09.09 (niedziela) Dzień Otwarty w Schronisku w Machowie

Dzień Otwarty w schronisku w Machowie odbędzie się w tym roku w niedzielę 9 września. Początek godz.15.

Wielką radość sprawicie nam Kochani przybywając w tym ważnym dniu do nas. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy masę atrakcji. Zaczniemy od prezentacji naszych mieszkańców, bowiem to wszystko co w tym dniu będzie się działo to przede wszystkim dla nich. Opowiemy Państwu parę historii o naszych psach i kotkach, opowiemy dlaczego i po co robimy to co robimy, opowiemy o naszej pasji i miłości do zwierząt, mam nadzieję, że uda nam się Was nią pozarażać.

Dla naszych najmłodszych przyjaciół zaprosiliśmy Lalę Aurorę, fantastyczną animatorkę, która szykuje niespodzianki i gwarantuje wspaniałą zabawę dla dzieci. Dla młodszych i starszych planujemy trochę ruchu, czyli wszelakie zawody prowadzone przez naszych przyjaciół z Kopalni Mocy. Myślę, że fajnie będzie również posłuchać o ich pasji sportowej. Przyjadą do nas Mażoretki, które zaprezentują nam układy taneczno- choreograficzne do muzyki orkiestr dętych. W tle przygrywać nam będzie muzyka, poczęstujemy pysznym ciastem, a i kiełbaski z grilla też nie zabraknie.

Do zobaczenia 9 września w Schronisku w Machowie.” – organizatorzy

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ekolog
2 lat temu

Wypuscić te zwierzaki .Kto pozwala w XXI wieku trzymać zwierzaki całe dnie zamknięte w klatkach.To skandal,gdzie Europejski Trybunał Sprawidliwości.

Ala
2 lat temu
Reply to  ekolog

Tak, najlepiej wypóścić i pozwolić umrzeć w męczarniach z powodu chłodu, głodu czy chorób.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x