Kandydat na prezydenta Tarnobrzega Dariusz Bożek z poparciem stowarzyszenia Kukiz15 i partii Wolność Janusza Korwin-Mikke (video HD)

– Przypominam, jestem kandydatem niezależnym ale ze wsparciem również partii politycznych – mówił dzisiaj kandydat na prezydenta Tarnobrzega, Dariusz Bożek, któremu poparcia udzieliły kolejne ugrupowania polityczne.

W minionym tygodniu Dariusza Bożka poparły  Platforma Obywatelska i .Nowoczesna. Dzisiaj zaś, oficjalnego poparcia przewodniczącemu RM Tarnobrzega udzieliły Kukiz15 i Wolność Janusza Korwin-Mikke.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
78 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olek
4 lat temu

Panie Bożek może wiecej szacunku dla dziennikarzy, mają latać na każde pana pierdnięcie, czyli pięciominutowe wystąpienie, ze poparł pana przydupas PiSU?

Kati
4 lat temu
Reply to  olek

O widzę że żal obecnie panujących ściska, że nikt ich nie popiera. O żal…

Lolo
4 lat temu
Reply to  olek

Nie Jego wina, że tak wielu chce go popierać. Przecież ma w programie: Razem.

Jan
4 lat temu
Reply to  olek

ale to nie jest konferencja Bożka tylko popierającej go grupy ludzi

Mieszkaniec
4 lat temu

Kto jeszcze tego Darka poprze bo w tej chwili gość chyba upadł na głowę na placu na Piwiatowym Dniu Działkowca popierali go menele chodzili usrani, ułani z tabliczką popieram Dariusza Bożka. Wstyd Panie Przewodniczący Wstyd za 5 zł od takich ludziom poparcie. Jeszcze trochę partii zostało.

Piotr
4 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Człowieku opamiętaj się popierają źle nie popierają też źle. To kiedy Wam będzie dobrze. Tak na marginesie żadnych meneli popierających tego człowieka nie widziałam.

Weronika
4 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Czy my mamy w Tarnobrzegu lepszych i gorszych? Tylko partyjniacy są warci zachodu?

Monster
4 lat temu

Na samym poczatku byłem za Kukizem, teraz jak widzę co się dzieje, co oni głosuja i kogo popierają to mam tego dosyć. Polityka to bagno. Kto go jeszcze poprze? Dziadki leśne z SLD? A może PSL? Chyba tylko na poparcie PiS liczyc nie może.

Lolo
4 lat temu
Reply to  Monster

To co powinien odmawiac? Mi tam się podoba ze chce współpracować ze wszystkimi. A jakby PiS chciał go poprzeć to na pewno by sie zgodził. Wszystko ponad podziałami.

antyteza
4 lat temu

Partie popierają bo „koryt” szukają ludzie wybierają no i w d…. mają

!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 lat temu

O Bożku stołków ci braknie dla tych wszystkich klakierów i spadochroniarzy od Grześka, PSL, KUKIZ, PO, NOWOCZESNA, ITP… A gdzie jeszcze SLD.

ha ha ha
4 lat temu

haaaa haaaa haaaaaaaaa

Maks
4 lat temu

I wreszcie ktoś kto jednoczy. Tak trzymać

Pola
4 lat temu
Reply to  Maks

Tak bo jednoczy złodziei politykierów i PO klakierów

Marti
4 lat temu
Reply to  Pola

Podaj przykład tych złodziei – komputerowy cwaniaku.
Anonimowo brednie wypisywać to każdy potrafi.

Pola
4 lat temu
Reply to  Maks

Jednoczy złodziei i wszelkiej maści politykierów. Ni ma się czym chwolić

Zbój
4 lat temu

Nie spodziewałem się tego po Kukizie, za nie długo ten polityczny zakapior ohajta się z Grodzką, i pójdą wspólnie z Biedroniem na piwo.

