LIVE: Konferencja prasowa kandydata na prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka. Zapraszamy na transmisję (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej kandydata na prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka. Do wyborów przewodniczący RM Tarnobrzega startuje z ramienia KWW Dariusza Bożka Razem Dla Tarnobrzega.

Dzisiaj oficjalnego poparcia D. Bożkowi udzielił Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna – Koalicja Obywatelska. Konferencja odbędzie się w piątek 7 września o godz.11, na placu Bartosza Głowackiego.

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
112 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zuzu
3 lat temu

Popieram, będę głosować z całą rodziną. Szkoda, że godzina niefortunna, bo na plac byśmy poszli.

Panie Bożek powodzenia!

Monika
3 lat temu

Prawda jest taka i boli mocno co poniektórych ze Pan Bożek jest jednym z najrozsądniejszych kandydatów na prezydenta. Mądry program skierowany do konkretnych grup społecznych a przede wszystkim osoba Pana Bożka niezwykle kulturalna i na wysokim poziomie !!!

ciekawy
3 lat temu

czy Pan Bożek idzie do wyborów z Mastalerzem czy z Dziubińskim. ? Po obradach sesji tak mogło się wydawać. Myślę ,ze jutro się okaże.

zastrzeżenie
3 lat temu

Wszystko okey ale w radzie stał okrakiem ręka w ręke z Kalinką i Mastalerzem. A to oznacza ,ze jest słabym przywódcą. Ale i tak będę głosować na niego .Każdy będzie lepszy od Kalinki.

LOLO
3 lat temu

Program jak na razie OK. Mnie ciekawi, kóre z tych 12 punktów uważa za najważniejszy. Dobrze, że możliwy do zrealizowania a nie jakieś farmazony 😀

Stach
3 lat temu

Platforma dała nam NM a teraz daje nam Darka B., Dziękuję nie.

Obserwator
3 lat temu
Reply to  Stach

Zpomniałeś, że dała też Darka K. i Sławka P. – tuzy lokalnej samorządności.

Sprawiedliwy
3 lat temu

Ale tenDariusz Bostwo jest razem z oszustem-soltysem Pluta z Dymitrowa i to go powinno dyskwalifikowac !!!! Co ten Pluta za swojej kadencji zrobil dla Tarnobrzega ,prosze dac choc 1 przyklad …..????!!!!!

Obserwator
3 lat temu
Reply to  Sprawiedliwy

Zgadzam się z przedmówcą.

krzys
3 lat temu

Kolejny słaby Prezydent Tarnobrzega, facet chce spokojnie ( w nadzwyczaj spokojnym i umierającym mieście)dopłynąć do przystani pt. Emerytura. Nic nie zrobi jest bez wyrazu , owszem będzie miły dla wszystkich, kulturalny ale nieskuteczny. Będą to kolejne lata stagnacji i upadku naszego miasta , oczywiście „elity”będą żyły dobrze tworząc tzw.Towarzystwo wzajemnej adoracji …Młodzież nadal będzie wyjeżdżała, miasto będzie się kurczyło a my zwykli mieszkańcy będziemy ze smutkiem na to wszystko patrzyli :(.

lila
3 lat temu
Reply to  krzys

Ludzie nikt Wam się nie podoba……….. to może sami w końcu zacznijcie coś robić poza oglądaniem TV i grzaniem stołka przez komputerem.

krzys
3 lat temu
Reply to  lila

Niestety żaden kandydat nie jest dobry, Tarnobrzegowi potrzeba Prezydenta z jajami, energicznego, mającego kontakty biznesowe i polityczne, umiejącego zarządzać i mającego wiedzę i doświadczenia jak to robić, POTRZEBNY PRAWDZIWY MENADŻER!Jest taki człowiek w Tarnobrzegu, może nawet kilku ale nie chcą się pchać do polityki bo to śliska dziedzina.Osobiście uważam, że Pan Ryszard Jania byłby świetnym Prezydentem, człowiek o dużym doświadczeniu w zarządzaniu,mający wiedzę z zakresu biznesu, ogromne kontakty biznesowe, gdyby tylko chciał … A Pan Bożek, no cóż człowiek bez doświadczenia , bez efektów pracy w samorządzie, nie dający żadnych nadziei na rozwój miasta bo nie jest menadżerem,nauczyciel historii, humanista, za miękki niestety 🙁 Biedny Tarnobrzeg 🙁

Stasiu
3 lat temu
Reply to  krzys

Jania? Popytaj jakie zdanie o nim mają jego podwładni, szczególnie Ci niżej sytuowani.

krzys
3 lat temu
Reply to  Stasiu

Tak to jest Stasiu, zwykły pracownik ma do zrobienia to tamto i owamto, zamyka drzwi i idzie do domu mając firm i pracę w du…, zarządzający tak dużą firmą musi dbać o milion spraw i nie kończy myśleć o pracy wychodząc z niej… Zostań prezesem tak dużej furmy to może zrozumiesz …

Czesiek
3 lat temu
Reply to  krzys

A który to będzie mocny Krzysiu?
Bozek dom ma, rodzinę ustabilizowaną więc jak nawet chce dociągnąć do Emerytury to naprawdę niewiele chce, a może coś zrobić i się wykazać. Akurat młodzież lubi i szanuję tego pana. Jeżeli wolisz kolejnych karierowiczów ” murarzy” co się ” stawiać” będą i rodzinkę upychać twój wybór.

