Zawirowania wokół poparcia kandydatury Dariusza Bożka przez PSL

O poparciu kandydatury Dariusza Bożka w wyścigu o fotel prezydenta Tarnobrzega przez Polskie Stronnictwo Ludowe, poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej Władysław Stępień, radny wojewódzki z ramienia PSL. Z kolei poparcia takiego D. Bożek nie ma od zarządu miejskiego PSL w Tarnobrzegu.

– Jestem upoważniony przez kierownictwo Polskiego Stronnictwa Ludowego zarówno wojewódzkie jak i regionalne aby przedstawić formułę bezwarunkowego poparcia dla kandydata na prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka – deklarował dziś Władysław Stępień.

Z kolei na adres redakcji otrzymaliśmy oświadczenie ZM PSL w Tarnobrzegu, podpisane przez prezesa Józefa Kornatowskiego:

Zarząd Miejski Polskiego Stronnictwa Ludowego w Tarnobrzegu oświadcza, że nie udzielił poparcia Panu Dariuszowi Bożkowi – kandydatowi na urząd Prezydenta Tarnobrzega.

Tym samym, deklarowane poparcie przedstawiciela PSL dla kandydatury Pana Dariusza Bożka jest prywatną inicjatywą tej osoby, nie mającą żadnego umocowania w strukturach i procedurach  partii – czytamy w oświadczeniu

Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
edek2
3 lat temu

Rudy to żaden PSL, przebieraniec. Koniunkturalista.

A Dareczek to ślizgacz, próbował nam wcisnąć kit jak to go wszyscy popierają.

Pinikio!

Dzepetto
3 lat temu
Reply to  edek2

Im bliżej wyborów to nosy coraz dłuższe, byle by dostać się do koryta 🙂

Amadeusz
3 lat temu
Reply to  edek2

Licz się że słowami internetowy pismaku, bo Cię pozwą.

Teoś
3 lat temu

I runął misterny projekt „Bóstwo dla każdego”. Całe to poparcie krajowych partii podszyte jest kłamstwem i dezinformacją. PO – poparcie udziela jakiś no name, który mieni się członkiem zarządu w mieście. Brak szefa PO, brak jakiegokolwiek radnego miejskiego z tej partii (wiemy, że zwiali do Kurki). Nowoczesna – 1,5 roku temu jej „lider” Dybus ogłosił start w wyborach w obecności obecnej szefowej partii. Dziś jakiś no name ogłasza, że kandydatem na prezydenta Nowoczesnej jest nadal Dybus ale przekazuje głosy na Bożka (jakie głosy, przecież żadnych nie ma bo wyborów jeszcze nie było). Kukiz – w mieście nie istnieje, nawet jedynego posła z podkarpacie nie byli w stanie skołować na poparcie. Korwin – kanapa jak wyżej, tylko poza parlamentarna. SLD – paradoks, najbardziej znana twarz tej partii występuję z ramienia PSL. A pani mieniąca się szefową SLD w mieście w ostatnich wyborach do rady miasta otrzymała 30 głosów. PSL – samowolka Stępnia, który ma w dupie miejskie struktury i łże jak pies, tylko dlatego, że jest jednym z trzech tenorów, którzy wymyślili projekt „Bóstwo dla każdego”. Bańka pękła Bożek to krętacz i zwykły leszcz, którego jedyną koncepcją na wygranie tych wyborów jest w jego opinii niechęć do PiSu i że ludzie… Czytaj więcej »

aye
3 lat temu
Reply to  Teoś

Dokładnie

Karol
3 lat temu
Reply to  Teoś

Czyli Twoim zdaniem Bożek powinien odmawiać poparcia tak?

Miki
3 lat temu
Reply to  Teoś

Człowieku ogarnij się burdel i walka w PSL to nie wina Bożka tylko tych co go popierają. Trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby zarzucać komuś kłamstwo. Na czyje zlecenie piszesz……

Ja
3 lat temu

Jak widzę komentarz zaczynający się od „Rudy” gdy na konferencji wystąpił W. Stępień były poseł, obecnie radny sejmiku to wiem, że komentarz pisze jakiś troll, poczekajmy nie podniecajmy się Dariuszowi Bożkowi wierzę i nos mu nie urósł od czasu ostatniej konferencji. Tonący T.G. brzydko się bawi.

awer
3 lat temu

Tak, Rudy był kiedyś posłem SLD, szanowaną postacią, ale nie wiedział kiedy ze sceny zejść i dziś jest chodzącą groteską.