Anka
4 lat temu

Bardzo dobrze. Ludzie się poznają, że fasadowo apolityczna kandydatura będzie podszyta wielką polityką. Będziemy mieć kandydata PiS, 3 kandydatów post-PiS,antypis, i 2 kandydatów niezależnych. Z czego jeden z ostatnich najprawdopodobniej nie zarejestruje się tak jak jeden z post-PiS. Co będzie że szkodą dla demokracji.

mieszkanka
4 lat temu
Reply to  Anka

ja uważam, że nie ma w poparciu różnych środowisk nic złego. Wam się ludzie wydaje, że od tego człowiek od razu robi się „polityczny”.
Pokrętna logika – trochę tak jakby od pomagania alkoholikom człowiek sam stawałby się uzależniony.

Karol
4 lat temu

Super. Wreszcie ktoś kto jednoczy.

kawka
4 lat temu
Reply to  Karol

Korytka nie starczy dla wszystkich nawet a może zwłaszcza dla zjednoczonych

Ehhh
4 lat temu
Reply to  kawka

Bozek jest znany nie z tego ze jest politykiem znajacym sie tylko na „politykowaniu”, więc nie żyje z koryta tylko z wiedzy jaką zdobył. Nie wydaje mi się żeby osoba która sama o siebie walczyła teraz oddawał wszystko tym, którzy nie chcą nic robić.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Apeluję o rozsądek i głos na Pana Witolda Zycha, gdyż ma on najwyższą z pozostałych kandydatów wiedzę ekspercką na temat funkcjonowania współczesnego miasta. Posiada on też bogate doświadczenie, nie tylko w skali polskiej, ale także międzynarodowej, gdyż przebywając w USA i mając tam wielu znajomych doskonale orientuje się w mechanizmach, które dopiero będą przenikać z Zachodu do Europy (a jeszcze później do Polski). Głos na p. dra Zycha to szansa na wyjście ze stagnacji i przyspieszenie rozwoju miasta we wszystkich aspektach.

Ala
4 lat temu

A żebyś się nie zes*ał

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Ala

Cóż za merytoryczna odpowiedź, wyrażam podziw dla wysokiego poziomu kultury osobistej!

Marti
4 lat temu

taki głos oznacza tylko utopie niespotykaną nigdzie indziej 🙂

Krzysiek
4 lat temu

Druga Irlandia nie wypaliła, Niemcy przez wzrost liczby imigrantów również, zatem zostały Stany Zjednoczone. Niedługo tak daleko na zachód będziemy patrzeć, że nam Rosje zachaczy ;P.

Sauron
4 lat temu

Tarnobrzezanin chyba żeś się Golcow nasluchol! Zejdź na ziemię i pomyśl realnie. Ze skowronka orła nie zrobisz, z Tarnobrzegu San Francisco też nie będzie! Bądź rozsądny.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Sauron

Nie mówimy o rzeczach nierealnych, ale o ambitnych i wykonalnych. W innych miastach w Polsce są wprowadzane różne ciekawe rozwiązania, a my w wielu aspektach jesteśmy daleko w tyle nawet w skali regionalnej. Czas skończyć z tą bylejakością. O to mi chodziło. Jeśli uważasz, że dobrze jest jak jest, to mam inne zdanie.

Sauron
4 lat temu

Olek a ty w związkach zawodowych dziennikarzy robisz?

Sauron
4 lat temu

Mieszkaniec! Ja też Go popieram i nie jestem jak to napisałeś usrancem, czy kimś tam jeszcze. Ale to jak traktujesz ludzi wiele mówi o Tobie!

Sauron
4 lat temu

Panie ptarnobrzezanin… Pańska klasyfikacja mnie przeraża! Według Pana najpierw była Amaryka, później Europa długo nic i Polska? Wnioskuję że według pańskiej wiedzy, o zgrozo szerokiej to Winnetou odkrył Europę i za jakiś czas Polskę. I to bohaterscy Amerykanie wyleczyli nas z aparthaidu! A przy okazji krucjaty ochrzcili nas w 966 roku. I dzięki temu możemy nosić nazwę Polska!

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Sauron

Niestety ale kierunek przenikania wielu technologii i nowatorskich sposobów zarządzania przechodzi obecnie z Zachodu na Wschód. Np. rynki kapitałowe w USA są na poziomie, do którego Europie daleko, a Polska jeszcze o nim nie śni, gdyż w kulturze kontynentalnej sektor ten jest zmonopolizowany wręcz przez banki.