Antek
3 lat temu
Reply to  krzys

Dobrze ujete.Niestety.

Owen
3 lat temu

Krzyś, obawiam się, ze możesz mieć rację…

Tbg
3 lat temu

Pan Bożek ma swoje inwestycyjne osiągnięcie p.n. ścianka wspinaczkowa, która pierwotnie miała kosztować 150 tys zł. a w wersji finalnej trzeba będzie wyłożyć 2 mln zł. Nie sposób wspomnieć o ruinie infrastrukturalnej jaką pozostawił po sobie po 10 latach dyrektorowania w naszym tarnobrzeskim ogólniaku – mam na myśli fakt zamknięcia małej sali gimnastycznej i zniszczony budynek dawnego internatu. Obecny dyrektor więcej dla tej placówki zrobił po dwóch latach jak pan Bożek przez dwie kadencje. Proszę wybaczyć – takiego gospodarza potrzebuje Tarnobrzeg. Uważam że NIE!!! Niejeden przewodniczący zarządu osiedla potrafi więcej wychodzić przez okres 4-letniej kadencji. Wystarczyło zabiegać i szukać kasy a nie trwać na posadzie. Do tego poparcie platformy z p. Plutą (czy nam jest potrzebny desant z Woli Baranowskiej) i nowoczesnej. Zapewne niektórzy z działaczy tych dwóch formacji liczą że coś dla nich z samorządowego torcika uszczkną. Panie Darku proszę wybaczyć ale pańskie osiągnięcia wskazują iż będzie pan marnym gospodarzem.

mika
3 lat temu
Reply to  Tbg

Pozwolę się nie zgodzić z poprzednikiem(-niczką)Tbg. O jakiej ruinie w LO mówimy? 1) Szkoła to nie tylko mury, choć te rzeczywiście dostały większość nowej elewacji za nominanta NM. Trzeba było pokazać jaki to gospodarz i w końcu przyszła kolej na tę szkołę – jakaś kolejność w mieście chyba obowiązywała. Dopiero teraz odnowiono Przedszkole nr 15, a budynek gimnazjum na Dekutowskiego wcale nie doczekał się elewacji. 2) Odnotowałeś fakt zamknięcia małej sali ( choć mam wrażenie, że cały czas funkcjonowała), ale już nie zauważyłeś kompleksowego remontu dużej sali.A wyremontowana mała sala za nowego gospodarza jest w dużo gorszym stanie niż remontowana duża za kadencji Bożka. 3)Wymiana wszystkich okien za Bożka to też niezaprzeczalny fakt. 4) Remont wszystkich toalet i kilku sal lekcyjnych (płytki…). 5) Parking wyłożony kostką też się sam zrobił. 6) A nowoczesne wyposażenie sal w tablice interaktywne też spadło z nieba, może jeszcze za Zioły czy Jakubowicza. 7)I jeszcze to czego nie widać – dydaktyczne osiągnięcia szkoły, otwartość na zmiany, nowoczesne zarządzanie, promocja szkoły itd. Z pewnością można jeszcze wiele tu dorzucić. Ja tak to widzę. JESTEM NA TAK!!! Szczegółów budowy ścianki nie znam. Z pewnością były jakieś powody opóźnienia inwestycji i zwiększonych kosztów. Teraz to chyba zrozumiałe, że… Czytaj więcej »

edwin
3 lat temu

Pan Bożek przespał cztery lata jako radny, nie proponując żadnych dobrych rozwiązań. Przez ostatni rok chodził z imprezy na imprezę i robił za miejscowego celebrytę.

I ja mam uwierzyć, że ten leniuszek bez poglądów, charyzmy i własnego zdania – nagle będzie zbawcą Tarnobrzega?

Skoro jako radny i przewodniczący rady nie miał nic ciekawego do zaproponowania?

PS Fakt, skansen LO jaki zostawił po 10 latach dyrektorowania najlepiej świadczy jaki to pracowity i pomysłowy menedżer

leni
3 lat temu
Reply to  edwin

Norbi zmień styl, bo Cię już wszyscy rozpoznają.

