Konferencja prasowa Moniki Hary-Pałkowskiej, kandydatki na wójta Gorzyc z ramienia PiS (video HD)

O urząd wójta gminy Gorzyce ubiega się Monika Hara – Pałkowska. Do wyborów wiceprezes lokalnej spółdzielni mieszkaniowej startuje z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.

Oprócz kandydatki na urząd wójta Gorzyc w konferencji udział wzięli również marszałek Władysław Ortyl oraz poseł Rafał Weber.
 


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anka
4 lat temu

Haha, w bastionie PSLu sobie promocję zrobią.

ahoy
4 lat temu

W Gorzycach bo to ostatnia Gina która ma być odbita dla Pis. Według Pis odbity został Tarnobrzeg Mielec Nisko a pozostały Gorzyce matecznik senator Sagatowskiej.
Ciekawi mnie to ,czy ludzie to kupią . Taka nachalność że oprócz pisu to wszyscy złodzieje, komuchy i nieudacznicy. I te chorągiewki na konwencji w Warszawie. Mnie to przeraża. Taki autokratyzm ale innych może nie . Zobaczymy .Nie takie zawieruchy przetrzymaliśmy.

Filip
4 lat temu

Kij im wszystkim w oko. Niech sPiSkują sobie. L.Surdy już ich zapewne odpowiednio ugości.

Gość
4 lat temu

Odezwał się jazgot PSLowski.zamiast komentować trzeba się pakować.

k2
4 lat temu

jedynie słuszna władza w imieniu całego narodu … wracają stare przerazające wspomnienia !!! zaczyna sie ludzka krzywda i oby sie krew nie polała …

kawka
4 lat temu
Reply to  k2

Aleś się dziadu zasiedział (na stołku)że krew gotowy lać a merytorycznie swojego programu poprawy życia mieszkańców gminy nie masz.

obserwator
4 lat temu

Patrzmy dokładnie kto tam będzie machał chorągiewkami i krzyczał „Jarek Jarek „. Takie wiece starannie przygotowane mają wywrzeć wrażenie siły i pokazać ,ze wszyscy poza pisem nie mają racji nie popierając jedynej słusznej partii ,która weszła do polskich domów na pokolenia. ( tak mówią ) .

kolo
4 lat temu
ale szał
4 lat temu

Szału nie ma .

olala
4 lat temu

Wójt Surdy może spać spokojnie. Gorzyce pis nie odbije.

kawka
4 lat temu
Reply to  olala

Niech se śpi nawet nich odeśpi se sen zimowy ,zasłużył se. Wiosna czyni innym świat.

Mieszkanka Gminy
4 lat temu

Brawo ! Wreszcie mądra , inteligentna Kobieta ! Wspaniała Ekonomistka ! Która wie czego chce dla Mieszkańców Gminy Gorzyce. Oglądając tylko tą konferencję jestem przekonana że może liczyć na mój głos i mojej Rodziny!
Samo to, ze we współpracy z Rządem dużo nowa Pani Wójt zrobi dla całej Gimy! Stawiam na Monikę Harę Pałkowską i wszyscy powinni jednogłośnie . Widać ile dobrego zrobiła już na osiedlach w Gorzycach , a co dopiero może zrobić dla całej Gminy! Jestem na tak! Bravaaaa

Tom
4 lat temu

Przecież jej program,to jakiś żart. Umowa na budowę wałów na Wiśle już podpisana, więc o co ona chce się starać? Z tego co marszałek niedawno mówił, to został jeszcze do ogłoszenia przetarg na wał na sanie. Oglądam co miesiąc sesje rady miasta w TBG. To jest farsa,bo to że tam się dużo gada, to nie znaczy że za tym idzie praca merytoryczna. Cały czas radni się słownie obrażają, robią sobie docinki słowne i oprócz Norberta przoduja w tym radni pisu. Ja nie chce, jako mieszkaniec Gorzyc, żeby w mojej gminie tak wyglądały sesje. A z tego co wiem, to cała praca merytoryczna odbywa się w komisjach, więc jeśli radni zaczynają rozmawiać na sesji o uchwalach tzn., że nie czytali ich i nie pracowali nad nimi na komisjach. Ale widzę, że ta pani chce przenieść obyczaje z parlamentu do rady gminy. Nie zgadzam się na to. Przecież ona gardzi samorządem mówić o pseudo komitetach lokalnych, niezależnych. A przecież to jest kwintesencja samorządu lokalnego. Ona tak jak chce PiS, chce zrobić z samorządu przedłużenie władzy centralnej, to jest jakiś absurd. PiS chce, rękami działaczy lokalnych zniszczyć samorząd. Ja się na to nie zgadzam, bo samorząd jest jedną z najlepszych rzeczy jaką zrobiono… Czytaj więcej »

Janek
4 lat temu
Reply to  Tom

Tomie czy jak tam masz na imię, w gminie praca na komisjach to też jakaś żenada. Dobrze wie co mówi. Nie wiem dlaczego ma być zniszczony samorząd za jej rządów. Niszczona gmina to nepotyzm korupcja i złodziejstwo a nie drogi kanalizacja żłobek czyste powietrze na wsiach. Przecież to nie tylko dla osiedla tylko dla każdego sołectwa. Boisko lekkotletyczne tak niesamowicie potrzebne dla Gorzyc to z ministerstwa sportu poszły środki. Pisowski Marszałek, jak to określiłeś, dał pieniądze na pszok ale lokalizacji nie wybierał, to pan Surdy decyzję podjął ostatecznie. Nikt tu głupi nie jest. Nie mówiła że jak jej nie wybierzemy to nie dostaniemy pieniędzy z pisu. To jest dopiero jedno wielkie kłamstwo i obłuda…Dajcie jej spokój. Ja tam na nią będę głosował. Przynajmniej teraz komfortowo mieszkam.

Damian
4 lat temu

Panie Leszku Surdy niech pan coś z tym zrobi nie chcemy pisu w Gorzycach pozdrawiam serdecznie

janek
4 lat temu

hmmm niezła alternatywa dla obecnego Wójta, którego jedynym osiągnięciem jest zrobienie paru metrów chodniku

Mieszkanka Gminy
4 lat temu

Hahahahahaha no to się boją Pani Moniki i dobrze ! Bo Ona wie co i jak zrobić w gminie bo jest świetną ekonomistką. Ludzie Ją lubią bo wiedzą ile robi w spółdzielni dla mieszkańców . Napewno jeszcze nie raz zaskoczy
pozytywnie wszystkich swoją wiedzą, uporem i dążeniem do celu. Niech się boją bo mają o co! Pani Monika mówi
wyraźnie będą drzwi dla wszystkich mieszkańców otarte , będzie ich słuchać i realizować pomysły. To jest ważne!
Będzie służyła mieszkańcom a o to właśnie nam wszystkim powinno chodzić !
Mamy niwą Panią Wójt już niedługo która ma przede wszystkim duże pojęcie na temat ekonomii i gospodarki
a do tego bezinteresownie! Bravaaaaaaaa

Gość
4 lat temu

A już myślałem że na tego …żaden dobry kandydat się nie pojawi.A tu jest! Takie poparcie.To Senator Sagatowska czuwa nad Gorzycami.To pewno jej działania.

Mirek
4 lat temu

Eeeyyyy i eeeee yyyyy Paniusia ma problem.

Pan Surdy może spać spokojnie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content