. Kwiatkowskiego 1 B) oraz Karolina Kołodziej zapraszają na akustyczny koncert duetu Karolina & Mariusz. Koncert odbędzie się w piątek 1 czerwca, początek godz. 19.

Duet Mariusz & Karolina powstał w 2016 roku, a tworzą go wokalistka Karolina Kołodziej i gitarzysta Mariusz Czak. Spotkanie tych dwojga było zupełnie przypadkowe,a zaczęło się od wspólnego występu w malowniczych Bieszczadach.

Pokochali to miejsce i bardzo często do niego wracają… Koncertują głównie w pubach, restauracjach, na eventach oraz imprezach plenerowych. Od momentu pierwszego,niezwykle udanego wspólnego występu są nierozłączni , wspólnie dzieląc swoją pasję którą jest muzyka.

Duet w swoim szerokim repertuarze ma utwory prawdziwych ikon muzyki pop-rock, np. Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Patrycji Markowskej, Whitney Houston, Adele, Pink, Alishia Keys i wiele innych.

Mariusz (Czakuś) jest wszechstronnym gitarzystą, a także uzdolnionym aranżerem, kompozytorem i autorem tekstów. Współzałożyciel legendarnego zespołu Histeryk Filip oraz członek wielu różnorodnych muzycznie formacji . Ma na koncie własna autorską płytę i niezliczoną ilość Jam Session z polskimi, jak i zagranicznymi sławnymi muzykami, między innymi z Philem X- gitarzystą znanego na całym świecie zespołu Bon Jovi. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem swojej firmy Czak Music która zajmuje się profesjonalną techniką estradową.

Karolina zaczęła swoją przygodę z muzyką już jako mała dziewczynka. Swoje pierwsze kroki wokalne stawiała na scenie MGOKiS w Koprzywnicy. To tu zaraziła się pasją do śpiewania, bez której nie wyobraża sobie życia. Do każdego swojego koncertu podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość występów na przeróżnych imprezach, zarówno w Polsce jak i za granicą a także duet ze znaną wokalistką o międzynarodowej sławie Małgorzatą Jamroży ,,Margaret” oraz Grażyną Łobaszewską które zachwyciły się jej wokalem. Wielokrotnie z powodzeniem brała udział w konkursach wokalnych zajmując najwyższe lokaty. Talent i praca zaowocowały nieprzeciętną i urzekającą barwą głosu. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli a także na wszelkiego rodzaju warsztatach.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław Anioł
3 lat temu

ten łysy wygląda mi na ostrego zawodnika

adela
3 lat temu

a fuuuuuuuuuuuuj

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content