Czesiek
3 lat temu
Reply to  edwin

Edwin i Tbg Panowie Wy tak na poważnie, czy tylko bijecie pianę? Za budynki należące do miasta odpowiada urząd miasta. Bożek mógł sobie chodzić i prosić, a nawet kajać się czy zebrać, ale jak nie było pieniędzy lub chęci w imię kolejki do…… to mógł stawać na głowie i nic by nie wskórał. Nie razi Was fakt, że jak to było możliwe, że przez 10 lat prezydenci, radni przechodzili obok tych budynków do magistratu i nawet nie zauważyli takiego skansenu, a wręcz pozwalali młodym ludziom uczyć się w takich warunkach narażając ich na utratę zdrowia lub życia? To Was Panowie Edwin i Tbg nie drażni? Nie drażni Was ignorancja ówczesnej władzy, a zarzucacie Bożkowi, że zachowywał się jak człowiek i nie klękał na kolanach? No Panowie Edwin i Tbg chyba troszkę Was poniosło. Bożek zrobił ile mógł i to nie mało. Tbg piszesz o radzie i przewodniczącym? Przewodniczący przed Bożkiem w tej właśnie kadencji miał 2 vice-prezydentow, poparcie wśród licznego grona Radnych, sejmik, wojewodę i mógł pokazać na co go stać. Prezydent G.K. nawet nie raczył uczestniczyć sumiennie w obradach Rady Miasta, miejscu gdzie zapadały ważne decyzje i Pan bierze się za rozliczanie jednostki jaką w Radzie jest Bożek? a… Czytaj więcej »

do edwin
3 lat temu
Reply to  edwin

Edwin czy to Ty Radny NM To ten radny uwielbia słowa leniuszek.oj nieładnie tak atakować kolege za brak na liście PO

TAR
3 lat temu

Jeśli ktoś nie rozumie, że chodzenie po niejednokrotnie nudnych imprezach to też praca radnego czy przewodniczącego to ma problem.
A mógł uciekać przed ludźmi jak GK. Olewać imprezy. Zapowiadać się i nie przychodzić. Lepiej by było? Mam nadzieję, ze nie wszyscy w TBG podzielają ten pogląd.

edwin2
3 lat temu

Jeśli prezydent Bożek będzie tak aktywny w staraniach o pieniądze jak dyrektor LO Bożek, to raz pojedzie do Rzeszowa oleją go, on się obrazi i z miasta też zrobi skansen.

To miły czlowiek, ale żaden menedżer, leń i czlowiek bez poglądów.

olek
3 lat temu

Wolałbym, że przewodniczący rady czasem wysłał na imprezę w zastępstwie jednego ze swoich zastępców i miał coś ciekawego do zaoferowania miastu.

A nie tylko łazić i gadać gładkie puste słowa.

Pan Bożek prezydntem to marazm w mieście.

amol
3 lat temu

Tylko p Bożek jest człowiekiem wszechstronnie wykształconym i rodem z Sienkiewicza Miał z pensji nauczycielskiej odbudować całe lo? To na nowo powstające gimnazja w tym czasie głównie przeznaczano pieniądze. Pan Mastalerz z wiadomych przyczyn nie był sympatykiem lo.I dla dobra obecnego dyrektora lepiej go nie porównywać z Bożkiem. Chyba nerwy niektórych świadczą o traceniu gruntu pod nogami i źle to znoszą

Zuzu
3 lat temu

Widać, że niektórzy chcą za wszelką cenę zdyskredytować Bożka. Pewnie boli, że tyle osób go lubi i szanuje. Malkontenci kopiecie po kostkach, bo na więcej Was nie stać.

Gryzli
3 lat temu

bożek nie….porażka dla miasta, Tylko Kalinka naszym Gospodarzem może być, pozdrawiam tatę Kamila….

Lilka
3 lat temu
Reply to  Gryzli

Kalinka pokazał przez ostatnie kilka miesięcy, że najważniejsze jest obsadzanie stanowisk i układziki. Gryzli pozdrawiaj, może jak wygra Tobie załatwi jakąś posadkę 😉

Wiola
3 lat temu

Pan Bożek, o taak, jak na mnie patrzył w kawiarni u Motyczy,dobrze że ta jego Pani tego nie widziała…..jest słodki….i ta bródka….mmm..ciacho….Tylko Pan Bożek….

Magdzi
3 lat temu
Reply to  Wiola

Ciasteczka zaszkodziły p. Wiolu czy schlebiasz sobie tym rzekomym zainteresowaniem?

ania
3 lat temu

To na pewno miły i elokwentny facet do tego bardzo lubiany nauczyciel. Lubiany nie znaczy dobry. Niestety gospodarz żaden. Nie przypominam sobie też jego twórczej aktywności w radzie miasta. Swoją drogą ciekawa jestem ile ze zgłaszanych dziś pomysłów programowych starał się zrealizować jako radny, przewodniczący. Ile wniosków złożył i w jakich sprawach. Myślę że miał moc sprawczą wystarczającą skoro zdołał przeforsować aż nadto wymowny pomnik swojego czterolecia, który niszczeje na terenie starego basenu.

kawka
3 lat temu

Panie Bożek ze swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i „TĄ Ekipą” sukcesów już więcej się nie osiągnie.Ośmiolatka wystarczy. Ludzie tak szybko nie zapominają.Tylko dlaczego tacy skompromitowani bohaterowie wciąż prą na szczyty.Honor jest im obcy ?

