Czas na rower czyli wykręcamy kilometry dla Domu Dziecka w Skopaniu

Stowarzyszenie Domy Dziecka w Skopaniu zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu rowerowego „OdLOTTOwa jazda” organizowanego przez Fundację Lotto. Do wygrania jest 100 tys. zł dofinansowania na cel społeczny.

W ramach konkursu „OdLOTTOwa jazda” Stowarzyszenie Domy Dziecka w Skopaniu przygotowało projekt pt. „Jazda w dorosłość”.

– Planujemy przygotować wychowanków do dobrego startu w dorosłość. Nasz projekt nie dotyczy jednak tylko wychowanków skopiańskich placówek. Do inicjatywy zaprosimy również wychowanków z placówek zlokalizowanych na terenie całej Polski – tłumaczy Damian Szwagierczak, dyrektor Domu Dziecka w Skopaniu. – Czy osiągniemy sukces? Całym sercem wierzymy, że tak! Jednak do pomocy potrzebujemy wielu osób dobrego serca, którzy tak jak my, łączą pasję jazdy na rowerze z pomaganiem – dodaje.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY DOMY DZIECKA W SKOPANIU

Do drużyny Domy Dziecka w Skopaniu można dołączyć pod tym linkiem: https://www.endomondo.com/teams/37468809. Aby wziąć udział w akcji trzeba mieć na telefonie zainstalowaną aplikację „endomondo” – link tutaj

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano 50 organizacji. Każda z nich ma za zadanie zaangażować jak najwięcej osób do akcji, które wyjeżdżą kilometry na rowerze na rzecz danej inicjatywy, od 1 lipca do 15 września br.

7 pierwszych organizacji które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze), otrzyma nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Za pierwsze miejsce – 100 tysięcy zł, II miejsce – 80 tys.zł, III msc. – 60 tys.zł, IV msc. – 50 tys. zł, V msc. – 40 tys.zł, VI msc – 30 tys.zł oraz VII miejsce – dofinansowanie projektu w kwocie 20 tys.zł. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 września br.

foto: facebook

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content