W zeszłych wyborach ten niby PSL-owiec nie poparł kandydata PSL tylko Mastalerza.

Dziś ośmieszył i siebie i Bożka.

Babka
3 lat temu

Samowolka i bezmyslnym działaniem popisał się T. G. I jego marionetka J. K. Żal mi was chłopcy nie tędy droga.

do T.G.
3 lat temu
Reply to  Babka

Do pana T.G. Już nie jeden raz podjął pan złe polityczne decyzje. Atakowanie Bożka to ostatnia pana decyzja. Również zła.

dorota
3 lat temu

Zastanawiam się kto jeszcze poprze p.Bożka bo już wszyscy chcą niedługo go KK poprze ale farsa!

Ja
3 lat temu

Pytanie do administratora: czy taki obraźliwy komentarz anonima Cyrulika nie podlega ściganiu za obrażanie? Trzeba zacząć robić porządek w internecie, może gdyby trzeba było wystąpić pod swoim prawdziwym nazwiskiem Cyrulik by się 2 x zastanowił zanim zacząłby komentować w taki obraźliwy sposób?

do Ja
3 lat temu
Reply to  Ja

Styl tych obelg ,złośliwości pasują do jedynego słusznego ugrupowania. Chciałbym się mylić że stan polityki lokalnej sięga bruku.
Myśle że pan Stępień rozważy wystąpienie o ujawnienie autora tego urągającego wpisu. Mieszkańcy na pewno chcę wiedzieć kto jaki poziom kreuje na tym forum.

wislocki12 z NY
3 lat temu
Reply to  Ja

Oczywiście osobnik podpisujący się „Ja” jest za wolnością i przeciwko cenzurze.

Ja
3 lat temu

Jak będzie wymóg logowania pod nazwiskiem nie mam z tym problemów ale dopóki są takie zasady tak będę pisał nikogo nie obrażając z niezmienną wiarą, że ludzi dobrych jest więcej tylko zło się lepiej sprzedaje. Pozdrawiam wszystkich malkontentów i życzę D.Bożkowi zwycięstwa i niech się nie daje prowokować. Rób swoje Razem dla Tarnobrzega!

tramp
3 lat temu

A może już czas na to, by porzucić idiotyczne podziały na tle politycznym ? Czekają nas wybory na prezydenta miasta, a nie I sekretarza czy innego prezesa. Nie wybieramy partii politycznej, tylko radę miasta. To nie wybory do parlamentu! Normalni, przeciętni mieszkańcy nie należą do żadnych partii politycznych, co najwyżej mają swoje poglądy czy sympatie. Ale gdy potrzeba np. postawić latarnię na jakiejś ulicy, to nie ma znaczenia czy lpo ewej czy po prawej stronie. Ważne by było tam jasno.
No i dobrze, że p. Dariusz Bożek budzi sympatię wielu środowisk. Tarnobrzeg jest tylko jeden.

aye
3 lat temu
Reply to  tramp

„Sympatię wielu srodowisk” zapomniałeś dodać środowisk, które są już spalone lub nieznane twarze, które chcą się również gdzieś podpiąć

Kazek
3 lat temu
Reply to  aye

Znane twarze siedzą po kilka lat w Radzie i co z tego mamy? Kawałek chodnika i zwijające się miasto. PiS rządzi krajem dobre 3 lata i jaki rozwój nastąpił?. Ci znani to tylko pilnują aby dalej BYĆ znanym i nic więcej.

kpina
3 lat temu
Reply to  tramp

Co Ty bredzisz podziały polityczne są i będą, bo muszą być ,byśmy mieli z czego wybierać (ze złodziei ,z ateistów ,z przestępców ,z kłamców i z uczciwych)każdy według siebie .Jedno-paryjność to miniona epoka PZPR-u . A taki zbieracz poparcia u pseudo-działaczy w imię zjednoczenia bez jakichkolwiek osiągnięć, co miastu i ludziom zaproponuje (oprócz mieszania w mózgach),co osiągnie z takimi „potentatami” Przesiedzą kadencje w gabinetach przy jajecznicy albo innych frykasach i jednoczeniu się. Farsa

gość
3 lat temu

Wygląda na to ,że sztab Bożka wykonał kawał dobrej roboty.Wydaje się ,że PIS jest osamotniony.Przekaz jest jednoznaczny.Bożek zjednoczył różne środowiska.
Teraz czas na wybory.

z ostatniej chwili
3 lat temu

Z ostatniej chwili !!! Źródła dobrze poinformowane donoszą że Pamela Anderson rozważa poparcie p.Dariusza Bożka na Prezydenta Tarnobrzega !

poinformowany
3 lat temu

A Kalinke popiera DODA Własnie jedzie do Mokrzyszowa.

