„Niech Ogień Płonie” – w niedzielę protest przed sądem w Tarnobrzegu

Pod hasłem „Niech Ognień Płonie” .Nowoczesna organizuje w Tarnobrzegu kolejny protest pod siedzibą sądu. Protest odbędzie się w niedzielę 5. sierpnia br., początek godz.16.

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prawnik
3 lat temu

Ciekawe ile prawników się stawi ze świeczkami.Jedna prawniczka z urzędu miasta też moze zaszczycić.

Lutek
3 lat temu
Reply to  Prawnik

też jestem ciekawy tej gminnej strawy o twarzach politycznych frustratów

Prawnik
3 lat temu

Ciekawe ile tarnobrxeskich prawnikow będzie.Myśłę że prawniczka z urzędu miasta też może zaszczycić.

PRZY
3 lat temu

Sądy są niezawisłe jak my ich obsadzamy ( Gersdorf, Łączewski) , trybunał jest niezależny ja my go obsadzamy (Rzepliński), Telewizja jest obiektywna jak pracują tam nasi dziennikarze ( Lis, Kulczycki, żakowski) a i konstytucja jest właściwie rozumiana tylko przez naszych konstytucjonalistów, bo ci co interpretują zapisy inaczej to pisowskie nieuki. Dlatego wszyscy powinniśmy wyjść wspierać po i nowoczesną aby przywrócić jedyny słuszny porządek w kraju.

Wyborca
3 lat temu

Tam sie moze pojawic byly komunistyczny sedzia z Tarnobrzega LESZEK LIS ktory jest przestepca i kryminalista przebywajacym obecnie w USA ! LESZEK LIS zostal osadzony 3 miesiace w wiezieniu w Bulgarii gdzie skonfiskowano mu takze POLONEZA za przemyt narkotykow ! W Polsce ma dozywotni zakaz wykonywania zawodu i dlatego uciekl do Chicago zeby nie odsiadywac kilkuletniego wyroku w BULGARII !!!! LIS bardzo chce aby zostala stara ekipa ktora umozliwila ucieczke przed kryminalem…..!!!!!!

Wyborca
3 lat temu

Ten byly komuszy sedzia Leszek LIS to jest do tego …..homo-niewiadomo …….od wielu lat sypia z …..gumowa lalka ! Nie maja jeszcze dzieci ani slubu ….!!!!!

Wyborca
3 lat temu

W Chicago posiada dla zmylenia ukrywa sie on pod dwoma nazwiskami : LESZEK LIS vel LESZEK TRZEPIEKONSKI ……..

Lutek
3 lat temu
Reply to  Wyborca

Trepiekoński to bardzo ładne nazwisko

Assesor
3 lat temu

Leszek LIS zostal skazany prawomocnym wyrokiem 31 marca 1988 roku i natychmiast uciekl do USA ….W dniu tym otrzymal on dozywotni zakaz wykonywania zawodu prawnika !!!!! Ale w USA podaje sie oszust za adwokata z Polski ktorym nigdy ten kryminalista nie byl !!!!!

antek
3 lat temu

może pis poszuka u siebie osób z wyrokiem.Najblizej u kolegi.To też trzeba będzię ujawnić w kampani wyborczej.Lepiej spojrzeć wokół siebie a nie odgrzebywać Lisa.

Mundi
3 lat temu

Hwd trollom!

Prawnik TBG
3 lat temu

Tam moga pojsc tylko takie kanalie jak Wieslaw Czech z rodzina ,skazany Lis , ….bo to sa zlodzieje i oszusci ….!

Ratownik WOPR
3 lat temu

Na wielu obozach plywackich widzielismy oszusta Leszka Lisa jak calowal facetow w penisa !!!!! Ukrywal sie ztym gdzies do 75 roku a pozniej wszystko sie wydalo ….ale po ucieczce do USA ,kryminalista Lis ze wzgledu na chytrosc ciagle klepal gruche i zakupil sobie gumowa zone i do dnia dzisiejszego razem sypiaja bez potomstwa !!!!! LESZEK :IS to po prostu PEDAL !!!!!!!!!!!!!

