O Perłach Lubelszczyzny i ludziach zasłużonych dla przyrody – w niedzielę kolejna edycja Akademii Przyrodniczej

Po czerwcowej przerwie Centrum Natura 2000 zaprasza na Akademię Przyrodniczą. W najbliższą niedzielę 22 lipca wykłady poprowadzi Krzysztof Wojciechowski z Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych – niesamowita, pozytywna osobowość i głowa pełna przyrodniczej wiedzy, dodatkowo z ogromnym talentem do opowieści.

Pan Krzysztof prowadził już wykłady, które wieńczyły I edycję Akademii Przyrodniczej w sierpniu ubiegłego roku. Jego ówczesny wykład o ochronie przyrody za Bugiem trwał niemal 3 godziny, a słuchaczom nadal było mało. Dlatego też został zaproszony ponownie.

Najbliższe wykłady będą poniekąd rozwinięciem poprzednich spotkań. Z młodzieżą porozmawiamy o 17 perłach – czyli parkach krajobrazowych Lubelszczyzny. Dorośli natomiast poznają znane i te mniej znane postacie zasłużone dla nowożytnej ochrony przyrody. Będzie ciekawie, wesoło i profesjonalnie.

Wykłady odbędą się w siedzibie Centrum Natura 2000 (Zamek Tarnowskich w Dzikowie), w niedzielę 22 lipca, dla młodzieży o godz. 16, dla dorosłych zaś o godz. 18

info: Centrum Natura 2000

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x