Kolejna rewolucja kadrowa w Siarce Tarnobrzeg? D. Dziedzic: Podjęliśmy decyzje o tym, że rozstaniemy się z szóstką zawodników (video HD)

Najprawdopodobniej sześciu zawodników z obecnej kadry Siarki, nie zobaczymy w przyszłym sezonie w barwach tarnobrzeskiego klubu . Dodatkowo propozycję gry w pierwszej lidze otrzymało dwóch kluczowych zawodników naszej drużyny.

– Generalnie podjęliśmy decyzje o tym, że z około szóstką zawodników rozstaniemy się – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Dariusz Dziedzic, prezes klubu. – Trzech z nich ma jeszcze ważne kontrakty (…) i zostaną wystawieni na listę transferową – kontynuuje prezes.

Zawodnicy z którymi klub nie chce kontynuować współpracy to seniorzy – obrońca Piotr Witasik i napastnik – Mateusz Broź oraz młodzieżowiec – obrońca Jakub Barteczko.

– Nie przedłużymy kontraktów zawodnikom, którzy kończą wiek młodzieżowca a naszym zdaniem w 100% nie bronią się jako seniorzy. Mówię tutaj o Dawidzie Witkowskim, Michale Dawidowiczu i naszym wychowanku Przemysławie Janowskim, z tym że tutaj mamy jeszcze jakąś wątpliwość co do dalszej współpracy – tłumaczy prezes Dziedzic.

Z kolei propozycje z dwóch pierwszoligowych klubów otrzymali Jan Grzesik i Krzysztof Ropski, zawodnicy którzy jeszcze przed końcem sezonu 2017/2018 przedłużyli kontrakty z Siarką. –

– Ta sprawa powinna się już wkrótce rozstrzygnąć – wyjaśnia D.Dziedzic dodając, iż na chwile obecną zostały już podpisane dwa kontrakty, jednak nie chce jeszcze zdradzać szczegółów na ten temat.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stary niedźwiedź
2 lat temu

jaki klub taki prezes 🙂 łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam 🙂

proboszcz
2 lat temu

Zawodników powyprzedawać, spaść do 3 ligi, stadion sprzedać, bankiet zrobić i grać pod Zwierzyńcem!

ojciec pio
2 lat temu

a czy kiedyś KS Siarka pozbędzie się geszefciarzy ?

pytanie raczej nie do przyspawanego do stołka prezesa.

Patryk
2 lat temu

a może by tak Walencika ściągnąć z powrotem?

Sciema
2 lat temu

Co do miejsca prezes morze byc zadowolony a kibice? Ktorych jest coraz mniej na trybune szkoda ze nie 1 miejsce w pro junior wiecej kasy do zgarniecia a na nowy zegar to niestac koserwator za niedlugo powie zabytek czy kibice niech zrobia zrzutke to moze bedzie bo zarzadowi szkoda kasy? Czemu tych dwóch ostatnich ma odejsc pokazali sie z dobrej strony kasy za malo aby sie znowu dobrych zawodnikow pozbywac pytanie do trenera bo prezes ma kase przed oczami i jeszcze 2 pozawowych zawodnikow juz sprzedani bo wola sie wyzej rozwijac a siarka tego im nie da.A ci sponsorzy beda tacy jak byla kopalnia siark czy tacy co beda dawac 200 zl by ich reklamowac i to jest tragedja co gada prezes moze zmiany sa potrzebne u góry traca na tym kibice.

Zonkos
2 lat temu

Przeciez na take wies wystorczy. Kazdy kto mial troche oleju w glowie juz z tamtad uciekl!!!Nie ma Tbg I nie MA SIARY!!!

ks
2 lat temu
Reply to  Zonkos

jep sie

kukurukuku
2 lat temu

Fakt jest faktem.Tarnobrzeg to wiocha i nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie wiazal kariery na dluzej z tym klubikiem.Mysle ze po wybudowaniu Centrum Pilkarskiego w Stalowej Woli to wlasnie tam beda chcieli grac i wielu pilkarzy i mlodych i starszych tam bedzie grac.Mysle tez ze Siarka nigdy nie awansuje wyzej a Stal Stalowa Wola za dwa lata napewno bedzie w pierwszej lidze.Chcialbym aby to byla Siarka ale…marne szanse bo zadupie jest zadupiem.

art
2 lat temu
Reply to  kukurukuku

Chłopinko, bardzo się mylisz. W przyszłym roku awans Siarki i spadek Stalówki.

pik
2 lat temu
Reply to  kukurukuku

Stadion to nie wszystko i tak będzie świecił pustkami. Dobra organizacja klubu i kasa się liczy aby tam tłumy piłkarzy waliły do grania – więc sam sobie pomyśl czy to realne.

0j
2 lat temu

Ten zakontraktowany pilkarz to pewnie Nadolski

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x