Basia
3 lat temu
Reply to  kawka

A którzy to skompromitowani bohaterowie wciąż prą na szczyty? Ja ( ale pewnie innych) bez honoru widziałam już przefarbowanych. Pokaż ich bo nie kojarzę.

kawka
3 lat temu
Reply to  Basia

Basiu ja nie jestem „okulistą” – wybacz.

Basia
3 lat temu
Reply to  kawka

A ” populistą” ?

Lilka
3 lat temu
Reply to  kawka

Tacy? Czyli jacy?

śmiech na sali
3 lat temu

to jest chyba największa kompromitacja do tej pory, 2 minutowa konferencja , pff, szkoda zmarnowanego czasu ludzi którzy to oglądali i śledzili. Jeśli ktoś miał wątpliwości czy Pan Bożek się nadaje na prezydenta to chyba wszyscy wyborcy w tym momencie uzyskali odpowiedź że NIE. W końcu zostało potwierdzone że Pan Bożek jest popierany przez PO i Nowoczesną, z tego co było zapowiadane to miała być konferencja Pana Bożka a w końcu się okazało że on sam nie ma nic do powiedzenia mieszkańcom i mówili za niego przewodniczący PO i Nowoczesnej czy tak ma wyglądać prezentacja kandydata na prezydenta? W sprawach miasta też będą za niego jezdzić sprawy załatwiać Panowie z PO i Nowoczesnej, to chyba nie przystoi prezydentowi. Ja osobiście przestałem od dzisiaj popierać Pana Bożka, o ile dawałem mu szanse jeszcze po pamiętnej konferencji z panem Plutą i łudziłem się że może być lepiej, przekonałem się że lepiej już nie będzie a może być jeszcze gorzej. Oczy mnie do teraz bolą od tego co zobaczyłem i usłyszałem, wstyd panowie, wstyd,

LOLO
3 lat temu

Zgadzam się, to nie konferencja a oświadczenie, obwieszczenie itp.
Jednak pochwale za to, że jawnie powiedział kto go popiera, kto za nim stoi. A nie udawał, że bez partii a potem po kolei jak króliki z kapelusza wyskakiwaliby partyjniacy. Fakt jest taki, że większość (większość nie oznacza wszystkich) ludzi aktywnych w TBG, należy do jakiejś partii. Trudno znaleźć aktywnych, aktynie nie związanych z żadną partią.

Obserwator
3 lat temu

Dybus jeszcze nie dostał żadnego głosu a już „przekazał” (przez gońca) D. Bożkowi. Zaiste szczodry facet 🙂

Kate
3 lat temu

Hahaha,najdłuższa konferencja prasowa w historii 🙂

Stary niedźwiedź
3 lat temu

Teraz przynajmniej wszystko jasne że za tym Panem stoi PO i N, czyli to co było i oby nigdy już nie wróciło. Nie dla takiego Prezydenta w TBG !!!

mieszkaniec
3 lat temu

A kto stoi za resztą …….. strach pomyśleć i strach się bać.
Powodzenia jestem na tak

Stary niedźwiedź
3 lat temu
Reply to  mieszkaniec

Za Panem KK stoi PIS, więc sprawa jasna. Pozostali kandydaci bezpartyjni więc mniejsze zło niż te dwa obozy polskich wybawicieli. Nie dla PO/N oraz PIS w Tarnobrzegu !!!

Adam
3 lat temu

Gdzie drugi starszy pan? Nic nie zatańczyli ani nie zaśpiewali…

Rysiek
3 lat temu

Podejrzewam, że za chwilę stanie za panem Bożkiem jeszcze ktoś z Kukiza, Ruchu Narodowego i SLD choć środowisko komunistów godnie od początku reprezentuje niejaki Haba – były pierwszy sekretarz, który to mi.in walczył ze skandalem wokół umorzenia kasy dla szkoły katolickiej czy wspierał na duchu panią Kiełb w sądzie.
Normalny, bezideowy groch z kapustą. Ciekawi mnie natomiast gdzie te wszystkie popierające partie upchają swoich kandydatów do rady ale bardziej może to dlaczego nie ma ich lokalnych władz tych partii

ana
3 lat temu
Reply to  Rysiek

komuniści jak to nazywasz to stoją za PIS

Felix
3 lat temu
Reply to  ana

Wymień jednego

irek
3 lat temu

konferencja..??? chyba złe określenie

Basia
3 lat temu
Reply to  irek

Bardziej mi to na oświadczenie wyglądało niż konferencję.

kurka
3 lat temu
Reply to  Basia

Masz tutaj dyżurny etat „populistko”

Basia
3 lat temu
Reply to  kurka

Taki sam jak Ty kurko

Tbg
3 lat temu

Panie D, Bożek, skoro pana popiera platforma obywatelska to pytam się – gdzie pan schował przewodniczącego struktur miejskich PO??? Czyżby pan bał się pokazać swoje faktyczne polityczne zaplecze. Druga kwestia – pan Łukasz Dybus jest kandydatem Nowoczesnej na urząd prezydenta i udziela poparcia panu Bożkowi??? To pan Dybus już nawet samego siebie nie popiera pomimo, iż jest kandydatem na prezydenta??? Ludzie przestańcie urządzać sobie kabaret bo jesteście żałośni.

rudy
3 lat temu

a kto to obok bożka?, pluta się aż tak zmienił?, jakoś spęczniał i taką brodę zapuścił?, Jozin z Bazin jeszcze powinien być w tym zespole…Porażka dla Miasta taki kandydat….