Alf
4 lat temu

Kiedyś ,gdy pisał Pan pod innym nickiem pytałem co jako radny i kandydat myśli Pan o sprawie zastawu udziałów w wodociągach.Niestety ale odpowiedzi się nie doczekałem.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Alf

Przepraszam, ale używam tego samego nicku. I nie jestem Panem Zychem, po prostu uważam, że z grona obecnych kandydatów jest on najlepszą z możliwych propozycją.

kawka
4 lat temu

Cierpliwości, ci szczekacze etatowi umilkną i zdrowy rozsądek mieszkańców zwycięży a pan Witold Zych zapanuje nad tym umęczonym miastem

Owen
4 lat temu

Do Tarnobrzeżanina: tez mnie nazywano tutaj panem Zychem i to parę razy. W każdym przypadku po mojej pozytywnej ocenie tego pana. Poza tym jak ktoś jest pozbawiony wyobraźni i uparcie tkwi w zaściankowym marazmie, nigdy nie pojmie śmiałych wizji Zycha. Dla jego przeciwników zawsze lepszy będzie BEZPARTYJNY Bożek, który ochoczo przyjmuje poparcie wszystkich możliwych PARTII. On jest chyba „za a nawet przeciw” 🙂

xyz
4 lat temu

Ludzie przecież on później będzie się im musiał wszystkim odwdzięczyć. Nie ma nic za darmo. I znowu będziemy światkami jak miotła zamiecie i posadzi na stołkach nowych starych towarzyszy.

Weronika
4 lat temu
Reply to  xyz

Dlaczego z góry przyjmuje się założenie, że tylko parte i koryta. Poczekajmy na listy radnych, one zweryfikują czy Bożek jest partyjny czy nie. Jak będą to osoby z różnych środowisk, to gadanie o partiach i korytach nie ma najmniejszych podstaw. Jeszcze tylko tydzień, wytrzymajcie.

Anna
4 lat temu

Przekonacie się od kogo „Starzy Towarzysze” wystartują do Rady Miasta i kto jest marionetką w tych wyborach. Jeżeli Rada Miasta będzie miała tych samych radnych co w obecnej kadencji to zupełnie nie zmieni się NIC !!!
To osoby które działają na szkodę Miasta widząc jedynie SWOJE PRYWATNE INTERESY!!! Obecni radni przeskakują z kwiatka na kwiatek żeby za wszelką cenę się utrzymać w Radzie !!! PRZEJRZYJCIE LUDZIE NA OCZY A PRZEKONACIE SIĘ KTO WAMI MANIPULUJE !!!

Alf
4 lat temu
Reply to  Anna

Świadczy to niestety o poziomie intelektualnym.Narzekają na upadek ,ale dalej głosują na tych, którzy się do tego upadku przyczynili

LOLO
4 lat temu
Reply to  Anna

Głosujmy zatem na nowe twarze, ludzi mniej znanych i ambitnych. Ten kto wystawi najwięcej takich osób na swoich listach, a najmniej obecnych czy byłych radnych pokaże, że nie tylko władza się liczy, ale chęć faktycznej zmiany.

Sauron
4 lat temu

Brawo Anna! Szkoda tylko że myślenie naszych wspolpemiencow jest tak groteskowe.

do wymiany
4 lat temu

Koniec Dziubińskiego, Stasiaka ,.Uziela .Ciekawe z jakich list startują .Obrotowi jak zawsze. Ale co z Mastalerzem .Kto go przytulił. ? Chyba nie pis ,bo tego już nikt nie wytrzyma i pęknie ze śmiechu.

