“Człowiek jest najlepszą inwestycją”. Wicestartosta Krzysztof Pitra kandydatem na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

Wicestarosta Tarnobrzeski Krzysztof Pitra jest kandydatem na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Do wyborów K. Pitra startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólna Przyszłość dla Gminy”.

– Moja decyzja jest głęboko przemyślana. Znam od podszewki realia naszej gminy (mieszkam w niej od urodzenia), problemy i troski mieszkańców. Znam także nasze atuty, możliwości i szanse rozwoju. Mam długoletnie doświadczenie samorządowe w różnych instytucjach. Ostatnie osiem lat przepracowałem jako starosta i wicestarosta tarnobrzeski – dzięki czemu mam kontakty w instytucjach wojewódzkich i centralnych – co ma duże znaczenie w pracy samorządowej. To wszystko sprawia, że jestem w stanie zaplanować i wdrożyć pozytywne zmiany w naszej gminie – informuje K. Pitra.

“Człowiek jest najlepszą inwestycją” – tak brzmi najważniejszy cel kandydata na burmistrza MiG Baranów Sandomierski.

– Cel ten determinować będzie moje wszystkie działania. Słuchając potrzeb mieszkańców, wytyczać będę kierunki pracy burmistrza i radnych. Obiecuję ciężką, wytrwałą i przemyślaną pracę na rzecz ludzi – oświadcza Krzysztof Pitra. – Stawiam na otwartość, współpracę, uczciwość i konkrety, z których wyborcy łatwo mnie rozliczą. Proszę Państwa, abyście 21 października wzięli odpowiedzialność za nasze miasto i naszą wspólną przyszłość – dodaje.

Do Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim KWW Wspólna Przyszłość dla Gminy zarejestrował następujących kandydatów: Henryk Róg, Piotr Chwałek, Zbigniew Lasek, Marek Piela, Katarzyna Malinowska, Wojciech Mazur, Waldemar Chwieja, Ryszard Trela, Waldemar Stępień, Leszek Tomanek, Bolesław Lombara, Bogusław Ślusarz, Dariusz Wąchała, Jacek Policht oraz Jacek Piękny.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ona z tbg
3 lat temu

Brawo Krzysztof! naprawdę mocno trzymam kciuki 🙂

nareszcie
3 lat temu

Jak ulga ,ze wreszcie w Baranowie pojawił się ktoś kto może przegonić tego nieudacznika i gbura Mazureczka. Tylko niech Pan Pitra zgłosi się do parafii i powie jaki jest naprawdę Niech nikt nie wierzy co o Pitrze mówi Mazureczek. Bo Mazureczek jest z jednej słusznej partii i jest zarozumiałym człowiekiem .

klocek
3 lat temu

Krzysztof – porażka, przez 2 kadencje starosty i wicestarosty bredził ciągle o nordic walkingu, ścieżkach po zwałce i nic nie zrobił, ZERO inwestycji, ZERO aktywności, ZERO, ZERO i jeszcze raz ZERO. No i względem Mirka też się nie fair zachował…

zuzia
3 lat temu

Pitra będzie Burmistrzem ,bo ten obecny to tylko zbiórki patriotyczne w Gminie urządzał a sam na tych wiecach prężył się i aktywistów ścigał.
I urząd trzeba przewietrzyć od tych żołnierzy pisowskich.

polka
3 lat temu

Baranów bez mazura lepiej zatańczyć polkę.

Rowerzysta
3 lat temu

przez 8 lat kadencji starosty 320m chodnika z Baranowa do Suchorzowa, o tym że miała byś ścieżka rowerowa a wyszedł chodnik nie wspomnę – szkoda gadać nie wystarczy chcieć być

Mieszkaniec
3 lat temu

Krzysiek_320metr ma jeden zasadniczy problem, brak efektów swojego bycia starostą, to że się lubi pokazywać to jednak trochę za mało. Z tej mąki nie było, nie będzie chleba

mazureczek
3 lat temu

Ale zabolało. A Mazur juz był w ogródku już witał się z gąską. Do 21 pażdziernika . Pozdrawiam

kolo
3 lat temu

Nikt niczego nie zrobi w zadnym miescie czy miasteczku,zadnej inwestycji i dotacji z rzadu nie dostanie jesli nie bedzie z opcji wiekszosciowej rzadzacej realnie w kraju.Taka opcja jest PIS .I taka opcja pozostanie PIS.Nawet malpa na stanowisku prezydenta miasta bedzie dobra aby tylko nalezala do opcji rzadzacej a w tym wypadku do PIS.To jest normalne i tak jest wszedzie na swiecie.Jesli tego nie pojmiecie Tarnobrze kolejne lata bedzie na zadupiu .A PIS wygra wybory >Tak bylo ,jest i bedzie.Ale co ja sie bedze wymadrzal.Nie jestem z Tarnobrzegu i mi to lata kogo wybierzecie.

k2
3 lat temu

Kolo oczywiscie nie masz racji , wypisujesz to samo w tarnobrzegu i innych gminach … srodki sa dla Gmin zapewnione a reszta zalezy od jakosci , aktywnosci i skutecznosci Burmistrza i jego ekipy – przeciez pitra jest lepszy niz jakis tam gosc z Rzeszowa co go mianował marszał

Sąsiad
3 lat temu

Po pierwsze nie „marszał” mianował, tylko ludzie wybrali, bo mieli dość dotychczasowego dziadostwa. Po drugie, burmistrz jest, od wielu pokoleń, tak mocno wrośnięty w tą ziemię, że sugerowanie czegoś innego jest żałosne.

ma
3 lat temu

Mazurowi już dziękujemy , Proszę wracać do marszałka do rzeszowa

Mieszkaniec
3 lat temu

Oj wielu przykręcono kurek z gminną kasą, dlatego też wielu będzie stawać na głowie, żeby było tak jak było

kibic z Baranowa
2 lat temu

mazur to ciota i gbur

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content