Tarnobrzeg: Zamknięta ul. Wyszyńskiego

Rejon Dróg Miejskich Sp. z o.o. w Tarnobrzegu informuje iż w dniu 30.08.2018 r. (czwartek) ulica Wyszyńskiego zostaje w całości zamknięta z powodu frezowania nawierzchni.

Zakończenie remontu ul. Wyszyńskiego planowane jest na 23 listopada br.

Prace budowlane przebiegać będą dwoma etapami.

  • Etap I – prace na odcinku od ul. Sikorskiego do Szkoły Muzycznej przy ul. Wyszyńskiego. Objazd odbywał się będzie ulicami Sikorskiego, Sienkiewicza, Wyszyńskiego (tylko do Szkoły Muzycznej), Dominikańska, Sandomierska i Nadole.
  • Etap II – prace na odcinku od Szkoły Muzycznej na ul. Wyszyńskiego do ronda ulic Sienkiewicza, Piłsudskiego. Objazd odbywać się będzie ulicami Sienkiewicza, Sikorskiego, Sandomierską i Szeroką.

foto: facebook

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ania
3 lat temu

MOże ktoś odpowie po co ten remont.Zdejmować dobra kostkę i kłaść nową .Dobre

znafca
3 lat temu
Reply to  ania

dobre aniu, naucz się czytać, potem czytac ze zrozumieniem, potem zobacz która to jest ta remontowana ulica, obrazki są mylące, nie wystarczą, to nie katalog hybryd

elo
3 lat temu

chyba kolego nie znasz ulic w tbg.

elo
3 lat temu

a pozatym jakbys popatrzyl na znak tez bys sie kapnal.mysle ze nie masz prawa jazdy!!!!!!!!!!!

dobra robota
3 lat temu

remont jest potrzebny i nie tylko tej ulicy, jest to jedna z głównych ulic miasta

, a bezpieczeństwo użytkowników wymaga remontu

Zuzu
3 lat temu

Naprawdę potrzebna inwestycja. Przecież ludzie z balkonikami muszą mieć równe podłoże. Co tam drogi dla ewentualnych inwestorów, tych tutaj nikt nie potrzebuje ( tak bardzo byli ściągani w ostatnich latach), a przedsiębiorcy którzy są zaraz się zwiną. Jakie to wszystko proste. Młodzieży nawet się nie zastanawiajcie, nie patrzcie na rodziców, będą mieli kolegów, tylko uciekajcie z tego miasta, bo pracy nie będzie, trzy kawiarnie na krzyż i starzy ludzie co będą was przeganiać za śmiech o 20:00.

juz nie zdziwiiony
3 lat temu
Reply to  Zuzu

taka władza. Nie wżne czy potrzebne .Ważne że tak chciał np. kolega radny z pisu lub inny ważny przy tej drodze. Patrze decyzja z sprawie drogi do radnego N.

ania
3 lat temu

dalej nie wiem co bylo wadliwego w dotychczasowej drodze. I jaki jest zakres remontu i celu.? Na razie wyrywają kostke wg mnie zupełnie dobrą . Jakie to zagrożenia na tej drodze zagrażały użytkownikom.? Widzę tutaj pióro urzędnika i jego slogan.

dobra robota
3 lat temu
Reply to  ania

nie jeździłaś po nie jej to się nie odzywaj, REMONT 3xTAK, czekamy na następne remonty dróg w mieście, w pierwszej kolejności tych głównych nie jakiś w polach

a ja jeżdziłem
3 lat temu
Reply to  dobra robota

A ja jeżdziłem i nic nawet dekiel nie odpadł a studzienki nie odskakiwały. CO BYŁO ZŁEGO W TEJ ULICY .NIkt teraz nie wie . Co za władze. Kto wpadł na pomysł aby okazać skuteczność władzy remontować przed wyborami dobrą drogę w centrum miasta. Ręce opadają.

Novak
3 lat temu

Dobrze,że idą wybory bo w Tarnobrzegu wyremontują dwie główne ulice, niedługo rusza też remont skrzyżowania pod PKS, jak patrzę na rozmach to wybory powinny być co dwa lata.

co jest grane
3 lat temu

Poszedłem dzisiaj na ulicę Wyszyńskiego i co widzę .Zrywana jest dobra kostka . Będzie jeszcze jedna sesja może radni w końcu dowiedzą się czyj to pomysł z tą Wyszyńskiego i dlaczego taka decyzja .Moim zdaniem to coś nie tak z tym tzw. ,remontem politycznym przed wyborami.

MM
3 lat temu

Nie znacie się na budowlance i przetargach to milczeć. Tak ma być, tak jest dobrze.

do MM
3 lat temu
Reply to  MM

Do MM jak taki jestes zorientowany to odpowiedż :Dlaczego zrywana jest dobra kostka taka jak w innych chodnikach Po co?Trzeba w koncu zrobic zdjevia bo opór urzedniczy jest znaczny.

MM
3 lat temu
Reply to  do MM

Jak masz problem zgłoś do prokuratury przestępstwo a nie wylewaj żali na forum. Urzędnicy pracują prawidłowo i tak ma być. Tu się zerwie i położy nową a stara się położy np w Ocicach.

Novak
3 lat temu
Reply to  MM

Stary to się sprzeda na lewo, a nie położy , bo nie zawsze kostka z odzysku nadaje się do ponownego położenia. Dobrze że robią w następnej kolejności Zwierzyniecka, Wiślna, Mickiewicza, Orląt lwowskich, Moniuszki.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content