Widz
3 lat temu
Reply to  rudy

😀 😀 😀

tymot
3 lat temu

Ludzie. Sami jesteście żałośni. Nic i nikt Wam nie pasuje. Wszystko krytykujecie. Przecież w każdym środowisku czy nawet partii są ludzie, którzy komuś nie będą pasowali. To na wszystkich trzeba się wypiąć? Wszystkich zdyskredytować? Wszystkich opluć? Nie rozumiecie, że aby coś zrobić trzeba działać razem. Skoro partie udzielają poparcia, to może warto z tego skorzystać. Który inny kandydat jest skłonny współpracować, a nie kłócić się i dzielić społeczeństwo. Brakuje wam wojenek?

Wioletta
3 lat temu

W liceum przesiedział, szkoła za jego kadencji każdy pamięta jaką zostawił, nowy dyrektor dopiero zaczął robić porządki, teraz w radzie też przesiedział, maatko jak takich mamy mieć gospodarzy jak on, to już lepiej odkręcić tablice z Tarnobrzegiem i się oddać w autonomię Stalowej Woli…..Nic Wam to nie da, będzie Kamilek i już prezydentem.

Mia
3 lat temu
Reply to  Wioletta

Szkoła za jego kadencji przeszła metamorfozę zarówno remontową jak i intelektualną. Bzdury i brednie piszecie tylko po to aby dokopać. A jakie osiągnięcia mają aktualnie panujący w mieście no poza modlitwą i umarzaniem długu. Żenada

Kate
3 lat temu
Reply to  Mia

Chcesz wiedzieć jakie osiągnięcia ma „aktualnie panujący w mieście”, to obejrzyj sprawozdanie z działań prezydenta między sesjami. A modlitwa to nic groźnego i strasznego, wiesz? Nie, nie wiesz,bo komuś takiemu jak ty przeszkadza umorzenie długu szkole katolickiej, a nie przeszkadza złodziejstwo np. w sporcie.

do Wioletty
3 lat temu

A to niby Kamilek ma zostać prezydentem Stołek dostał be zwyborów. Panoszył sie strasznie. Pozwalniał ludzi. A których nie zwolnił to skutecznie przy pomocy Pekar zastraszał .Wymień radę nadzorczą w której nie wymienił członków. W innych jednostkach np sanepidzie tylko swoi mimo że byli inni dobrzy kandydaci.Wszyscy się śmieją z tych fachowców którzy pojęcia nie mają o spółkach miejskich. A co nadal uważasz ,ze musi zostać .tylko dlatego ,ze podpiera się partią . Przypomnij sobie jak traktował radnych jak był przewodniczącym rady. Miał władze to się popisywał. A co będzie jak wygra inny to znowóż będzie zmiana i pozwalniają ludzi. Nie mógł poczekać ?.A pani Pekar to ma coś do powodzenia? bo to ona jest według prawa pierwsza ? Zaniemówiła wyraźnie a taka była gadatliwa na radzie miasta.
To według Ciebie idealni do przejęcia władzy i mamy zagłosować bo miasto umrze. NIE NIE NIE UMRZE jak nie będzie Kalinki.

roksana
3 lat temu

Biorąc pod uwagę wyczyny KK w radzie miasta kiedy był przewodniczącym nie trudno przewidzieć że gdy zostanie preziem, Tarnobrzeg czeka 5 lat prześladowań.
Palma odbije zupełnie, zresztą po jego odwołaniu niektórych też dosięgnęły jego „czułości” i długo go zapamiętają, już wtedy udowadniał swą wątpliwą wielkość i siłę.

Dodu
3 lat temu

K.K pchany na siłę. Jak strasznie otoczeniu K.K. na władzy zależy. Bożek ani słowem na temat partii, konkurentów, chce współpracować, a tu JAD i ZAWIŚĆ. Spokojnie, pomału, pozwólcie wyborcom zdecydować.
Jestem za Bożkiem i im bardziej będziecie go chcieli zmieszać z blotem, tym bardziej będę za Bożkiem.

Bożek na Prezydenta, a nie mściwce.

do dodu
3 lat temu
Reply to  Dodu

Slusznie zauważyłes ze to zgłodniale wilki.Ktos za
uważyl ze sie ocha
ją do ra
d nadzorczych bo to ka
sa bez pracy.Sami swoi poczaw
sxy od sekretrz I inni znajomki z pisu.

