B. Kapuściak: Dam radę, nie boję się tych wyzwań, jestem do tego przygotowana”. Konferencja prasowa kandydatki na prezydenta Tarnobrzega (zdjęcia oraz video HD)

– Dam radę, nie boję się tych wyzwań, jestem do tego przygotowana, bo posiadam wiedzę nie tylko pedagogiczną, ale również społeczną a nawet techniczną i samorządową – mówiła dziś Bożena Kapuściak, ubiegająca się o urząd prezydenta Tarnobrzega. Wiceprzewodnicząca Rady Miasta do wyborów startuje z ramienia KWW Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega.

– Idę do wyborów z hasłem „Skuteczna w działaniu”, bo taka jestem. Jestem ambitna, jestem przedsiębiorcza, a przede wszystkim dążę do celu wytrwale. Swój status społeczny zdobywałam krok po kroku systematyczną pracą i rozwojem nad sobą – mówiła dziś B. Kapuściak. – Pracę w samorządzie znam doskonale, i w tym miejskim i w tym wojewódzkim To nie są lekkie i przyjemne sprawy, to są trudne i ważne decyzje, to prawidłowe gospodarowanie środkami finansowymi, oddłużanie miasta, to troska o rodziny, szczególnie o te wielodzietne, pomoc potrzebującym, to niezliczone remonty chodników, dróg, parkingi, to troska o środowisko naturalne. Dam radę, nie boję się tych wyzwań, jestem do tego przygotowana, bo posiadam wiedzę nie tylko pedagogiczną, ale również społeczną a nawet techniczną i samorządową – dodała.

W staraniach o fotel włodarza Tarnobrzega, B. Kapuściak poparł prezydent Grzegorz Kiełb. – Te wybory samorządowe jestem święcie przekonany że wygra kobieta, która będzie gospodarzem a nie gospodynią Tarnobrzega – mówił G. Kiełb, nawiązując tym samym do hasła wyborczego innej kandydatki na urząd prezydenta Tarnobrzega, Elżbiety Miernik – Krukurki.

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej nie zaprezentowano programu wyborczego KWW Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega. Szczegóły mają być przedstawione podczas kolejnego spotkania z sympatykami i mediami. – Mogę jedynie powiedzieć, że będzie to kontynuacja mojej prezydentury ale też pomysły naszych kandydatów i samej Bożeny Kapuściak – wyjaśnił G. Kiełb.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
79 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Wydaje mi się, że jednak główna batalia rozegra się między K. Kalinką a W. Zychem, natomiast języczkiem u wagi, który z nich zostanie prezydentem, będą głosy wyborców D. Bożka.

bolo
3 lat temu

Witek, please skończ już z tym onanizmem w necie.

Markiz
3 lat temu
Reply to  bolo

🙂 🙂 🙂

Paweł
3 lat temu

Panie Kiełb ubolewa pan, że jak był Pan na szczytach władzy to miał wokół siebie wielu zwolenników, którzy po tym co się wydarzyło w dniu 21 lutego od pana się odsunęli. Zapytam się więc Pana – a ile osób spośród tych, które były tak blisko pana kazało się panu układać z radnym biznesmenem na jakąś rzekomą pożyczkę? Od kiedy to gabinet prezydenta miasta jest miejscem gdzie załatwia się pożyczkę na kampanię, nomen omen na kilka miesięcy przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii wyborczej? Czyżby pan nie był świadom regulacji zawartych w Kodeksie wyborczym, który wyraźnie określa kiedy i w jakiej formie mogą być wpłacane środki finansowe na kampanię? Zapowiadał pan równo 4 lata temu, że przywróci pan Tarnobrzegowi normalność i co z tej normalności pozostało – wstyd i ośmieszenie miasta na forum całego państwa. Nie wspomnę o słynnej miotle, którą wykorzystał pan podczas jednej z pierwszych konferencji, uzasadniając że dostał ją pan od urzędników, aby dobrze pozamiatać brudy po swoim poprzedniku. To jest poziom prezydentury w 48-tysięcznym mieście gdzie podczas konferencji na stole lezy brzozowa miotła z kokardą. Gratuluję panu dobrego samopoczucia, z tą różnicą, że poprzednik dotrwał na stanowisku do końca a miotła pana wymiotła. Oj nosił wilk razy kilka ale… Czytaj więcej »

