LIVE: Dariusz Bożek z poparciem PSL i SLD. Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej, na której przedstawiciele tarnobrzeskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego udzielą oficjalnego poparcia Dariuszowi Bożkowi, kandydatowi na prezydenta Tarnobrzega.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek tj. 14.09.2018 r., o godz. 11.00 pod pomnikiem Bartosza Głowackiego.

LIVE

Please follow and like us:

74
Dodaj komentarz

44 Wątków komentarzy
30 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
40 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anka

No i bardzo dobrze, kązdy ma rózne sympatie polityczne. Widac że Bożek potrafi jednoczyc ludzi a nie klócic. Zdecydowanie z Wszystkich kandydatow najrozsadniejszy czlowiek

Rysiek

zakładam, że na końcu poprze go i PIS, który jest najbliższy Jego sercu, no może nie przed pierwszą ale na pewno przed drugą turą. Wtedy jak nazwisko zobowiązuje pogodzi wszystkie strony sceny politycznej, bez względu na przekonania, różnice czy wartości, pod wspólnym szczytnym hasłem razem dla Tbg. I tym sposobem PIS utrzyma władzę na następne 5 lat. Brawo!

Jan

Popieram, dał radę zjednoczyć tak różnie środowiska. Brawo

Wojtek

Zdecydowanie Kandydat, który naprawdę ma w sobie klasę. Zaznacza ze będzie stawiał na młodych i bardzo dobrze !
Miasto potrzebuje zatrzymać emigracje młodego pokolenia.

olek

Facet bez poglądów i charyzmy. Wszyscy go popierają? Czyli tak naprawdę nikt.

Weronika

Facez z racjonalnymi pogladami i tak silną charyzma, ze wszyscy go popierają.

Do Weroniki

Bożek i charyzma, a to dobre. Bożek nie daje rady jako przewodniczący Rady Miasta, to jak ma dać radę jako prezydent?

Zuzu

O czym Pan pisze. Jeżeli Pan Bożek nie ma charyzmy, jest nijaki to inne partie by go nie popierały, tylko wystawiły innego kandydata! Naprawdę takie bzdury trzeba pisać, aby komuś dokopać? Inni widzą charyzmę i jasne stanowisko Pana Bożka tylko Pan Olku nie. No troszkę rzeczywistości by się przydało.

paw

kim może być facet którego popiera totalna, sld i pezel
np. synem swojego ojca/lata 40 się działo wśród młodzieży LO…

Rozum

Popatrzcie na to z innej strony. Wszystkie duże partie są tak blade, skompromitowane i słabe, bez kandydata mogącego coś ugrać dlatego muszą grać pod szyldem „Dariusz Bożek” – Wszyscy kontra PiS, który rozdaje kasę. Zobaczycie po wyborach jak urząd miasta spuchnie od nowych miejsc pracy. Gdzieś to „poparcie” trzeba będzie upchać. Dwóch wicków to mało na tyle partyjek 🙂

Serce

Zgadzam się w stu procentach! I znowu wrócą leśne dziadki, których czas już dawno minął. I dalej miasto będzie stać w miejscu!

Adaś

Bardzo żałosne. Polityczna desperacja. Ciekawe jak chca rządzić przy tak małym korytku z tak skrajnym pogladami i fruwajacymi nad miastem aspiracyjami? Ciekawe czy mieszkańcy się na to nabiorą ?

Tarnobrzeżanin

Jak rozmawiam z ludźmi na ulicy, to zdecydowana większość uważa, że Pan Witold Zych jest najlepszą propozycją, więc poczekajmy do wyborów, wszystko wyjdzie w praniu. Sądzę, że jeśli do II tury przejdzie p. Kalinka, to wygra jego rywal (albo p. Zych, albo p. Bożek), ciekawiej natomiast będzie, gdyby do II tury przeszedł zarówno p. Bożek, jak i p. Zych, bo to są dwie najbardziej konkretne kandydatury w tym momencie. Z tym, że na chwilę obecną mnie bardziej przekonuje p. Witold, który może nie ma poparcia partii, ale ma wiedzę, charyzmę i raczej będzie prawdziwym liderem miasta. Panu Darkowi trochę tego… Czytaj więcej »

MM

Ale bredzisz!!! Już się nie da czytać o tym jaki to Zych nie jest wybitny. Zobaczysz Jasiu, że nawet 5% głosów nie dostanie.

