Wybory samorządowe 2018. Prawo i Sprawiedliwość zarejestrowało listy kandydatów na radnych Tarnobrzega

Do poniedziałku 17 września, do godziny 24 komitety wyborcze mogą zarejestrować listy kandydatów do rady miasta. Ogółem Prawo i Sprawiedliwość wystawiło 29 kandydatów ro Rady Miasta, „jedynkami” na listach są Kamil Kalinka, Marian Cąpała, Anna Pekar i Robert Popek.

OKRĘG NR 1

Kamil Kalinka, Barbara Kłeczek, Robert Rębisz, Anna Sitnik, Małgorzata Lorenc, Adrian Turek i Mariusz Głowacki (kolejność według miejsca na liście)

OKRĘG NR 2:

Marian Cąpała, Łukasz Bokwa, Jolanta Kobyłecka, Krzysztof Zwiefka, Barbara Orzechowska, Teresa Zwolska, Mariusz Nasternak (kolejność według miejsca na liście)

OKRĘG NR 3:

Anna Pekar, Grzegorz Kozik, Łukasz Nowak, Anna Wach, Artur Gryzło, Renata Krawczyk, Dorota Niezgoda, Damian Karbowniczak (kolejność według miejsca na liście)

OKRĘG NR 4:

Robert Popek, Marian Zioło, Joanna Kotarba, Jan Nowak, Joanna Szmuc, Lidia Napieracz, Jacenty Zioło (kolejność według miejsca na liście)

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
k2
3 lat temu

rodzina rzadzi ))

Mieszkaniec
3 lat temu

Kto jak kto ale Kabaret Nowaki musi być. Przecież trzeba będzie Rondo przepchać.

Mieszkaniec
3 lat temu

Kto jak kto ale Kabaret Nowaki musi być. Przecież trzeba będzie Rondo przepchać.

Jacek
3 lat temu

Stasiaka nie ma?

21-10-2018
3 lat temu

Nie ma Stasika ,Dziubińskiego i Mastalerza .Tym panom dziękujemy. Do sejmiku racz im dać panie siłę na wejście. Dla Miasta to lepiej.
Dziwi pozycja Nowaków . No cóż?
Niezmiennie pani B.Kłeczek w czołówce. Tylko czy po raz kolejny będzie mylona z żona doktora Kłeczka Barbarą Kłeczek. Powiem tak. Pis nigdy zdjęcia tej pani nie umieścił .Taki chwyt wyborczy. Zobaczymy czy teraz tak będzie . Przypilnujemy.

Największym zwycięscą po zawirowaniach w mieście jest Pekar .Mało znana zdobyła popularność bez pracy i wysiłku. Mam nadzieję ,ze nauczyciele zagłosuja na BOżka .

Do 21 października dużo się może wydarzyć .

cieniutko
3 lat temu

A co to za pis .To w Tarnobrzegu takie ma szeregi . Cąpała już wiekowy, Pekar ,Kozik , Wach to spadek po Kiełbie. Jedynie Kobyłecka zawsze taka sama i to ona może coś zdziałać ale w miejsce Pekar Kłeczek już była z pięć kadencji.a wdzięk i uroda podobno w pisie nie najważniejsze. Lista żenująca. CIENIUTKO KRZYSIU.

zdziwienie
3 lat temu

Czy Cąpała nie będzie po wyborach prezesem. Prezes Kaczyński zapowiadał: albo spólka albo samorząd. Cąpała jest viceprezes w spółce Skarbu Państwa a startuje na pierwszym miejscu do rady miasta. Co to oznacza ?,ze w spółce się nie sprawdził albo szykuje się stołek na stanowisku skarbnika. Pani Kobyłecka na stołek naczelnika oświaty tak wynika z układu sił. Nowaki biorą wszystko co zaproponuje pis. Głowacki nic nie dostanie bo to chłop ideowy. Kłeczek bez słów.

Kadrowy w mieście wstawił na listy tylko swoich a reszta to tło. W poprzednich wyborach postawił na synka i wyszło.Teraz postawił na rodzinę bliższą i dalszą . Czy wyjdzie zobaczymy. ?

Pilne
3 lat temu

Redakcja!!!!!!!! dlaczego nie ma umiejscowienia tych okręgów wyborczych do osiedli,dzielnic ???!!!

do Kalinki ?
3 lat temu

Szanowny Panie Kalinka. kandyduje pan na prezydenta i do rady. informuję pana ,ze korki komunikacyjne są. Nic Pan nie rozwiązał . Trzeba było w niedzielę zamiast układać listy do rady zobaczyć o godz. 15 na skrzyżowaniu co się działo. Tam jest pana elektorat. Złość i bezsilność ,ze ktoś nieudolny ogłasza ,ze rozwiązał problem co jest wierutną bzdurą.

Balbina
3 lat temu

Nie ma Józia Motyki bo spółka Machów (prezes) ,nie ma Brzezowskiego bo spólka Siarkopol. nie ma Maślanki bo spólka Siarkopol. Jest Cąpała ale on też w spółce Skarbu państwa. To ile oni chcą ugrać mandatow 2 czy co ?

pilne
3 lat temu

okręg1–osiedle Serbinów okręg2-os.Dzików,Stare Miasto,Przywiśle okręg3-os.Siarkowiec,Wielopole okręg4os.Piastów,Podłęże,Mokrzyszów,Sobów,Zakrzów,Sielec,Wielowieś,Miechocin,Ocice,Nagnajów

k2
3 lat temu

ludzie ktorzy od lat czepiaja sie samolotów tak sie przepchneli nic nie potrafia ich jedynym szyldem jest tata kadrowy same niemoty bez osobowosci , oby nikt ich nie wybrał

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content