do Pawła
3 lat temu
Reply to  Paweł

Ciesze się że wyciągnąleś wnioski z poprzednich ataków i próbujesz stawiać pytania . Komentarze do tych pytań które równocześnie stawiasz są znajome Sam wyciągnąłeś wniosek ,ze atakowanie Kiełba powoduje że kandydat Kalinka tracił. Mieszkańcy mają swój rozum i bez podpowiedzi potrafią ocenić czy Kiełb to rzeczywiście taka marnota. Błędy każdy popełnia ale nie trzeba człowieka zgnięść tylko mądrze i kulturalnie krytykować . Co powesz jak Pani Kapusciak yosatnie prezdentem . nie

wyborca
3 lat temu
Reply to  Paweł

ostatnie zdanie wypowiedzi „Pawła” wskazuje, kto to pisał

Rodowity tarnobrzeżanin
3 lat temu

Jeżeli ma to być kontynuacja prezydentury Grzegorza Kiełba, to współczuję mieszkańcom Tarnobrzega i kandydatom popieranym przez tegoż tak „chlubnie” kończącego swą kadencję. A może to jego życzenia skierowane do swych ulubionych kandydatów, by ich finał był analogiczny z jego finałem?
Jeśli tak, to wylewność i szczerość jest wyjątkowa.

Bolek
3 lat temu

Pani Bożenko jestem pod wrażeniem, rzec można – samochwała w kącie stała…

kkk
3 lat temu

Jeśli ona wygra te wybory wyprowadzam sie z tego miasta…

janko
3 lat temu

Masakra to kobieta,porażka,merytoryka zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

max
3 lat temu

Bravissimo cudowna konferencja, jakież piękne i czułe słówka, mało się nie popłakałem. Jak ci wszyscy kandydaci przed wyborami kochają nasze miasto i wszystkich jego mieszkańców. Zawsze się słyszy że to wszystko dla nas mieszkańców, po to aby sobie do emeryturki dorobić i wskaźnik podwyższyć. Mam pytanie do kandydatki – pani radna Kapuściak jak tak pani kocha to nasze miasto, to może się pani pochwali co w tej kadencji zrobiła dla osiedla Przywiśle, z którego to okręgu pani uzyskała mandat? Ile złożyła pani interpelacji w sprawach tego osiedla, gdyż tak zaniedbanego rejonu miasta to trudno uświadczyć? Jak się patrzy po innych osiedlach to tam widać działalność radnych, a u nas na Przywiślu wszyscy o nas pamiętają tylko przed wyborami. Oczekuję merytorycznej odpowiedzi.

House of cards
3 lat temu

Wszystkie ręce na pokład popieramy panią Bożenę, naszą Hilary Clinton!
Jej wygraną to wygraną Grzegorza. Najlepszego i najuczciwszego prezydenta w historii. Nikt nie zapewnia takiej zgody i takiego rozwoju jak dream team Bożena i Grzegorz.

kawka
3 lat temu
Reply to  House of cards

Daj spokój „kapitanie” takie popchnięcie G.K. (poparcie)dać może tylko wywrotkę.Tylko ucieczka z tej łajby ratunek może dać

LOLO
3 lat temu
Reply to  House of cards

„najuczciwszego” – serio?

Z siedziby Solidarności
3 lat temu

I komitecik Krukurkowej idzie w puch. Mieli pomysł na to, żeby Kiełb ich poparł i jakoś to będzie.

Tępak
3 lat temu

Nie upadnie ściągnie Norbiego i Dybusika i jest moc i siła.

Prosta sprawa :)
3 lat temu

To by było na tyle . Bożena na Prezydenta !

