Siarka Tarnobrzeg gotowa do gry (fotoreportaż)

Już w sobotę 21 lipca na tarnobrzeskim stadionie Siarka zainauguruje nowy, drugoligowy sezon. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie spadkowicz z I ligi, Ruch Chorzów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.

W letnim okienku transferowym do Siarki dołączyli: Drobot (Resovia), Gębalski (Stal Stalowa Wola), Nadolski (Gryf Wejherowo), Maik (Wisłoka Dębica) Duda (Stal Rzeszów) Boruń (Polonia Warszawa juniorzy), Józefiak (Warta Poznań juniorzy), Sitek (Legia juniorzy), Kargulewicz (Korona juniorzy) oraz Komorowski, Sztuka, Wdowiak (juniorzy Siarki). Być może w składzie tarnobrzeskiej drużyny pojawi się jeszcze jeden zawodnik.

Dzisiaj odbyła się krótka, przedsezonowa sesja fotograficzna Siarki. Z kolei na czwartek 19 lipca br. planowana jest zaś konferencja prasowa, z udziałem m.in. zawodników, którzy w letniej przerwie zasilili szeregi naszej drużyny. Nieobecnym na sesji fotograficznej był Kamil Cupriak.

foto: Piotr Morawski

Na fotografii od góry: Szymon Boruń, Łukasz Nadolski, Krzysztof Ropski, Kacper Józefiak, Jakub Księżniakiewicz, Michał Bierzało, Mateusz Wawrylak, Dawid Kubowicz, Paweł Mróz, Adrian Gębalski

Środkowy rząd: Przemysław Smoliński, Eryk Galara, Cezary Kabała, Sebastian Duda, Jakub Głaz, Mateusz Komorowski, Krystian Krupa, Bartosz Kieliszek, Sztuka Bartłomiej, Kacper Maik, Aleksander Drobot, Mateusz Janeczko, Wojciech Augustyn,

Dolny rząd: Kamil Radulj, Łukasz Świderski, Kamil Kargulewicz, Patryk Wdowiak, Kamil Beszczyński, Dariusz Dziedzic, Włodzimierz Gąsior, Maksymilian Sitek, Grzegorz Płatek, Bartłomiej Wiktor, Kamil Woźniak

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content