Tarnobrzeżanin

Nie jestem żadnym Jasiem, Witkiem też nie. Zych też ma wady, po prostu wydaje mi się, że jest najlepszą opcją. Jeśli bredzę, to wskaż w którym miejscu. A to ile który kandydat będzie miał procent to się jeszcze okaże.

Wyborcs

Fakt, Pan Zych jest osobą charyzmatyczna i elokwętną jednak jego budżet miasta nie udxwignie jego pomysłów. Są to ogromne inwestycje na które miasta nie stać. Wody siarczkowe oprócz ujęcia za ok 300 tys wymagaja również ogromnych nakładów finansowych na infrastrukturę dookoła nich, most fajnie ale to kasa po raz kolejny. Pomysły super ale nie dla miasta z takimi długami jak Tarnobrzeg. Pan Zych chce rozwijac i wydawać, Tarnobrzeg musi zaś szukać sposobów aby powiększyć przychody.

Tarnobrzeżanin

Trzeba uważniej słucha obecnego radnego dra Zycha, bowiem wiele razy mówił on o źródłach finansowania swoich pomysłów. Są nimi obligacje przychodowe, sądzę że 90% komentujących nie ma pojęcia jaki jest mechanizm ich działania. Tu też pytanie do Pana Witolda – może powinien Pan zrobić osobną konferencję na temat wizji pozyskiwania funduszy na inwestycję i wyjaśnił laikom na czym polegają obligacje przychodowe? Ludzie jak widać nadal uważają, że jest to forma kredytu, co jest brednią…

Alf

Panie Witku , kto takie obligacje kupi.? Rozumiem,że oprocentowanie byłoby lichwiarskie.To tak jak z obligacjami korporacyjnym .Na byle jaką firmę tu przedsięwzięcie chętnych brak.

Tarnobrzeżanin

Nie jestem Panem Zychem, mam nadzieję, że na kolejnej konferencji przedstawi on szczegóły wizji finansowania inwestycji, jednak w oparciu o własną wiedzę mogę powiedzieć, że wyemitowanie takich obligacji spowoduje że chętni na zakup znajda się bardzo szybko, gdyż będzie to dla nich bardzo korzystne. Paradoksalnie, ta forma obligacji jest też bardzo korzystna dla gmin, niestety w naszych polskich warunkach mało ludzi posiada wiedzę dotyczącą walorów obligacji przychodowych, stąd jednostki samorządu terytorialnego rzadko się decydują na ich emisję, mimo, że polskie prawo dopuszcza tę formę papierów wartościowych już od 2000 r. Proszę porozmawiać z jakimś wykładowcą z obszaru nauk ekonomicznych, w… Czytaj więcej »

zgoda

Pełne poparcie dla koncepcji Bozka. W sytuacji w jakiej znalażł się Tarnobrzeg po aresztowaniu legalnego prezydenta Pis dokonał zawłaszczenia miasta . Desygnowanie faceta do pełnienia funkcji prezydenta który miał jeden program zwalczać aresztowanego prezydenta musi sie skończyć klęską . Kalinka zieje nienawiścią nie tylko do Kiełba ale do każdego kto nie jest z jego bajki. A jego bajka to JA . Dlatego wszystkie środowiska wystąpiły przeciwko Kalince. A BOżek poszedł dalej zjednoczył się z każdym kto chce spokoju . Jedna uwaga prosze tylko nie przytulać Mastalerza i Dziubińskiego. Bez komentarza dlaczego? .Mieszkańcy wiedzą .Będą tylko przeszkadzać i myśleć o dietach… Czytaj więcej »

Zenek

Kalinka zieje nienawiścią?! A od ciebie bije samą miłością… zwłaszcza do p. Mastalerza i Dziubińskiego, no i oczywiście do p. Kalinki – to twoja największa miłość, to widać!

A tak na poważnie, w Polsce rządzi PiS, to kogo twoim zdaniem premier Morawiecki miał powołać na p.o. po aresztowaniu Kiełba? Człowieka z PO, SLD, PSL czy .N??? Więc przestań pisać, że PiS dokonał zawłaszczenia miasta. Po prostu zrobiono to, co nakazuje prawo. Ale widać, że w tym mieście jest wielu, którzy prawo mają za nic!