Ja
3 lat temu

Ludzie czy ten świat stanął na głowie? Może go sprowokowali, może to wszystko było ukartowane przez siły wiadome, ale nikt nie zaprzeczy faktom, dostał od Kołka pod stołem 20 tys., na kampanię wyborczą. Jak się nie ma nic do ukrycia to na to są procedury, konta komitetów wyborczych a nie gabinet prezydenta i cicha pożyczka. Jak można takie działania popierać i usprawiedliwiać?

Wygra !!!
3 lat temu

Bożena !!! Bożena !!! Bożena !!!

Dobre!
3 lat temu
Reply to  Wygra !!!

To był najbardziej merytoryczny komentarz dnia. Czemu tylko trzy wykrzykniki. Powtórz proszę z czterema. A potem z pięcioma…

Dobre!
3 lat temu

Aha. Merytoryczny znaczy, że w sensie.

Wygra !!!
3 lat temu

Bożena Naszym Prezydentem !!!

obywatel
3 lat temu

Kiełb – czy oddałeś członkom Tarnobrzeskiej spółdzielni Mieszkaniowej
KASĘ, którą bezprawnie pobierałeś za bycie członkiem Rady Nadzorczej
do której zostałeś bezprawnie wybrany.

Tacy ludzie są na piedestale w tym mieście – do trzech nie potrafią liczyć
– niby prawnicy.

Boss
3 lat temu

Kiełp czy spakowana walizka z ekwipunkiem do pierdla? Tam już niedługo pomaszerujesz
Twoje poparcie to żenada brak ci klasy o honorze nie wspomnę. Wstydzę się że kiedyś głosowałem na ciebie

Markiz
3 lat temu

… i całą tę konferencję pani Bożeny przyćmił swym wystąpieniem pan Grzegorz.

Gołym okiem widać, kto w tym duecie gra pierwsze skrzypce.

Batman
3 lat temu

IQ poniżej bakterii

cenzor
3 lat temu

powiem krótko ble, ble, ble

kawka
3 lat temu

Pani Bożeno z „takim poparciem” już pani osiągnęła skutecznie cel i może pani iść do domu.

Anka
3 lat temu

B. Kapuściak ma większe szanse na prezydenturę niż K.Kalinka. To z prywatnego sondażu wśród znajomych i rodziny. Ja też jestem za.

Janek
3 lat temu

Bk dzięki poparciu GK tylko zyskuje. Będą jaja jak Kalinka nie wejdzie do II tury.

House of cards
3 lat temu

Tylko team Bożena, Grzegorz daje szansę na dynamiczny rozwój Tarnobrzega no bo kiedy jak nie za prezydentury Grzegorza nasze miasto parło tak do przodu!? Budowa ścianki, domu dla jeża, nieśmiałe ale jednak obniżenie podatków, rowery miejskie czy przetarg na obwodnicę z prawdziwego zdarzenia to są realne sukcesy o których nigdy nie zapomnimy! I tylko pani Bożena jest gwarancją, że to pasmo sukcesów będzie kontynowane. Niech żyje!

Zyguś
3 lat temu
Reply to  House of cards

No i kibel jeszcze, zapomniałeś dopisać.

Dobre!
3 lat temu

Nie jeża tylko jerzyków. Bądź precyzyjny.

House of cards
3 lat temu
Reply to  Dobre!

Racja, przepraszam! Cały czas jestem pod wrażeniem świetnej konferencji Bożeny i Grzegorza.
Do boju!

Frankawski
3 lat temu

Łapówkarz i Recydywista Grzegorz Kiełb & alkoholiczka i umysłowo chora Bożena Kapuścik no po prostu cud miód malyna! rynsztok na 4 nogach!!!

House of cards
3 lat temu
Reply to  Frankawski

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie dał albo nie wziął łapówki albo nie wypił o jeden kieliszek za dużo…
Sorry ale takie zarzuty to żadne zarzuty liczy się korzysc dla Tarnobrzega a ta jest ogromna.
Zgoda i rozwój!
Mówi Ci to coś!?