Anna
4 lat temu

Zdecydowanie jestem za dwukadencyjnością radnych – chociaż w drugiej kadencji już często się panoszą i załatwiają swoje sprawy nie dbając o sprawy miasta.
Dziadki Leśne typu Stasiak (kiedy i ile razy wystąpił na sesji rady), Dziubiński (emeryt), Uziel (schorowany dziadziuś), Ogorzałek i inni powinni dać sobie na wstrzymanie i poszukać innego źródła dochodu a nie ciągnąć kasę w postaci diet od miasta…

Wyborca
4 lat temu
Reply to  Anna

Ja w wyborach stawiać będę na osoby nie związane z polityką, ambitne, młode. Bo tą naszą radę to trzeba trochę odświeżyć.

Cadyk Dzikowski
4 lat temu

Ten Witus Zych ma jedna wielka zalete ….jest uczciwy !!!!!!I to mu nalezy oddac ,ale to ze byl w USA to o niczym nie swiadczy …! Jakie mial on sukcesy w USA …?! Co on moze przeniesc na polski grunt z USA ….prymitywizm,zacofanie ,oblude ,terroryzm …? Bo z tego najbardziej slynie USA !!!! Poza tym w USA moze byc praktycznie kazdy ktoma na bilet ! Jest tam nawet tarnobrzeski kryminalista Andrzej Bogun na ktorego wolali '”kozak” ale to swiadczy tylko to ze USA przyjmie i kryminaliste jakim jest Bogun oraz bylego sedziego sadu w Tarnobrzegu tez kryminaliste LESZKA LISA ktory salwowal sie ucieczka do USA przed wiezieniem !!!!!A pomysly Witusia Zycha zeby zrobic z Tarnobrzega Ciechocinek lub Czestochowe sa nie na miejscu ! Trzeba poszukac innych pomyslow i w inny sposob np.postarac sie o inwestorow ,zrobic obwodnice wzdluz torow kolejowych a nie prowizorke przez dzialki ,zalatwic na to finansowanie ….itp Zobaczcie jakie dziury dostaly na obwodnice po 200-300 milionow a Ten Smierdzibrzeg i ta wladza nic …!

kawka
4 lat temu

Twoja wiedza i wyobrażnia o USA jest tak prymitywna jak Twoje sposoby na Tarnobrzeg.Zachowaj je dla siebie ewentualnie dla N.Kolanka i nie ośmieszaj się .

Antek
4 lat temu

Kto to jest Kukiz 15 ala Tarnobrzeg?Moze wyjasnia dlaczego poparli POpapranca?

Sauron
4 lat temu

Antek dla czego nie zapytasz Kukiza Pawła? Chłopie szukasz po omacku! Popytaj u źródeł.

Paweł
4 lat temu

haaa..Kukiz a co to jest Kukiz?widziałem ich na Moniuszki w pitzeri na górze, sączyli piwko Adam z Serbinowa i spółka i co wymyślili?Idziemy do Bożka z poparcia Platformy, i to ma być Kukiz ugrupowanie??,szkoda Bożka, nawet mu baner nad całym Tarnobrzegiem nie pomoże czy dłuższa śnieżna bródka…

Cyrulik
4 lat temu

Kawka Moja wiedza o USA jest tysiackrotnie wieksza od twojej !!!!!! W przeciwienstwie do ciebie niemoto Ja tam bylem przynajmniej 100 RAzy a ty ofermo ,,,??? Zna Sz USA z geografii i z filmow pokrako nieudaczna !!!!!!!

kaweczka
4 lat temu
Reply to  Cyrulik

Twoje tysiąckrotnie większe jest tylko chamstwo i prostactwo.

Anka
4 lat temu

Jestem bezpartyjny, apolityczny ale podoba mi się poparcie partii politycznych.

To dokładnie jak jeden z amerykańskich prezydentów co to palił trawkę ale się nie zaciągał.

Owen
4 lat temu
Reply to  Anka

🙂

Cadyk Dzikowski
4 lat temu

Darus BOSTWO przy tych pomocnikach to katastrofa !!! Soltys Pluta,i reszta tych oszolomow przepadnie razem z BOSTWEM !!!

max
4 lat temu

Nawet koniu, bezmózg i żul tarnobrzeski się pojawił. Panie Bożek bez takich oszołomów ma Pan duże szanse. Z marginesem żadnych.

konik
4 lat temu
Reply to  max

Bez takich mi tu epitetów proszę. Cieszymy się z każdego poparcia, które otrzymujemy. Jak będzie nas wspierać Partia Piratów, Partia Emerytów, Zbigniew Stonoga, Jerzy Zięba albo Młodzież Wszechpolska to również przyjmiemy takie poparcie. Tylko razem zwiniemy Tarnobrzeg.