Sauron
3 lat temu

To że za p. Bozkiem stoi platforma i nowoczesna, to znaczy że mam się na niego obrazić? Ma nadal mój głos, po za tym proponuję wszystkim ujadaczom przeczytać z uwagą program wyborczy i tym się sugerować. Bo personalne rozgrywki są domeną ludzi prymitywnych, których widzę tu nie brakuje.

kolos
3 lat temu
Reply to  Sauron

Pan Bożek ze swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i „TĄ Ekipą” sukcesów już więcej nie osiągnie.Ośmiolatka wystarczy. Ludzie tak szybko nie zapominają.Tylko dlaczego tacy skompromitowani i nijacy bohaterowie wciąż prą na szczyty.Honor jest im obcy ?

tomasz
3 lat temu
Reply to  kolos

Jaka ” Ośmiolatka”? To Bożek jest ministrem edukacji. To przypadkiem nie zasługa PIS i Zalewskiej? Jak głosowaliście tak macie.

mieszkaniec
3 lat temu

Ale plują na tym forum Co to za ludzie z tego pisu.Na Kielba pluli okropnie Nawet jak.mieli poravhunki to nie w ten sposob A Teraz pluja na kazdego.Bożek to naprawdę sokojny fscet chce spokoju A co wyprswiaja z pisu Dal nich kto nie z pisu to wróg i trzeba zadeptac i zakopac Skad tyle jadu i nienawiści.

kolos
3 lat temu
Reply to  mieszkaniec

Plujesz sam!!! a PiS to dobra zmiana , poparcie w całym kraju. A w Tbg-u same miernoty,karierowicze pchają się do „rządów” bez elementarnych podstaw . Jedynym kandydatem godnym urzędu Prezydenta jest pan W.Zych

witek
3 lat temu

A może jeszcze jedną ściankę wspinaczkową zrobić – za ponad bańkę. Niech żule się wspinają. Ta pierwsza już skończona???

Sauron
3 lat temu

Kolos skoro tak dobrze zmieniają to niech Ci zmienia mózg.

kolos
3 lat temu
Reply to  Sauron

Sauron przedstawiłeś poziom intelektualny swój czy popieranego kandydata?

wislocki12 z NY
3 lat temu

Nic nie mam do Pana Bożka popieranego przez PO i .N ale wybranie tego gościa na Prezydenta w sytuacji kiedy w Polsce i na Podkarpaciu rządzi PiS jest totalną aberacją. Pan Bożek jest to stary facet, który przez całe dorosłe życie zasiadał, uświetniał i gadał na okrągło. Jego wybór będzie dobry dla niego osobiście, jego rodziny i otoczenia, które umoczy na 4 lata gęby w melasie. Dla Tarnobrzega będą to kolejne lata stracone jak za czasów rządów osławionego Mastalerza Norberta, który zajmował się tylko konsumpcją jajecznicy ze szczypiorkiem, nawiasem mówiąc ja też lubię na bekonie lub szynce. Trzeba myśleć pragmatycznie a nie jak nastolatki z gimnazjum. Każdy inny kandydat niż pisior lub z poparciem PiSu to strata dla miasta i okolicy. Myślcie ludzie a zrobicie jak chcecie. Ja opuściłem Tarnobrzeg i Polskę w latach ’70 i mnie krzywda z powodu wybrania np. Pana Bożka się nie stanie ale mieszkańcom Tarnobrzega i okolic z pewnością. Pozdrawiam i zachęcam do rozwagi.

mieszkaniec II
3 lat temu

Skończcie z tą narracją ze jak nie wygra Kalinka to miasto nie dostanie kasy.Dofinansowania do projektow są obwarowane procedura To nie jest tak ze każdy projekt Kalinki dostanie kasę5.Albo braknie kasy albo projekt zły albo dostanie Nadberezny bo zadłuzył miasto i jemu trzeba pomoc Ponafto Nadbereżny to cudowne dziecko pisu a Kalinka to dziecko niechciane z przypadku jako spadek po Kielbie .Dlatego używanie argumentu ze musi wygrać Kalinka bo nie bedzie kasy jest zwyczajnym.nadużyciem w stylu pisu.

kolos
3 lat temu
Reply to  mieszkaniec II

Nie ma takiej narracji bo pan Kalinka zmarnował całą kadencje na „branie” władzy, nie myśląc o Tbg-u.Pokazał o co mu chodzi,nieważne czy był G.K czy inny, on niedogada się nikim .Ale pan W.Zych potrafi i z PiS-em mu po drodze. A jest to osoba znana i godna naszego miasta.

Dodu
3 lat temu

A jak PiS nie wygra? Wy bierzecie taki scenariusz pod uwagę? Z pewnością samodzielnie już nie będzie rządził nawet jako Zjednoczona Prawica. Tarnobrzeg to nie polityka centralna, to samorząd, a Wiejska w Warszawie ma współpracować z KAŻDYM samorządem, bo w nich mieszkają ludzie, którzy płacą obowiazkowa daninę dla Państwa!
Tu głosujemy na człowieka, nie na partie. Jestem za Bożekiem. Bożek daje szansę współpracy, a nie wiecznych wojenek.

kolos
3 lat temu
Reply to  Dodu

Przypominam że minione osiem lat rządzili „Ci Panowie” i całą wschodnią ścianę z samorządami MIELI daleko w poważaniu.

