Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej W. Ortyla i S. Kruczka, dotyczącej sytuacji w szpitalu w Tarnobrzegu (LIVE)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej z udziałem Władysława Ortyla Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz  Stanisława Kruczka Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Tematem konferencji będzie bieżąca sytuacja w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnobrzegu oraz stan realizacji inwestycji pn. “Poprawa dostępności do leczenia onkologicznego mieszkańców województwa podkarpackiego. Rozwój Centrum Onkologicznego Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu” (projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020).

Konferencja odbędzie się  w poniedziałek 6 sierpnia, początek godz.9.30.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
5 lat temu

Panie Marszałku,
A co z dworcem PKP w Tarnobrzegu? Co programem wojewódzkim dla Jeziora Tarnobrzeskiego, które służy całemu regionowi? Co z kwestią S74 i S9 (ta druga nie jest nawet zaprojektowana)? Dla Stalowej Woli przeznaczyliście tyle środków, stadion nowy będą mieć, a czy dla Tarnobrzega coś się znajdzie? Zawsze jesteśmy na uboczu, to się nie dziwcie, że tu nie wygrywacie. Jakby PiS pomógł naszemu miastu, to ludzie byliby zadowoleni i głosowali za prezydentem z Waszej partii. A tak to nadal będzie to samo…

NW24
5 lat temu

Czekamy kilka minut na jedną ekipę telewizyjną

Wojciech
5 lat temu

Stasiak jak uczniak kartony przez Ortyla. PiS obiecuje i nic z tego nie będzie.

Wojciech
5 lat temu

Ha ha już po podwyżkach, które są uzależnione od sytuacji finansowe szpitala.

zuzia
5 lat temu

Stasiak ratuje się jak może. A dla przypomnienia sprawa mandatu radnego Pana Stasiaka nie zakończona.

pielędniarka
5 lat temu

Historia się powtarza.4 lata temu ptzed wyborami Pan Kruczek ze Stasiakiem podpisali porozumienie x pielęgniarkami.I co wybory sie skończyły porozumienie zerwane.Jak trzeba być butnym aby znowóż przed wyborami przyjechac i obiecanki.I Ortyl to firmuje.Żadnej pokory szacunku nic tylko wladza.Nie trzeba dużo mówic tylko pomyśleć Jakie to nie honorowe .Władza misiu władza a po wyborach znowóz mają nas tak jak Kruczek pielęgniarki.No gdzie?

Owen
5 lat temu

„Znowóż” się pielęgniarka odezwała!

ziom
5 lat temu

do pracy ludzki życie jest ważniejsze!
U mnie w pracy tak israjk by nie przeszedł, podwyżki nie było 6 lat i nie narzekam za 1600 trzeba zapierniczac cały miesiąc a wy macie więcej i wciąż wam mało i mało. Nikt wam nie da takiej podwyżki bo 1200 zł przez 4 lata czy 3 to chyab jesteście niepoważne, jak wam nie pasuje praca to idźvcie na hute zapierniczać….

janTKorona
5 lat temu

chyba juz nikt w puste obietnice wyborcze Stasiaka nie wierzy … to juz było panie senatorze … solidarnośc miedzyludzka to gdzie ??? A ten Wiącek od budowy to jest zięć Brzezowskiego Wojciecha ???

tarnobrzeżanin pyta.
5 lat temu

Ile misiewiczów w szpitalu? Może ktoś odpowie.

Adam
5 lat temu

.

Każdy ma wybór
5 lat temu

komuś nie pasuje może odejść wolna ręka i tak nie można się dostać do szpitala bo doktorzy nie chcą terminu wyznaczyć niech coś się stanie poważniejszego to zamkną szpital i będzie stał pusty budynek bo nikt go nie wykupi bo sporo kasy ktoś musiałby wydać a korupcja rządzi w tym mieście i nie tylko

Postaw mi kawę na buycoffee.to
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content