Zenek
3 lat temu
Reply to  poinformowany

A po co do Mokrzyszowa? Do Kiełba!?

Miki
3 lat temu

POZIOM KOMENTARZY JAK ZWYKLE WYSOKI. ANONIMOWI GRACZE TAK MAJĄ.
ŻENADA

Tbg
3 lat temu

Trudno nie zgodzić się z jednym faktem – p. D. Bożek w tym galopie po władzę mocno się pogubił.
Popiera go Platforma Obywatelska – okey tylko gdzie jest przewodniczący lokalnych struktur tej partii? Czyżby wizerunkowo był niezbyt wygodny, a może p. Bożek się go wstydzi?
Popiera go Nowoczesna – ba tym razem przewodniczący lokalnych struktur tej partii mówi że Ł. Dybus jako kandydat na preydenta miasta przekazuje swoje poparcie dla p. D. Bożka, czyli kandydat na prezydenta już nawet sam siebie nie popiera.
Kolejny kwiatek – p. D. Bożka popiera również PSL (tzn jednoosobowo Wł. Stępień) a szef lokalnych struktur stwierdza, że PSL nie udzielił żadnego poparcia p. Bożkowi.
O Kukizie, Korwinowcach i SLD nie wspomnę bo nawet nie kojarzę ludzi, którzy w tych strukturach działają.
Pytanie czy poważny kandydat na urząd prezydenta – rzekomo niezależny i apolityczny pozwala na taki żałosny spektakl pod swoim adresem, a co niektórzy się zachwycają że jednoczy różne środowiska. Bądźmy poważni. Owszem może jako nauczyciel jest dla młodzieży okey, ale w samorządzie to na prezydenta miasta się nie nadaje.

Bzyk
3 lat temu

Nie interesuje mnie kto go popiera, czekam na konkretny program i informacje skąd na to weźmie pieniądze. Powtarzam konkretny program a nie ogólniki i dyrdymały które mówią wszyscy. Może być jeden ale konkret który się stanie jego celem jak np. wody siarczkowe u zycha. Mnie nie interesuje zgoda w polityce i ich ciepłe posadki dla mnie mogą się kłócić i pozabijac ale żeby miasto coś z tego miało i nie zmarnowało kolejnych 4 Lat jak za kielba.

Terfan
3 lat temu

Popierają Bożka:
PO – czyli Pluta, Kołek, Potański
NOWOCZESNA – Dybus
PSL – Stępień i Gospodarczyk
Czy takiej władzy chcemy przecież to już było kłamali, okradali i kombinowali 8 lat drenowali Polskę z wszystkiego . Afery za czsów PO i PSL to co teraz sie zmieni ? Bożek to tylko marionetka w rękach PO PSL i NOWOCZESNEJ .

ŻurBon
3 lat temu
Reply to  Terfan

Na razie nie wyprowadzę Cię z błędu, ale trochę bzdur napisałeś. Na przyszłość lepiej sprawdzaj źródła i fakty zanim coś chlapniesz.

kara
3 lat temu
Reply to  ŻurBon

Na razie? Albo wyprowadzasz albo nie czekaj na ułaskawienie po wyborach.Teraz kadencja trwa 5 lat.Oszuści i kłamcy czyli etatowi(zasiedziali) politycy muszą odejść!!

ŻurBon
3 lat temu
Reply to  kara

Gołym okiem doskonale widać, że dotychczas udzielone poparcia, no może poza Kukizem i Wolność to niewiele znaczące gesty ponieważ członkowie tych partii znajdują się na listach innych niż ta DB. Znaczy to tylko jedno, że za poparciem stoją tylko pojedyncze osoby i logotypy a nie rzeczywiste poparcie całego środowiska tych partii. Szczegóły będą się pojawiały wkrótce i zobrazują wprost co były warte dotychczasowe deklaracje i poklepywania po ramieniu. DB jako kandydat jest dzisiaj kolosem na glinianych nogach.