Dodu
3 lat temu
Reply to  kolos

Kolos, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy też masz zarośnięte przez jedną partię oczy? Nie obchodzi mnie żadna partia. ŻADNA, nawet ta której jeszcze nie ma! Przecież przez takie zachowanie nawet między sobą tracimy! Przecież PiS tez może poprzeć Bożka! i pewnie on nie powie, że nie chce, że nie będzie współpracował! LUDZIE mniej partii, zawiści, a więcej uczciwości. Tyle tylko, a jak widać, aż tyle. Wy bez jadu żyć nie umiecie. Drzyjcie ten Tarnobrzeg dalej w imię jednej słusznej dla Was partii, a miasto, a co tam, przecież może klękać, warować i skomlec o kasę u tego jednego słusznego WODZA kim on by nie był. Psim obowiązkiem Państwa jest traktować wszystkie samorządy i obywateli jednakowo bez względu na to kto w nich rządzi i kogo wybrali! My mieszkańcy miast i Kraju SKŁADAMY się na to przez podatki. Jak PiS. PO czy inne cholerstwo nie chce wspierać , bo rządzący w mieście nie jest z ich ugrupowania, to niech ODDADZĄ temu miastu pobrane podatki. Kolos mniej polityki, więcej prawdziwej, rzetelnej, uczciwej pracy bez układów. Będę głosować na Bożka, bo przynajmniej daje nadzieję na skończenie prywatnych wojen. Ma szacunek u społeczeństwa i chyba nie odważy się kłaść go na szalę… Czytaj więcej »

kolos
3 lat temu
Reply to  Dodu

Ty jesteś taki naiwny czy udajesz „greka”? PO co „Ci” panowie go(p.Bożka) POpierają ?Dla dobra Tbg?czy dla swojego koryta?Jakby pan Bożek chciał dla dobra Tbg, to utworzył by komitet Niezależny i szukał niezależnych nie skompromitowanych ludzi -tak jak uczynił to pan W.Zych

Myszka
3 lat temu

Skoro nie mieszkasz to po co dyskutujesz. Wyboru dokonaj w innym miejscu.

Marek
3 lat temu

PiS-owi ściana wschodnia jest potrzebna do wyborów aby gawiedź ze wsi i miasteczek poszła i oddała głosy a tak to mają tę część naszego państwa daleko w poważaniu. Widać jak teraz w tych ostatnich 4 latach marszałek Ortyl sypnął kasą unijną na budowę infrastruktury nad jeziorem że aż bidny Kalinka musi zastawić (sprzedać) 47 % udziałów w Tarnobrzeskich Wodociągach a pani wojewoda nawet na jedną schetynówkę kasy nie dała. Należy pamiętać że przez 2 pierwsze lata tej kadencji w mieście rządził PiS z Moim Miastem Tarnobrzeg.

kawka
3 lat temu
Reply to  Marek

Jesteś taką gawiedzią(niedoinformowaną i kłamliwą-zastaw zrobił G.K) ale z PO i twórcą „dobrobytu” w naszym mieście w minionych kadencjach.

Prawda
3 lat temu
Reply to  kawka

nie kłam Kalinka wszedl z marszu do zespolu sprzedaży Wodociagów i negocjował warunki.To on kasę przeznaczy na tzw wlasny sukces.Nowy prezydent koniecznie musi poddsc audytowi te sprzedaz a wtedy ludzie zobacza te korzyści
Kalinka to zrobil.audyt na esemesy bo na tyle go stać.

pracownik wodociagow
3 lat temu

Pytam dlaczego Kalinka nie chce spotakac sie z pracownikami wodociagow.To co robi ze spolka to skandal.Kalinka tak postepuje z pracownikami wodociagow jak Stasiak z pracownikami szpitala Obaj z pisu Dobra zmiana.

Dodu
3 lat temu

Kolos, a co zrobił PiS, PSL, SLD dla tego miasta? Począwszy od J. Dziubińskiego, Stasiaka, s.p Wójtowicza ( nic personalnego do Panów nie mam). Kolos nie papram się polityką, tylko sesje miasta oglądam od dawna, więc sam nie odwracaj kota ogonem, bo każda partia dąży do władzy i do wpływów. Żadna partia w tym mieście nie jest i nie była święta, żadna nie może popatrzeć mieszkańcom, ZWYKŁYM SZARYM MIESZKAŃCOM w oczy. I przez takich jak Ty Kolos, ten jad nienawiści się rozlewa. Trzeba było patrzeć na ręce i protestować. To co robi teraz PiS to coś innego myślisz? Weź otwórz szerzej oczy. Nikt Ci nie karze głosować na Bożka, nikt nie straszy, że to koniec miasta będzie jak na niego zagłosujesz. Mam w d….. partyjniakow, młodzi mądrzy już wyjechali, a Ty chcesz dalej zaklinać rzeczywistość, że nie Bożek, bo nie spadnie wtedy złoty deszcz? To kto twoim zdaniem ten WÓR PIENIĘDZY przyniesie? Takie miasto jak Tbg się nie liczy w polityce, co każdy rozgarnięty mieszkaniec po tylu latach już zauważył. Rzeszów rzuci jakieś ochłapy bo MUSI. Tyle w temacie. Nikt na siłę nikogo przekonywać nie będzie. Ja na tę chwilę głosuję na Bożka, a panowie z tyłu mnie nie interesuja… Czytaj więcej »