Paweł
4 lat temu

Mieszkańcy Tarnobrzega jak może być ten leśny dziadziu niezależny?, to tak jak powiedzieć Liroy wróć do Kukiza, zgól brodę i wąsy i tańcz jak kukiz zagra…Bożek nie dla Tarnobrzega i jego mieszkańców, ani Kukiz, PO, Nowoczesna i kogo by tam nie brał do siebie za wsparcie.

Ehhh
4 lat temu
Reply to  Paweł

Dodaj jeszcze, że tylko PiS ma rację.

tomasz
4 lat temu

To ma ten margines odganiać skoro oni przesiadują na tym placu? Każdemu innemu kandydatowi też by się przyglądali. I w czym wam przeszkadza poparcie innych partii? Nie wystawiają przecież swoich kandydatów, to mogą kogoś poprzeć. Oni też mają swoich wyborców i każdy głos będzie ważny przy tylu kandydatach. Bożek byłby głupi, gdyby to odrzucił. Według mnie powinno się skończyć z przeciąganiem liny i barwami politycznymi w mieście, a działać wreszcie razem. Wszyscy radni składając przyrzeczenie chcą działać na rzecz miasta i mieszkańców, a potem wybierają interes partyjny. Patrz obecny PIS.

Sauron
4 lat temu

Max przestań pić!!! To ci niesluzy.

Sauron
4 lat temu

Paweł pewnie jakby wyżej wymienieni, zagrali na dniach Tarnobrzega, był byś w euforii

Ryszard
4 lat temu

Cieszy mnie fakt, że jest człowiek, który realnie zaczyna jednoczyć, różne opcje polityczne dla dobra tego miasta. W dzisiejszym samorządzie mało jest osób wyważonych umiejących współpracować ponad podziałami.

Ryś
4 lat temu
Reply to  Ryszard

Hahaha, no to pojechałeś! Poczekaj, aż przyjdzie do „zapłaty” po wyborach za to „jednoczenie”… Bożkowi stołków zabraknie

Ryś
4 lat temu
Reply to  Ryszard

Najważniejsza jest zgoda!
Jak już wszyscy włożymy po wyborach ryje do koryta żeby kraść, marnować i chłeptać krew tarnobrzeżan, to właśnie dzięki zjednoczeniu i zgodzie najwięcej się nażremy!

Sauron
4 lat temu

Ryś przekwalikuj się i otwórz warsztat stolarski i będzie Pan zadowolony!

Ehhh
4 lat temu
Reply to  Sauron

Hahaha, Ryś zacznie od stołka dla siebie. O to mu chyba właśnie chodzi.

Markiz
4 lat temu

Nieoficjalnie!!!

Szaman Piktu Piktu IV z wioski Ura Bura, również wyraził wstępne poparcie dla ww. pomysłu.

Z piktogramów, które już udało się odczytać dowiadujemy się, że:

„My popierać pana kandydata”
„My chcieć pracować dla interes miasta”
„My mieć dużo fajny pomysł”
„My pytać kiedy pan zwołać konferencja w tej sprawie” ?

Polo
4 lat temu

Do Ryszard
Ten człowiek jednoczy,to jest jakaś bzdura.Oni się jednoczą aby wygrać wybory i podzielić się korytem.W kolejce do koryta już nóżkami przebierają panowie Pluta,Dybus,Potańscy i inni szefowie jednoczenia.Gdy wygrają to tragedia dla Tarnobrzega.

Tbg
4 lat temu

Panie Darku jeszcze zapomniał pan o ojcu dyrektorze z Torunia. Jak on udzieli poparcia to wygrana gwarantowana. Myślałem że pana na więcej stać, ale cóż stracił pan głosy mojej rodziny. Wartością są ludzie którzy z komitetu startują a nie poparcie kokizowców, korwinowców, po i innych.