Kazek
3 lat temu
Reply to  ŻurBon

Kolosem na glinianych nogach są Ci, którzy przygarnęli tych co co w imię pozycji zaprzedali własne poglądy i organizacje, które wcześniej wykorzystali dla stanowisk.
Chyba co niektórych boli, że życie biegnie dalej, a partie dają sobie radę bez tak znakomitych działaczy, którzy je tylko wykorzystali. Następne ugrupowania też wykorzystają.
Wszystkie partie, od prawa do lewą, popełniają jeden ważny błąd. Nie sprawdzają dobrze kogo maja w swoich szeregach, a cwaniacy zawsze się przerzucą, gdzie niby będzie lepiej, choć na chwilę, ale będzie lepiej.

A my mieszkańcy musimy sami wyciągać wnioski z wpisów, gdzie jeden drugiego by tylko utopił, bo a nóż ludzie pomysla i sami dokonają rozsądnego wyboru.

Leo
3 lat temu

To Bożek startuje na wójta Gorzyc, sołtysa Wrzaw czy do Rady Powiatu?

Alf
3 lat temu

Nie da się ukryć ,że sztab Bożka wykonał kawał dobrej roboty.Przekaz jest prosty.PIS został osamotniony.Bożek ma poparcie wielu środowisk

kult
3 lat temu
Reply to  Alf

Tak. Sztabowcy już mogą brać premie. Już maja fajrant.Przekaz jest taki; ma poparcie kilkunastu miernych partyjniaków . Z takim rezultatem z takim podejściem mogą iść do domów,osiągnęli cel bo na więcej nie ma możliwości.

awer
3 lat temu

To prawda. Szczególnie pozyskanie poparcia PSL wyłącznie w osobie Rudego ma swoją wymowę.

Taka dobra robota musi przynieść efekt. Sromotną porażkę nieudacznego radnego, który wciska kit, że stanie się świetnym prezydentem.

Ja
3 lat temu

Oj boli widzę wszystkich, że nie ma na Bożka haka. Sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Do swojej obecnej pozycji doszedł wyłącznie swoją pracą a nie etykietą jakiejś partii. Sterowanym przekazem dnia ciężko to zrozumieć.

kult
3 lat temu
Reply to  Ja

Jakąż to ten pan ma „pozycję” że bierze jałmużnę od tłumów żebraków a Ty nazywasz go samotnikiem i sukcesorem .

Babka
3 lat temu

Terfan! Skoro spiesz nazwiskami, masz tak potężna wiedzę na temat w. Wymienionych to na litość boską, dla czego ich sprawy nie są jeszcze na wokandzie! Chyba że jesteś oszczerca, prymitywnym opluwaczem, lub też boisz się tych ludzi! Albo kazali pisać, bezmozgiemu slugusowi. Jak tak to fajnych masz Panów. Ty intelektualny niewolniku.

kobra
3 lat temu

Coś mi się zdaje że jakby Pan bożek został prezydentem to rozdał by mieszkancom skrzydła żeby fruwali i omijali korki bo się kurzy jak jeżdżą samochodami a ludzie którzy tego popierają i za nim stoją są jak chorągiewki na wietrze tam gdzie interes tam idą

krzys
3 lat temu

Pani siostra Dariusza, psycholog Bożena Andrychowicz to SLD czy psl ? 😉 , nigdy bym się po Pani Bożenie nie spodziewał takich opcji politycznych, no chyba, że czujnym okiem psychologa próbuje wyczaić co knują politykierzy ha ha ha 😀

Elo
3 lat temu

Pana Bożka poprą ludzie młodzi bo go znają i lubią a partyjne utarczki im wiszą. Liczy się człowiek

garbus
3 lat temu

Raczej słabe argumenty , ja będe głosował na Bożene Kapusciak , i nic mnie nie przekona do Bozka a juz na pewno nie sztandar PO , kompromitacja ostatnich 8 lat miałaby wrócic ?? Niby dlaczego ?? Mamy wybór kandydatow z obecnej władzy Kalinka Kapusciak i Zych i ich trzeba wybierac , powodzenia )))

Akor
3 lat temu
Reply to  garbus

Do Garbusa. Masz rację. Przynajmniej będzie śmiesznie choć zyski żadne. Przynajmniej dwoje ostatnich to gwarantuje.

cleo
3 lat temu

Ni cholery nie wiem o co chodzi wszyscy chcą popierać Bożka to jakiś żart czy obiecał im jakieś stołki? wszyscy rezygnują nagle ze swoich kandydatow ? co tu jest grane? albo to medialne inspiracje albo prawda która mnie przybija bo jęsli to prawda to zostaję w domu w dniu wyborów bo nie będę miała wyboru!

z ostatniej chwili
3 lat temu

Podobno Bartosz Głowacki i Tomasz Dąbal poparli kandydaturę p.dariusza Bożka !