Ratownik WOPR
3 lat temu

A jeszcze uprawial sex z psem ktory po przylocie do Polski LISOWI zdechl…..To jest ZOOFIL !!!!

Dr.Furgal
3 lat temu

Taka diagnoze o Leszku Lisie potwierdzono badaniami seksuologicznymi ! Oprocz tego ze to sedzia -kryminalista to pedal ze sklonnosciami masochistycznymi ,,,,,czyli zrob to sam !!!!

Sprawiedliwy
3 lat temu

A czy Urzad Skarbowy wie ile samochodow z USA nielegalnie i w oszukanczy sposob sprowadzil sedzia Lis nie placac akcyzy w Polsce …???? To jest warte zainteresowania przez UKS w Tarnobrzegu i nie tylko…….. To jest prawnik -kryminalista i oszust ten LiS !!!!!!

Franz
3 lat temu

Ciekaw jestem jaka byłaby diagnoza psychiatryczna tego wielonikowca, który tak tu bełkocze.

Antek
3 lat temu

Znalezli jakiegos naiwniaka?,byl ktos na „protescie”

Cyrulik
3 lat temu

Malo tych parchow cos bylo ,I to ponoc z calego wojewodztwa ,,,,,,! Psi czlonki nie budza zadnego zainteresowania !!!!! Naprzod PIS. !!!!! Dobic kaste !!!!!!!

obywatel
3 lat temu

Wyrok z dnia 16 kwietnia 2004 r., I CK 291/03  Sędzia SN Gerard Bieniek (przewodniczący)  Sędzia SN Józef Frąckowiak (sprawozdawca)  Sędzia SN Zbigniew Strus  Sąd rozpoznający sprawę nie może odmówić zastosowania przepisu  ustawy (aktu normatywnego) z powodu jego niezgodności z Konstytucją;  jeżeli poweźmie poważne wątpliwości w tym zakresie, powinien zwrócić się z  odpowiednim pytaniem do Trybunału Konstytucyjnego.  Tekst wystąpienia wygłoszonego przez Prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. M. Safjana w Komitecie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk 6 stycznia 2003 roku. Prof. Marek Safjan Prezes Trybunału Konstytucyjnego Skutki prawne orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego „Pewny wydaje się już dzisiaj pogląd, że utrata mocy obowiązującej aktu normatywnego następuje z chwilą wejścia w życie wyroku Trybunału Konstytucyjnego i orzeczenie ma w tym zakresie charakter konstytutywny”, „Niezależnie od wyraźnych, wyżej wypunktowanych rozbieżności, warto podjąć próbę ustalenia punktów stycznych – co do których zdaje się ustalać konsensus. Po pierwsze więc zdaje się być pewne, że utrata mocy obowiązującej przepisu uznanego za niezgodny z Konstytucją następuje dopiero z chwilą wejścia w życie orzeczenia TK, a nie wcześniej – orzeczenie ma więc charakter prawotwórczy, aczkolwiek jest to akt negatywny. Po drugie, utrata mocy obowiązującej nie oznacza unieważnienia istniejącego wcześniej stanu prawnego, które prowadziłoby do automatycznego unicestwienia z tą chwilą wszystkich wcześniejszych… Czytaj więcej »

Derylo
3 lat temu

Niech ogien plonie na LISA ogonie !!!! LESZEK LIS to nie chce zmian bo w systemie tym byl kryminalista-pan ! A po zmianie panstwo wiecie do wiezien trafia tacy jak LIS smiecie ! LESZEK lis TO JEST KANALIA I ZA JEGO zachowanie trzeba mu obciac genitalia ! To jest pedal urodzony nigdy w zyciu nie mial dziewczyny ani zony ! Zyje on z dmuchana lala lecz sie dziecmi nie pochwala! Obcuje rowniez LIS ze zwierzetami ktorym to lize jaja wieczorami ! Nawt i pieska lecac w samolocie trzymal za torbe ze az pies zdechl w pocie ! LIS byl bardzo smutny tracac partnera i teraz w Chicago nie ma konkubera….

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content