Piersi, Pieczarki i mecz. Święto Gorzyc w niedzielę 24 czerwca

Muzycznie i sportowo będzie podczas tegorocznego święta Gorzyc. Fani Biało-Czerwonej drużyny obejrzą mecz Polska-Kolumbia. Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Piersi.

Gmina Gorzyce zaprasza 24 czerwca już po raz 21. do wspólnego świętowania. – Od godziny 15.00 na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostaną przeprowadzone sportowo-wiedzowe konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych. Wyjątkowo zapowiada się mini turniej piłkarski dla młodych piłkarzy, rozegrany na jednej części boiska – opowiada Piotr Duma, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach.

Od godziny 17.00 na scenie zaprezentują się młodzi artyści, pracujący w placówkach Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach. Po nich estradę we władanie przejmą górale z zespołu Pieczarki, i zaproszą do wspólnej energetycznej zabawy przy rockowo-folkowych brzmieniach.

W związku z rozgrywanymi Mistrzostwami Świata w Rosji o godzinie 20.00 w przygotowanej przez organizatorów Strefie Kibica, na dużym ekranie zostanie wyświetlony mecz. – Zapraszam mieszkańców Gorzyc i nie tylko do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski, niech to będzie nasz biało-czerwony wieczór – zachęca Leszek Surdy, wójt Gorzyc.

Na zakończenie scenę opanują muzycy z zespołu Piersi, żeby do późnej nocy wspólnie śpiewać takie hity jak „Bałkanica”, „07 zgłoś się”, „Zośka”, „Całuj mnie” i wiele innych.

Podczas imprezy będą czynne stoiska gastronomiczne, handlowe oraz lunapark dla dzieci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wkurzona
5 lat temu

W Grębowie Golce i Slawomir a u nas jak zwykle dno kilometr mulu i chała typy konkursy dla dzieci !!!! Porażka za gminną kasę

robert
5 lat temu

Spokojna głowa przyglądamy się temu co robią u nas i w Tarnobrzegu. Po wyborach wszyscy ci co przyszli do nas tylko po to żeby się gdzies zaczepic i mieć zapłacany zus dostaną godzinę na spakowanie rzeczy i wrócą tam gdzie jest ich miejsce.I nie będzie więcej zatrudniania po znajomości tylko porobi się uczciwe konkursy.

grębowianin
5 lat temu

DNI Gorzyc trwają jeden DZIEN buhahahaha !!!!!!! Niech się nauczą poprawnie pisać !!!!!!!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content