MM

Jeden wielki misz-masz. Na początku myślałam, że to będzie mój kandydat, ale jak widzę, kto go popiera… Nie, dziękuję. Myślałam, że pan Bożek wniesie do miasta coś nowego, ale widzę, że po prostu wróci stare – stare układy, towarzystwo i starzy wiekowo ludzie. Ja za stare dziękuję, zawiodłam się na panu panie Bożek! Wybiorę młodość!

Ola

Przekonajmy się kto będzie kandydował z komitetu Dariusza Bożka, mam nadzieję że otoczy się ludźmi nowymi ale doświadczonymi…

MM

Samo to, kto go popiera świadczy o tym, że wróci stare, bo nikt nikogo nie popiera bezinteresownie… I nie mam zamiaru na nic czekać! Jego zaplecze mi się nie podoba, a to mi wystarczy żeby na nich nie głosować!

zed

Miałem oddać głos na pana Bożka, ale widząc w jakim towarzystwie wybrał się do wyborów zagłosuję na pana Zycha.

Tbg

Propaganda jest skuteczna wtedy, gdy jest niewidoczna. Zbyt nachalne są te wpisy rzekomo wyznawców Pana Bożka. Proszę o konkrety, co zrobił w swoim dlugim jak widzę życiu zawodowym i politycznym. Sympatyczna buzia nie wystarczy, wyziera brak doświadczenia. W naszym mieście jest wielu nauczycieli, byłych i obecnych dyrektorów szkół. Jedna bez doświadczenia i umiejętności jest po Prezydenta. Naprawdę tyle wam wystarczy? Wizerunek i nic więcej?

Zosia

A nie są nachalne wpisy o kandydacie W. Zychu? No proszę, przynajmniej ten kandydat o wszystkim informuje, czyli nie tylko wizerunek i buzia. Przedstawia kto go popiera, a mógłby na ten temat milczeć. Tbg szukasz dziury w całym. Jak ktoś wyraża swoje zdanie to już źle. Ni znam Bożka, ale słyszę że ludzie go lubią.
Tbg idąc twoją narracją, to chcesz dyskretnie zdyskredytować kandydaturę Bożka. Myslę, że twoi kandydaci też podadzą takie konkrety, co zrobili, bo w tych wyborach nie widać jakiegoś wybitnego społecznika.

Tbg

Pani Zosiu, nie mam swojego kandydata. Uderz w stół a propaganda się odezwie. Pani wpis potwierdza moje zdanie niestety. Żadna z partii politycznych nic dla mnie jako mieszkańca nie uczyniła, mam w nosie kogo popiera PiS a kogo nowoczesna, Kukiz czy SLD, tych panów co za Panem Bozkiem stoją zobaczyłem pierwszy raz dopiero na jego konferencji 5 minutowej. Pana Stepaka i Pana Pintala znam, obaj zsluzeni dla Tbg, co nie znaczy że poprze EMK. A za Panem Bozkiem pompowane balon. Warto myśleć samodzielnie. Polecam. A wpisy ja i moja rodzina… I tak dalej, których tu pełno są śmiechu warte. Nadal… Czytaj więcej »

krzys

W punkt, Pan Bożek będzie do emeryturki administratorem uwikłanym w partyjniackie układy, towarzystwo wzajemnej adoracji byle spokojnie, bez rewolucji większych zmian … Tu chodniczek, tam chodniczek, plac zabaw itd itp. To nie człowiek, menedżer do przekierowania Tarnobrzega w inny wymiar rozwoju, będzie jak jest, młodzieży wyremontuje skypark i to wszystko. Facet może miły dobry spokojny ale nie nadaje się niestety :(.

Ola

Bardzo jestem ciekawa jakich kandydatów do Rady Miasta wybrał Pan Bożek… oby nie starych wypalonych obecnych radnych…

łysy

Wypaleni obecni radni sądzę, że znajdą się na listach innych kandydatów i przekonacie się wkrótce Państwo na czyich. Ostateczny termin wg PKW rejestracji kandydatów na radnych to 17 wrzesień. Po tym terminie wszystko będzie już jasne. A Pan Bożek jest osobą zdecydowanie niekontrowersyjną i jak mówi tak robi – jednoczy wszystkich do pracy dla dobra miasta. Mam też nadzieję, że oprócz ugrupowań znajdą się w jego gronie także inni niezależni mieszkańcy Tarnobrzega. I jeśli tak będzie to brawo. Tak trzymać!