Ona
3 lat temu
Reply to  House of cards

No to żeś Pani Bożenko pojechał w wybielaniu przestępcy niepospolitego. Może niemy Kowalski to kupi ale nie ja! Otóż droga Pani, miałam możliwość z Panią pracować, tak jak Pani głosi „koleżanka z pracy”… Pani Bożeno znam Panią od najgorszej strony! Żaden z Pani był nauczyciel i dyrektor. Została Pani politycznie nadana i każda nieudolność kryta przez władzę. Nadużywała Pani alkoholu i ręce Pani często lądowały na tyłkach facetów, szczególnie po alkoholu. Może nie jestem złota ale nie pcham się do władzy, nie chowam się za księży, kościół i nie głoszę herezji. Wszystko co Pani robi jest nakierowane na Pani interes lub Pani rodziny. Nawet na wypoczynek szkolny Pani dzieci swoje targała coby darmo. Odnośnie Pana Kiełba to tak! Zwykły złodziejaszek zostaje zakuty za kilkaset zł i skazany bezwzględnie. Pan Kiełb zarabiając tak duże pieniądze, biorąc jeszcze łapówkę w kwocie 20 tys zł, winie być surowo ukarany. Ukarany dlatego coby pokazać, że złodziei się karze a nie głaszcze tak jak Pani to pisze i mówi bo załatwiał Pani w ramach prywaty wszystko co Pani żywcem chciała. Pani sposobem winno się ułaskawić i wypuścić z więżenia wszystkich złodziei, gwałcicieli, pedofilów, podpalaczy itp… bo przecież: Zgoda i rozwój!

Krucza zgorszona
3 lat temu

Pytanie, a ten ksiądz Antonio co z kochanką o przepraszam gospodynią Godkową mieszka w domu na Kruczej, to co robi na owymy spotkaniu wyborczym? Reprezentuje biskupa, parafię, cały kościół czy tylko prywatnie z gospodynią Marią?

Tropiciel bardzo znany
3 lat temu

Poparcie Grzegorza Kiełba dla kogokolwiek startującego w tych wyborach jest jak pocałunek śmierci.
Sprawca horrendalnego bałaganu w mieście,zdrajca środowiska z którym szedł do wyborów, pozostał w trakcie swojej kadencji sam na placu boju. Zmuszony sytuacją,którą sam wykreował, do układania się z poprzednimi konkurentami i wrogami politycznymi dał dowód małości i niedojrzałości w każdym najmniejszym nawet przejawie działania.Zniesławianie i kłamstwa za ktore otrzymał skazujące wyroki sądowe a teraz sprawa dotycząca przyjęcia łapówki to jest coś co w normalnym kraju sprawiłoby że ten człowiek nigdy już nie wygrzebałby się z politycznego niebytu.Czy w Tbg też tak się stanie?
To akurat pytanie nie jest aż tak bardzo zajmujace.Zastanawia tylko jak ktokolwiek(w tym przypadku pani Kapusciak) mógł wpaść na pomysł skorzystania z poparcia tak marnego i niemoralnego człowieka?
Czy GK hej coś załatwił ze startuje w opozycji do swojego środowiska gwarantującego dopływ środków rządowych dla ledwie dyszącego miasta?Z GK jest bez żadnych szans!
Bo PIS to republika kolesiów i bez żenady w bezprecedensowy sposób karmi swoich, choćby to był nawet płaczliwy ,niecharyzmatyczny mękol Kalinka.

zuzia
3 lat temu

Dla Ciecie liczy sie kolesiostwo i załatwianie. A czy nie bierzesz pod uwagę że władza Pis nie będzie trwać wiecznie. Jak Kalinka przegra wybory to powiesz ,ze lud tarnobrzeski jest głupi. A właśnie przez takie opinie jakie wygłaszasz Kalinka każdego dnia traci.

