Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 3:0! Zasłużone zwycięstwo podopiecznych trenera Gąsiora w Derbach Podkarpacia! (video HD)

Derby dla Siarki! Tarnobrzeska drużyna zasłużenie pokonała dziś Stal Stalową Wolę 3:0, wynik spotkania rozstrzygając w pierwszych 25 minutach. Siarkowcy tym samym utrzymali pozycję lidera II ligi, wygrywając jednocześnie czwarty z rzędu mecz na własnym stadionie.

SIARKA TARNOBRZEG – STAL STALOWA WOLA 3:0

1:0 – Adrian GĘBALSKI 17′
2:0 – Dawid KUBOWICZ 22′
3:0 – Adrian GĘBALSKI 25′

SIARKA: 1. Krystian Krupa – 98. Jakub Głaz (87, 27. Kamil Kargulewicz), 23. Dawid Kubowicz, 14. Sebastian Duda, 37. Michał Bierzało, 77. Aleksander Drobot – 7. Kamil Radulj (79, 16. Eryk Galara), 18. Kacper Maik, 20. Grzegorz Płatek (75, 51. Maksymilian Sitek) – 9. Krzysztof Ropski, 19. Adrian Gębalski (61, 11. Mateusz Janeczko).

STAL: 1. Dorian Frątczak – 2. Adam Waszkiewicz, 15. Kacper Czajkowski, 26. Grzegorz Janiszewski, 14. Michał Mistrzyk – 22. Tomasz Żyliński (71, 21. Piotr Nowak), 13. Przemysław Stelmach (76, 20. Szymon Jopek), 8. Robert Dadok (46, 10. Piotr Mroziński), 23. Adrian Dziubiński, 6. Michał Trąbka – 5. Sebastian Łętocha (64, 7. Andrzej Trubeha).

żółte kartki: Maik – Mroziński, Trubeha, Mistrzyk.

czerwone kartki: Kacper Maik (90. minuta, Siarka, za drugą żółtą) – Kacper Czajkowski (74. minuta, Stal, za faul taktyczny), Andrzej Trubeha (90. minuta, Stal, za drugą żółtą

źródło: 90minut.pl

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 7. KOLEJKI II LIGI: Elana Toruń – Górnik Łęczna 2:0, Widzew Łódź – Resovia 2:1, Błękitni Stargard – ROW 1964 Rybnik 1:1, Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo 7:2, Radomiak Radom – Znicz Pruszków 4:0, Skra Częstochowa – Rozwój Katowice 2:0, Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg 1:0, GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz 2:1