Dodu
3 lat temu

Kolos pasuje Ci W. Zych ok, głosuj,ale on też z partii pochodzi, od parti się nie odcina ( tylko tarnobrzeskiej). Masz Kolos takie prawo, Twój głos też jest ważny. Teraz jesteś zadowolony?

kolos
3 lat temu
Reply to  Dodu

Ty też masz takie samo prawo oddać jeden głoś na kogo Ci się podoba ale agitować i opowiadać publice brednie już nie!!

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Mam nadzieję, że w Tarnobrzegu wygra rozsądek i nowym prezydentem będzie p. Witold Zych

Eryk
3 lat temu

Do roksana
Palma to Pani już dawno odbiła,tylko Pani o tym nie wie.

Wac.
3 lat temu

Nie zagłosuję na każdego kandydata popieranego przez zaprzańców z PO,Nowoczesnej,SLD,PSL.

tomasz
3 lat temu
Reply to  Wac.

Twój szacunek do ludzi poraża. A swoją drogą głosuj na kogo chcesz i nie odbieraj innym prawa do tego samego.

Alf
3 lat temu

Kto nie przyjdzie to cudu nie będzie. To miasto z ubywającymi mieszkańcami długiem będzie się zwijać. Nie rozumiem tylko skąd miasto weżmie kilkadziesiąt milionów żeby odzyskać wodociągi i te pieniądze pójdą na drogi nad jeziorem z tego dużych korzyści i inwestorów nie będzie a straci resztki majątku

ozon
3 lat temu
Reply to  Alf

Jest w samorządzie kilku zasiedziałych radnych, kilka kadencji , juz do stołka przyrośli, popierani przez PO. Nie wspomnę tutaj Stępaka czy Ogorzałka. Czas na odmłodzenie rady. Osiągnięcia wątpliwe, raczej intrygi i ploty, tylko tym się wyróżniają. Niech młodzi urządzają ten świat, czas na zmiany.

Alf
3 lat temu
Reply to  ozon

Oby ,ale ludzie dalej głosują na twórców upadku. Trudno to zrozumieć ale jednak

Tbg
3 lat temu
Reply to  ozon

Ozon startuj to może ciebie wybiorą i dokonasz cudu gospodarczego w naszym mieście. Zapewne jesteś młody, przystojny, nie zajmujesz się plotami, do tego pełen pomysłów i energii do działania. Przecież w obecnej kadencji wymieniono 2/3 starego składu Rady Miasta i jest jeszcze gorzej niż było, że o prezydencie Kiełbie nie wspomnę. Najpierw bidok latał po urzędzie z miotłą bo sprzątał po poprzedniku prezydencie Mastalerzu, brylował w TVN i Teleexpresie z jajecznicą i ornatami, później przegrywał sprawy z osobami pod adresem których rzucał oszczerstwa a na koniec uprawiał turystykę białołęcką. Wiedz wolę tych radnych, niż takich nieudaczników, którzy na kłamstwie zdobyli władzę a na koniec ośmieszyli i upokorzyli nasze miasto. Ozon startuj, poczekam na twoje sukcesy.

tomasz
3 lat temu
Reply to  ozon

Myslisz,że młodzi tak chętnie garną się do pracy w samorządzie? Dla wielu liczy się wygoda i koniec własnego nosa. Zobacz na sejm. Tak samo jest w samorządach. Spróbuj stworzyć komitet wyborczy z nowych młodych ludzi. Zderzenie ze ścianą gwarantowane.

Sauron
3 lat temu

Kosynier Bartuś! Jeżeli ktoś nie myśli jak ty, to jest oszolomem? W obec tego kim ty jesteś? Odnoszę wrażenie że już wszystko wiesz, że wszystko zjadles i podzieliles, ludzi na prawych i lewych. Nie wykluczone że widujemy się na ulicy, tylko szkoda że przed klawiatura jesteś tylko odważny! Zapraszam do polemiki twarzą w twarz.

Sauron
3 lat temu

I tu jeszcze raz podkresle. Czas najwyższy to miasto przewietrzyc!

Antek
3 lat temu

Bezideowy Bozek to ogier ze stajni mleczarza,najwiekszego szkodnika.

Zuzu
3 lat temu

Antek, a ty z jakiej stajni jesteś, że tak tu zarżałes?

112
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content