Donald
3 lat temu

Donald Tramp może też poprze bozka 🙂

Apel
3 lat temu

Dokąd będą te prowincjonalno-mafijne układy w tym mieście!W spółdzielni mieszkaniowej rządzą i decydują pod dyktando prezesa – pracownicy T.S.M nie członkowie płacący na to całe dziadostwo. A w Urzędzie Miasta to samo pracownicy U.M robią całą propagandę wyborczą i agitują na wszystkich forach na swoich niekompetentnych ale swoich pupilów .Oczywiście w swój najczęściej prostacki i kłamliwy sposób. DOŚĆ ! DOŚĆ !DOŚĆ!

bez apelu
3 lat temu
Reply to  Apel

powiedx co Bożek ma wspólnego z Twoim wymyślonym układem w mieście. Z Twojego apelu nie wynika kto jest Twoim kandydatem Z treści Twojego apelu wynika ze Kalinki A pracownicy urzędu miasta to piszą na forach Maciuś zatrudniony w tym celu przez Kalinkę i Piotruś z biura rady zołnierz Kalinki.Widzisz nic nie jest takie proste jak myślisz Miom zdaniem to pis chce wygrac Jedynym.jrgo haslem jest Jak.nas nie wybierzecie to miasto nie bedzie miec pieniędzy A to jest falszywe haslo dla maluczkich.

kat
3 lat temu
Reply to  bez apelu

Dlaczego p.Bożek tytułuje komisarzy i ich zastępców- „p.Prezydent” Ja myślę że szuka pozycji do ukadu

jesień
3 lat temu
Reply to  kat

Nie wiesz ,bo zawsze wszystkiego się boi. Jako przewodniczący mógł pokazać kalince ,ze jest od niego lepszy. Tymczasem nigdy się nie sprzeciwił nie miał własnego zdania i zawsze na niego czekał i był usłużny.Moim zdaniem Bożek nie wyklucza dogadać się z pisem . Ale najbardziej śmieszny był Mastalerz ,który miał atakować Kiełba a pis w zamian miał go wpisać na listy do rady.Tak myślał Mastalerz. Nie będzie bardzo dziwne jak jutro u komisarza wyborczego na listach pisu do rady miasta będzie Mastalerz. W tym mieście wszystko jest możliwe .

Anka
3 lat temu

Komitet Pana Bożka idzie dalej niż PO popierająca Acta2. Stosuje cenzurę na profilu kandydackim i blokuje użytkownika który w żartobliwy sposób komentuje umieszczony post. Tak wygląda promocja kandydata w internecie. Zablokowali mi chłopaka. Tacy są otwarci na dialog…

Akor
3 lat temu
Reply to  Anka

To co jeden uważa za dobry żart, może być obraźliwe dla kogoś innego. Więc się nie dziw. Twój kolega wie, gdzie jest Rada Miasta – może przyjść i pożartować z Bożkiem. Odwagi!

Anka
3 lat temu
Reply to  Akor

Co tak obraziło? Pytanie o nazwę? Czy może uświadomienie innym, że ktoś proponuje tworzyć obiekt turystyczny w pobliżu schroniska dla zwierząt, które ten sam kandydat chce jeszcze powiększyć? Konkretne pytania, zero obrażania kogokolwiek. No ale obraza, cenzura i blokada. PRL powraca.

Akor
3 lat temu
Reply to  Anka

Mówisz o konkretnych pytaniach, to ja powtórzę: rada miasta jest na Kościuszki.Tam z pewnością nikt nie usunie pytania.Bicie piany o cenzurze i PRL-u nie ma sensu.

kat
3 lat temu
Reply to  Akor

Dlatego dzieli się ludzi na mądrych i głupich i większość nie miewa z tym problemu. W tym przypadku decyduje demokracja czyli większość.

LSP
3 lat temu

Rudy to wyjątkowa kanalia, świnia i wieprz! Spie…j ści..wo!

adam
3 lat temu

Jak dla mnie to jest czysty cyrk powielanie kandydatów z całej Polski nic no może troszkę dla miasta i mieszkańców kazdy obiecuje złote góry a w rzeczywistości miasta na to nie stac powiem więcej nie może też liczyc na dofinansowanie bo coraz bardziej się zadłuża-mowienie typu zrobimy to zrobimy tamto przecież to banały za którymi nie idzie zadne wytłumaczenie skąd na to środki i czy akurat jest to potrzebne mieszkańcom nikt z kandydatów nie przedstawił wydatków na te swoje cele to co to znaczy -kiełbasa!