Fanzozun

Wiecie ile warte będzie to poparcie? Zero. Null. SLD w Tarnobrzegu nie istnieje można powiedzieć, a ich kandydat na prezydenta z ostatnich wyborów samorządowych startuje z innej listy do Rady Miasta.

Owen

Zgadzam się z wyżej zamieszczoną opinią, że skompromitowane i słabe partie nie mając swoich dobrych kandydatów podczepiają się pod Bożka, który zawsze siedział okrakiem na barykadzie i spoglądał w którą stronę przechyla się szala zwycięstwa, żeby wiedzieć do kogo przystać.

zielona

A dlaczego tak wszystko krytykujecie ? O co Wam chodzi ? Jeśli ktoś popiera to niedobrze, nie popiera także źle. Sami malkontenci. Dajcie spokojnie ludziom pokazać z kim chcą pracować dla dobra tego miasta. Wielu jest zwolenników różnych ugrupowań wszędzie jak pokazują sondaże. To dobrze chyba, że większość z nich postawiła na rozsądnego faceta, który potrafił ich zjednoczyć. Nie krytykujcie z góry bo to zła zasada. Jeszcze nie wiecie co i jak gość chce zrobić a już krytyka. Spokojnie, oderwijcie się od komputerów urzędowych i spółdzielnianych i będzie zdecydowanie lepsza atmosfera. Płacą wszędzie za efektywną pracę a nie za komentowanie… Czytaj więcej »

kurka

Zielona jesteś dosłownie -jak p.Bożek chce jednoczyć „zabidzonych” działaczy partyjek to niech ich zaprosi (dla dobra miasta) do domu, do knajpy a nie do Rady Miasta.Twoja propaganda jest dla dzieci agituj w przedszkolach.

gość

Widzę po komentarzach,że w ekipie Maliniaka robi się nerwowo.Już przegraliście

Ja

Brawo Dariusz Bożek, łączyć, nie dzielić!! Miasto jest dla pisowców, platfusów, czerwonych, zielonych i bóg wie jeszcze dla kogo. Może to utopia ale liczy się każdy kto chce coś zrobić dla mojego miasta bez względu na barwy.

kurka

Brawo -chyba dla głupców partia Zjedoczona już była ,ale Rakowiecki wyprowadził sztandar a p.Bożek go na pewno nie wprowadzi.

Wyborca

Czyli lepiej ze sobą nie gadać, nikogo nie popierać, tylko siedzieć w swojej partyjnej klitce? Ten swój a ten obcy, zalezy jaka partia?

Karola

BRAWO BRAWO BRAWO – Wkońcu kandydat który potrafi łączyć a nie dzielic. Można Mozna – Stawiam na Pana Darka !

Gienia

Ależ tutaj robi się nerwowo:) Ogłaszam wszem i wobec że najlepszym kandydatem jest pisowiec. Wybierzcie mądrze, nie chcemy się kłócić z partią rządzącą. Wybierzmy pragmatyzm i mądrze. Mimo że Tarnobrzeg czeka katastrofa demograficzna we wszystkich statystykach. Tarnobrzeg to miasta w którym do 2050 liczba ludności zmniejszy się o 33%. Co z tym fantem można zrobić. Potrzebujemy na gwałt 20tyś filipinek:)

Teoś

No skoro ma być poparcie SLD i PSL, czyli partii w Tarnobrzegu nie istniejących to znaczy, że jutro wystąpi członek SLD i jednocześnie radny wojewódzki PSL, mieszkaniec Wrzaw, Władysław Stępień. Ja jebie ale szopka 😉

spin doktór

Do zwycięstwa brakuje już tylko jednego drobnego poparcia – poparcia wyborców.

Antek

Swietny komentarz.Usmialem sie jak norka.Bozek gwarantuje obecny stan i stad taki partyjny owczy ped.

Dee

Na szczeblu gminy nie rozstrzygają spraw światopoglądowych tylko miejskie więc dobrze że się łączą , nic dobrego z wiecznej kłótni ,walki i intryg nie wynika

Alicja

To trochę głupie pisząc że nie otwarty jeszcze lokal z kebabem ma już miano najlepszego w mieście, to odwiedzający powinni ocenić a nie sam przygotowujący który sam chyba ocenia swoje danie do własnego podniebienia. U mnie minus z góry nie pójdę się truć tym NAJ.