777
3 lat temu

Psychicznie chora kobieta chce zostać prezydentem haha…Wystarczy zapytać kogokolwiek kto miał z nią do czynienia. Kiedy była dyrektorką szkoły w Sobowie to niemal ta szkoła upadła. Nawet dzieci z gimnazjum mają o niej takie zdanie. A Kiełb robi z siebie zwykłego idiote i myśli ze jak porobi z siebie niewiniątko to wszystko mu ujdzie na sucho. Kiedyś miałem o nim lepsze zdanie ale niestety KIEŁBIE WE ŁBIE!!! Kto zagłosuje na tą kobietę to również ma kiełbie we łbie. Pozdrawiam 🙂

nnn
3 lat temu

Kiełb obrzucał każdego swojego przeciwnika błotem a potem wyszło najaw jakim jest człowiekiem, nawet niech sie nie ośmiesza pani Bożenka tym bardziej. Wywalił swojego zastępce ze stanowiska myślę ze z obawy o swój stołek i ciemne interesy. Człowieka który jest bardzo porządnym facetem i myśle ze 10 razy bardziej nadał by sie na to stanowisko

wojtuś
3 lat temu
Reply to  nnn

Do „nnn” .Przestań płakać ,ze utraciłeś zdolność kandydowania na prezydenta. Pis juz na ciebie nie postawi. Wszyscy Wojtusiu już pogodzili sie ,ze wypadłeś z gry. A teraz nie płacz ,bo jesteś nawet miły facet.

kpina!!
3 lat temu

Niech ta pani nawet sobie nie żartuje. Znam tą kobiete osobiście od wielu lat. Ona by sie nie nadała do przeprowadzania dzieci przez pasy a co dopiero do zarządzania miastem. Chodzi jej tylko o swój interes. ZWYKŁA PROSTA CHYTRA BABA TO JEST PO PROSTU KPINA. Kiedyś żebrując o głosy rozdawała najtańsze cukierki pod kościołem no po prostu dramat. Chora kobieta+nadużywająca alkoholu no brak mi slow po prostu

k
3 lat temu

Kiełb jest gorszy niz nie jeden morderca i z najgorszymi typami powinien trafić do celi bo tam jest jego miejsce!!!!!!!

jeszcze lato
3 lat temu
Reply to  k

do psychiatry radzę się udać, bo to mi wygląda na jaką paranoję

Larwa bukszpanowa
3 lat temu

Co wy pieprzycie. Prezydent Grzegorz rok w rok wygrywa wszystkie konkursy na najlepszego samorządowca, tylko nie róbcie larum, że raz wysłał parę SMSów na siebie, szczęściu trzeba pomagać. Na Facebooku każdy jego wpis ma po kilkaset polubień i mnóstwo przychylnych komentarzy. widać,ze to facet z KLASĄ i UCZCIWY aż do przesady. Dopóki rządził Tarnobrzeg gwałtownie się rozwijał, ludzie się do siebie uśmiechali nie to co teraz. Z panią Bożeną, która namaścił swoją następczynie będzie jak nie lepiej to na pewno tak samo czyli bardzo dobrze!

Kaziu
3 lat temu

Na Facebooku ma same przychylne komentarze, bo te nieprzychylne usuwa i blokuje komentujących. Taki z niego twardziel, który nie przyjmuje krytyki i kreuje rzeczywistość, że wszyscy go kochają

Owen
3 lat temu

To jest po prostu typ KOBITY a nie kobiety czy kandydatki na prezydenta miasta.KOBITY, prostej, cwanej i bardzo maluczkiej. Dobrali się panem 433, jak to ktoś wcześniej zakpił ” Bożena – inteligencja, Grzegorz – uczciwość” ! Ot, dwie miernoty bez bez wstydu.

ogi
3 lat temu

Panie Kamilu i Panie Macieju niezależnie ile hejtu wylejecie na Bożenę i Grześka was już nie ma. Ludzie was nie nawidzą. Gdzie Kamilek pracę znajdzie jak się PIS na niego wypnie.