Babka
4 lat temu

Polo no wypisz, wymaluj! Tym co to koryto odebrać mogą! Płacz, rozpacz i zemsta! Bo i nazwiska padają. A tak na marginesie, tym którzy doprowadzili miasto do tego stanu, należy się tylko kuweta.

max
4 lat temu

Ciekaw jestem ile p. Bożek będzie musiał stworzyć posadek, aby tak liczne poparcie odwzajemnić. Zgadzam się z tobą „Pola” oni wszyscy jednoczą się wokół Bożka, bo wygrana zapewni im samorządowe synekury. Liczyłem że Bożka stać na więcej, ale ten gość nie jest w stanie niczym mnie zadziwić po tym jak na Dniach Działkowca w niedzielę jacyś dziwni raczej mało zwracający uwagę na estetykę ubioru panowie plątali się z tabliczkami promującymi jego osobę pomiędzy widownią a sceną. Nawet tu nie było stać Bożka na klasę, tylko miejską imprezę wykorzystał do promowania swojej osoby nie zważając na to czy wypada, tym bardziej że organizatorzy tej imprezy mogą być podejrzewani o wspieranie jego osoby – pytanie czy tego sobie życzyli. Oby tak dalej to sam się kandydat pogrąży, tym bardziej że pokazał swoją „skuteczność” po aresztowaniu prezydenta Kiełba, gdzie miasto nie funkcjonowało przez bez mała dwa tygodnie. Zwykły przerost formy nad treścią, ale jak wygra to Tarnobrzeg jeszcze bardziej pogrąży.

kris
4 lat temu

„Przypominam, jestem kandydatem niezależnym ale ze wsparciem również partii politycznych” – Panie Darku czy Pan uważa nas za niepełnosprawnych intelektualnie, podobnie jak na poprzedniej konferencji pod pomnikiem padło, iż „Ł. Dybus jako kandydat na prezydenta miasta przekazuje swoje poparcie dla p. D. Bożka”. Czyżby sam kandydat samego siebie na ten urząd nie popierał? Ja już czegoś nie rozumie – kandydat niezależny z poparciem partii politycznych? Panie Bożek oby tak dalej, dziękuję za coraz lepszy kabaret. Czekam na nazwiska kandydatów do rady miasta to przekonam się czy pański komitet jest faktycznie niezależny.

pig
4 lat temu

A przyświeca im hasło: „Wszystkie Świnie Do Koryta”

Ines
4 lat temu

Panie Darku! Niezależny to Pan był może parę lat temu…dzis jest Pan bardzo „zależny”. Taka ustawka z wszystkimi właśnie Pana pogrążyła. Jest na to specjalne określenie, mocne i dosadne. Ja go nie przytoczę może inni mają ochotę?

Ryś
4 lat temu

Pytam się, kto jest dzisiaj niezależny jak prześwietlimy wszystkich kandydatów to wyjdzie, że albo stoją za nimi eminencje tego miasta, albo partie polityczne. Wybór dla niektórych między dżumą itp… Ale mimo wylewanych wiader pomyj kogoś trzeba wybrać. Każdy ma swój biznes w krytykowani czy wychwalaniu. Pojawia się zasadnicze pytanie, kto z kandydatów będzie w stanie dać namiastkę normalności temu miastu, Zych, Kalinka, Kolano,Kapuściak, Krukurka, Bożek, ,- Kto? Czy mam zagłosować na człowieka, któremu zemsta płynie w żyłach, a może na osobę , która dopiero uczy się czytać, a może na któregoś z wizjonerów tego miasta, którzy jako jedyni mogą tyle obiecać, że aż normalnemu człowiekowi trudno to udźwignąć. Więc ja w tym całym bałaganie upatruje kandydata, który jednak spokojem i zrównoważeniem przyciąga ludzi do siebie. Zobaczymy kogo mają na listach do RM- to też wiele wyjaśni.

Babka
4 lat temu

Cyrulik ty na pewno nie byłeś Bożka uczniem! To widać, słychać i czuć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
78
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content