Do Redakcji

Czemu nie można dodać komentarza po artykułem dotyczącym otwarcia nowego kebaba w Tarnobrzegu? Podpisuję się pod komentarzem wyżej – jak można pisać „najlepszy kebab w mieście” skoro jeszcze lokal nie jest otwarty, a nawet jeśli by był, to powinno być to czymś poparte (ranking zadowolenia, najwyższa średnia pozytywnych ocen itp.), a nie tylko na widzi mi się właściciela. Poza tym, nie wiem do końca czy to będzie kebab turecki, czy raczej z Bangladeszu 😉 I co to za najlepszy kebab, skoro będzie do wyboru tylko kurczak lub wołowina, a nie będzie baraniny…

Tonek

Idź się zesraj…

Tarnobrzeżanin

Gratuluję rodzicom wychowania takiego człowieka i jednocześnie współczuję problemów z jelitami.

Anna

Brawo Panie Darku !
Proszę nie przejmować się falą hejtu. Jesteś Pan jedynym Kandydatem który łączy a nie dzieli !

Peter

Wiele jest za i przeciw ww. kandydaturze jedno wydaje się być pewne. A mianowicie kadencja Pana Bożka nie skończy się kopromitacją w stylu: „jajecznica za 100tyś rocznie” lub „dietą białołędzką -20kg” po prostu mi jak też wielu innym mieszkańcom jawi się jako gwarant spokoju i normalności. Bo proszę mi wybaczyć ale mam już dosyć wstydzić za moje rodzinne miasteczko.
Dziekuję i życzę miłego dnia.

Wiki

Zgadzam się. Też chcę już spokoju. Jako pierwszy wyszedł do ludzi, przedstawił kandydaturę. Można podejść, zapytać. Mi odpowiedział konkretnie. Nie warto wierzyć co piszą, a samemu sprawdzić. Fala hejtu jest porażająca.

Gość

Jaki z niego będzie prezydent, skoro spóźnia się nawet na swoją konferencję? Lubi jak się na niego czeka? To po prostu niegrzeczne i egoistyczne!

Moni

Na miejscu dziennikarzy już by mnie tam nie było! Jak można tak ludzi nie szanować?!

wyborca

Dobrze będzie spytac na konfrencji czy są już zarejestrowane listy wyborcze do rady.To bedzie ciekawe

Burza

ze strony Facebooka tej partii

Zarząd Miejski Polskiego Stronnictwa Ludowego w Tarnobrzegu oświadcza, że nie udzielił poparcia Panu Dariuszowi Bożkowi – kandydatowi na urząd Prezydenta Tarnobrzega.
Tym samym, deklarowane poparcie przedstawiciela PSL dla kandydatury Pana Dariusza Bożka jest prywatną inicjatywą tej osoby, nie mającą żadnego umocowania w strukturach i procedurach partii.

W imieniu Zarządu
Józef Kornatowski
Prezes Zarządu Miejskiego PSL w Tarnobrzegu

mam

Czyli Tadeusz G nie popiera Darka Bożka…bo, Tadeusz prywatnie popiera Elę Miernik-Krukurkę. Czyli Tadeusz działa… Z tego co słychać, to większość tbg PSL popiera Darka. Zobaczymy co TG wywalczy, ale moim zdaniem będzie to kolejna jego porażka. Przyjdzie czas na ocenę działań TG, bo niedawno, podziękowano mu za rządzenie PSL w powiecie i mieście… Szkoda tylko Eli, że dała sobą rządzić przez TG, bo była dobrą kandydatką na prezydenta TBG. Pan TG „spalił” tą kandydaturę.

Moni

Bożek codziennie jest w Urzędzie Miasta, ale dopiero przed kamerami musiał „zaapelować” do władz miasta… Hipokryta!

psiajucha

Ale jaja… D.Bożek twierdzi, że popiera go PSL, a PSL go nie popiera tylko jeden z radnych wojewódzkich z Wrzaw, który jest radnym z listy PSL…

6 partii politycznych? Bzdura na resorach.

HAHAHAHA!!!!

Zuzu

Nie macie się już czego doszukać to łapiecie się wszystkiego byle dokopać Bożkowi. Może władza w urzędzie nie chce go słuchać jako kontrkandydata. Zrobicie wszystko byle mu dokopać.