Kaziu
3 lat temu
Reply to  ogi

Pisz za siebie. Ja tam wolę zagłosować na Kamila, niż duet nieudaczników

Zenek
3 lat temu
Reply to  ogi

A gdzie Grzesiek K. teraz pracuje?

garbus
3 lat temu

Dobra kandydatura , w drugiej turze połaczy PIS i całacentroprawice przeciw Boizkowi lub Krukurce , w gronie moich znajomych ma czesciowe poparcie ale jeszcze wiecej jest nienawisci i żalu do klainki , za skok na stanowisko i i za bute … nawet do piet nie dorasta nadbereznemu

A poparcie Kiełba jest mocnym wsparciem , nie na wielkiego znaczenia plucie wąsika motyki czy barwinaskiego , reszta to kupuje !!!
No to do boju , precz z pewnymi swego bufonami !!!
Kalinka i Mastalerz a na zapleczu sztab wyborczy …

trupek
3 lat temu

te pożyczone 20 tysięcy to Kiełb mógł dzieciom i żonie zostawić na czas więziennej gehenny.
kibicuję pani Bożeno byście z Zychem odebrali kalinkowemu rodowi cenne głosy i wszyscy razem przegrali w pierwszej turze.
tak wam dopomóż bóg.amen.

obywatel
3 lat temu
Reply to  trupek

Takie słowo „pożyczanie” jest nie na miejscu – wiadomo jak to się powinno nazwać.
Poparcie tej „Pani” przez kiełba to nic innego jak świadoma, bezczelnie jawna
próba zachowania wpływów w mieście przez prezesika spółdzielczego i jego kliki (wszyscy wiedzą, że prawdziwym ojcem zwycięstwa Kiełba w poprzednich wyborach było poparcie PREZESIKA ze spółdzielni -szarej eminencji tarnobrzeskiej – nawet TSM zafundowało telewizję – ciekawe za czyje – usm: art, 1 ze znaczkiem 1 – skąd wzieli kasę – nie wolno zarabiać na członkach).

Słowem ciąg dalszy tej samej grupy w mieście i nie ważne kto będzie figuranten
– teraz padło na nią (tak jak poprzednio na kiełba) .

Piotr
3 lat temu

Witam serdecznie. Rozważam możliwości oddania głosu i w związku z tym mam pytanie do Pani Bożeny. Przedstawia się Pani w samych superlatywach. Chciałbym jednak wiedzieć jakimi osiągnięciami może się Pani pochwalić jako radna. Co miasto/osiedle/rejon z ramienia którego Pani została wybrana może Pani zawdzięczać. Myślę, że nie tylko ja chciałbym wiedzieć, mieszkańcy też. bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

pomówienie
3 lat temu

CYRULIK przesadziłeś. Mam nadzieję ,ze mecenas Łepski tego nie zostawi. Najlepiej jak rozumu uczy sie po kieszeni. Jak możesz tak pisać .Przestań pić ,bo tylko to tłumaczy takie zachowania.

Piotr 2
3 lat temu

Wszystkie ręce na pokład popieramy panią Bożenę, naszą Hilary Clinton!

Wituś
3 lat temu

Jednego nie rozumiem. Skoro kandydat Kalinka tak pewnie sie czuje że pokazał sie jak potrafi rządzić to dlaczego sie boi. Dlaczego kłóci sie z innymi kandydatami. Otóż dlatego ,ze jest na siłę pchany przez partię . Ludzie nie lubią jak się decyduje za nich kto jest najlepszy. Tak więc powołanie na p.o. niezbyt rozgarniętego ,płaczliwego kandydata w osobie Kalinki nie może się skończyć powodzeniem. I to nawet w sytuacji kiedy inni kandydaci też nie są orłami. Buta panowie z pis ,buta.