Seniorka
3 lat temu
Reply to  adam

Akurat Pan Witold Zych powiedział skad zamierza wziąć pieniądze na zrealizowanie swojego programu, więc nie wszyscy bo jako jedyny powiedział otwarcie jak zamierza pozyskiwać pieniądze i brzmi to sensownie i racjonalnie, reszta poki co milczy pod tym wzgledem

NI TO KRUK NI TO KURKURKA
3 lat temu

A KTO MNIE PODEPRZE?

Zorba
3 lat temu

Kandydat milczy w temacie. Czekamy więc na wypowiedź Kosiniaka w tej sprawie.

mam
3 lat temu

Tadeusz G strasznie się napina na tym forum. Tylko szybko przypomnę karierę tego pana. W 2010 kandydat na prezydenta tbg i ok.2500 głosów. Mieszkańcy w niego uwierzyli przed I turą, bo przed II turą klapki z oczu opadły, bo pan Tadeusz z wielkiego przeciwnika prezydenta Dziubińskiego, kiedy to go opluwał i starał się go pokazać jak największe zło tego miasta, przed II turą stał się jego największym przyjacielem… Skąd takie zmiany? Bo tak się ułożyło głosowanie w I turze i tak mu doradził jego mentor, Jan Bury… Pozytywem tych wyborów był mandat radnego, jako szef swojego komitetu. Pominę wyniki wyborów do sejmu i europarlamentu, bo szkoda czasu i jak wiemy nie został TG posłem na sejm i do euro… Z namaszczenia PSL został zastępca dyr.WUP Rzeszów. W 2014 szedł do wyborów pod szyldem Tadeusz Gospodarczyk, będąc szefem PSL w TBG i powiecie. Wynik jaki osiągnął, to ok 2300 głosów na prezydenta i 125 głosów jako kandydat na radnego i nie został prezydentem TBG (4 miejsce) ale co dziwniejsze nie został nawet radnym. Z komitetu TG radnym został Dariusz Bożek. Inaczej mówiąc Tadeusz G nie pociągnął wyniku listy i nie został nawet radnym… Dalej to równia pochyła, bo w powiecie PSL… Czytaj więcej »

PiernikDoWiatraka
3 lat temu
Reply to  mam

Co ma ten TG do tych wyborów i tej kandydatki? Opisałeś bardzo obrazowo czyjś życiorys tylko nie za bardzo wiem po co. Choćby i z naszego podwórka znamy kilka spektakularnych karier, które nastąpiły po kluczu partyjnym lub po znajomościach z kluczem partyjnym. Ostatnio nawet taki jeden „Misiewicz” zrobił desant na miasto. Tylko po co o tym pisać w temacie poparcia czy też braku poparcia dla D.Bożka?

Zuzu
3 lat temu

Panie Darku pana otoczenie się czyści i dobrze.

Edi
3 lat temu

Cała ta awantura i wzajemna pyskówka nie ma sensu. Jakiż to % elektoratu stanowią piszący i czytający tę witrynę? Zawirowanie wokół poparcia ,bądź parcia na dupo-stołki, to cała filozofia rzekomo zielonych. wcześniej czerwonych( kornatowski,stępień,etc- pzpr) Przy okazji oberwało się tg-owi.Zastanawia mnie na ile realnego i skutecznego wsparcia niektórym z ukrycia udziela pluta. Niech pochwali się no – jakiego to wsparcia udziela mu w kolejnych wyborach rodzimy elektorat w woli baranowskiej? Dziwi brak do tej pory listy Pana Zycha, jedynego który przedstawił sensowny program (most niczym szklane domy) i wskazał realne źródła jego finansowania? A może w dotychczasowym jego stanowisku jako radnego należy upatrywać podobnej postawy jak u przyszłego cesarza Klaudiusza? Niektórzy przy okazji wylewają pomyje na Pana Kołka. Jemu należą się słowa uznania za odwagę i próbę czyszczenia miejskiej stajni augiasza. W końcu (jak kiedyś Niemcy w piłkę) i tak zwycięży pis-owska prawica.Tarnobrzegowi jest potrzebny gospodarz na miarę nieodżałowanego śp. proboszcza Józefczyka. Do boju.

65
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content