Moni

Chyba jaja sobie robisz! Jest przewodniczącym RM! Może to ty robisz wszystko, żeby go wybielić?! Hipokryta i celebryta, jeszcze oszukuje, że PSL go popiera, a PSL na swoim FB oświadcza,że nie udziela mu poparcia!
Kiepski start, nie chcemy kolejnego prezydenta, który jak poprzednik będzie oszukiwał ludzi!

Weronika

PSL pokazało, że w żaden sposób nie jest spójne, bo jeden mówi, że popiera a za chwilę kolejny pisze oświadczenie, że jednak nie. Między sobą się kłucą i niezgadzają. Przecież wiedzieli od wczoraj, że jest planowana taka konferencja, a mimo to czekali z oświadczeniami do momentu po konferencji.
Poparcie dla Bożka, na PLUS czy całe PSL, czy jego część. Fajnie, że Bożek nie odmawia, tylko chce rozmawiać z każdym. A tu nawet partie wewnętrznie się gryzą.

Tarnobrzeżanin

Obejrzałem tę konferencję, jak i poprzednie i mam wrażenie, że Pan Darek uważa, że im więcej partii go popiera, tym więcej głosów dostanie. Według mnie takie myślenie jest błędne, gdyż mieszkańcy (nie tylko Tarnobrzega) chcą w większości odpartyjnienia samorządów. Sam skłaniam się bardziej by oddać głos na p. Zycha, który zrobił dotychczas jedną konferencję, ale najbardziej treściwą i na wysokim poziomie merytorycznym. Jednak jeśli p. Dariusz Bożek chce być prezydentem, to powinien na kolejnej konferencji skupić się nie omawianiu programu wyborczego, odpowiadać na pytania dziennikarzy i publiczności, bo ostatnie trzy spotkania były w mojej ocenie trochę takim lansowaniem się (to… Czytaj więcej »

Owen

Popieram w stu procentach te opinię!

Alf

Panie Witku wyborcy zadecydują , kto wejdzie do drugiej tury…

Wyspa

Kolejne 6 glosow, w takim tempie do wyborów może ze 100 uda się uzbierać. W poniedziałek konferencja z działkowcami i okolicznymi rybakami, w środę samotne matki a w piątek zresocjalizowani kryminaliści hehe Panie kandydacie jakieś konkrety co Pan chce robić w mieście, skąd na to brać pieniądze. Bo sporo rzeczy z Pana listy to inwestycje już rozpoczęte, czyżby chciał Pan sobie przypisać projekty poprzedników ?

art

Tak, apolityczny a popierany przez całą lewą stronę, śmiech
cała zbieranina

LOLO

Bo prawa strona za bardzo jest zajęta wewnętrznymi kłótniami i sporami :D.

psiajucha

Jeszcze N.Mastalerz niech go z D.Kołkiem poprą, będzie komplet. 🙂

Waryński

Tak różne towarzystwo może łączyć tylko jedna idea. Chęć dopchania się do koryta. Myślę że wyborcy to rozumieją i z każdym nowym sojusznikiem ubywa panu Bożkowi wyborców. Ja również uważam że najbardziej konkretny kandydat, z wyrazistymi poglądami to pan Zych. Co by o nim nie mówić to na pewno nie to że chce władzy dla samej władzy w przeciwieństwie do … ( tu wpisać dowolne nazwisko innego kandydata)
pozdrawiam

LOLO

Ciekawi mnie bardzo, kogo Pan Zych będzie miał na liście do rady. Czy tam będą nowe twarze nie związane z partiami, czy opatrzeni byli lub obecni działacze partyjni. Zobaczymy z czasem na kogo faktycznie obaj Panowie stawiają. Wtedy dopiero będzie można mówić o ich niezależności partyjnej.

!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stary Odpicowany CAP – Mistrz PICU i Ściemy …
Ale jak wygra to się go lepiej zakonserwuje nawet balkonik się mu kupi i będzie se chłop zarządzał tymi od poparcia ( znaczy stołki dzielił) jakieś pół roku do czasu aż miasto padnie i przyjdzie komisarz….

Józek

Pani z SLD powiedziała wprost, że Bożek to jedyny kandydat, który gwarantuje im, że się „dogadają”… hmmm czyżby o korytko chodziło?

Wyborca

Piszcie paszkwile.A w drugiej turze może braknąć Kalinki.Wtedy pogadamy.