Roman
3 lat temu
Reply to  Wituś

Wituś, z którymi kandydatami kłuci się pan Kalinka? Z tego co widać do tej pory głos zabrali kandydaci: Zych, Krukurka, Bożek, Kapuściak, Wianecki i Kolano. Kalinki jeszcze nie widać, więc na podstawie czego stawiasz tezę, że Kalinka się kłuci? Myślisz, że jak napiszesz na forum, to ludzie przyjmą to jako prawdę objawioną? Ludzie nie lubią, jak się im mówi, co mają myśleć! Swoją drogą z niecierpliwością czekam na konferencję pana Kalinki, bo z tych co już obejrzałem, no niestety, ale nie ma na kogo zagłosować…

Do Roman
3 lat temu
Reply to  Roman

„Kłuci” piszemy ó . Chyba ze go kuł 🙂

Roman
3 lat temu
Reply to  Do Roman

Tak, przepraszam, mój błąd. Nie zmienia on jednak sensu mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.

Roman
3 lat temu

Ciekawe, kto będzie startował z list tej pani do RM? Pewnie Kiełb swoją rodziną obstawi „jedynki”.
Na zdjęciu widoczny jest też pan Haba – największy przeciwnik szkoły katolickiej w Tarnobrzegu, czyżby też startował? Pani Bożeno, czy to według pani jest etyczne, żeby prezes akcji katolickiej układał się z człowiekiem, który najgłośniej w mieście krzyczy, że nie powinno się umarzać zwrotu dotacji dla szkoły katolickiej?

Do Romana
3 lat temu
Reply to  Roman

Tylko że ten Pan Haba chodzi po konferencjach kandydatów i jest wszędzie gdzie coś sie dzieje medialnie … Wcześniej był na konferencji Dariusza B. pod pomnikiem mozna zerknąć http://nadwisla24.pl/wp-content/gallery/bozek-konferencja/1108img_2515.jpg

Burza
3 lat temu

Brawo ROMAN 🙂

Kruk
3 lat temu
Reply to  Burza

Takie konferencje mają to do siebie że każdy może przyjść na nią,nie ma indywidualnych zaproszeń i posłuchać.

Roman
3 lat temu
Reply to  Kruk

Poczekamy, zobaczymy… Tylko, że ten pan był również widziany z panią Bożeną na obchodach 79. rocznicy wybuchu wojny. Zdjęcia na NW24 też są, można zobaczyć.

Do Roman
3 lat temu
Reply to  Roman

Pewnie tak było bo gdy w mieście jest uroczystość, media tam on też przychodzi. W sądzie przed rozprawą na zdjęciach też był, nie znaczy to że jest „z kimś” lub za kimś. Wszystko się powinno wkrótce okazać.

dzikowianka
3 lat temu

Ta pani emerytka kompromitowała swoją postawą stanowisko dyrektora i nauczycieli. Mściwa dewotka pod osłoną kościoła i kacyków. Teraz też już nie mam wątpliwości że GK to osoba skrajnie infantylna. I oni mają rządzić w tym mieście?

Daniel
3 lat temu

Ot tarnobrzeskie bagienko, piszą w depresji, piszą w demencji po nocach, a może się coś przyklei. Panie TW już pana czas minął bezpowrotnie, daruj sobie brednie.
Tarnobrzeskie bagienko coraz głębsze.
Frustraci odpuście, tylko uczciwa praca prowadzi do dobrobytu, młodzieży nie dajcie się manipulować cwaniakom, wykorzystają was i zostawią.
Wczorajsza konferencja kandydata na burmistrza Sandomierza Pana Borowskiego nie posiada nawet 1 komentarza.
Sandomierz prawdziwie Królewskie Miasto!

Kosynier BARTOSZ
3 lat temu

Ale duet sie dobral GRZES lapowkarz-zlodziej i babsztyl malorolny Kapusciak ! Czy to babsko nie ma wstydu …? Tylko do Kola Gospodyn Wiejskich jak spelnia kryteria….????!!!

roko
3 lat temu

Wszystkie ręce na pokład popieramy panią Bożenę, naszą Hilary Clinton!

Zyguś
3 lat temu
Reply to  roko

I 433

Brzydki ale inteligentny
3 lat temu

W mieście wbrew pozorom jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia i trzeba mieć nadzieję że mieszkańcy wybiorą mądrze.

Radzio
3 lat temu

A czy jak Kiełb z Kapuściakową przegrają wybory, to każą się wyborcom po d.pach całować?

79
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content