Rezerwy zgodnie z planem. Siarka II Tarnobrzeg – Słowianin Grębów 4:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Bez niespodzianki zakończył się niedzielny mecz rezerw Siarki ze Słowianinem Grębów. Podopieczni trenera Szymczaka pokonali rywali 4:0 i utrzymali pozycję lidera w klasie okręgowej.

Bramki dla rezerw strzelili: Łukasz Świderski (2) oraz Paweł Mróz i Maksymilian Sitek.

Po 9 kolejkach rezerwy mają 22 punkty i wyprzedzają kolejno rezerwy Stali Stalowa Wola i Sokół Kamień (po 21 pkt). Stawkę 18 zespołów zamykają zespoły z Kłyżowa ( 7 pkt), Jadachów ( 5 pkt) i Krzeszowa (0 pkt).

W ramach 10 kolejki klasy okręgowej rezerwy zmierzą się w Nowej Dębie z miejscową Stalą, która obecnie zajmuje 11 lokatę z dorobkiem 13 punktów ( 4-1-4)

KLASA A

Cenne trzy punkty do swojego niezbyt okazałego dorobku dopisała po 7 kolejce Wspólnota Serbinów, która wygrała z Sanem Wrzawy 3:1. Przegrały za to zespoły z Mokrzyszowa z Czarnymi z Lipy 1:2 i Wielowsi z KS-em z Woli Baranowskiej 2:3.

W ramach 8. kolejki OKS Mokrzyszów podejmie Sannę Zaklików, Wspólnota pojedzie do Żupawy, Wielowieś zaś do Kępia Zaleszańskiego.

KLASA B

Pierwszą porażkę w sezonie poniosła Koniczynka Ocice, która przegrała w Żabnie 0:2. Bez kolejnych punktów po piątej kolejce jest również Junior Zakrzów, który uległ Płomieniowi Chmielów 2:3. Wygrała za to Iskra, w Furmanach 2:0.

W ramach 6 kolejki B klasy Koniczynka podejmie Strażaka z Przyszowa, Junior – LZS Żabno, Iskra zaś będzie pauzować.

foto&video: Piotr Morawski

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content