Subskrybuj
Powiadom o
87 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PDW
4 lat temu

kiepski nauczyciel, kiepski dyrektor, kiepski ….

Dodu
4 lat temu
Reply to  PDW

A ty kiepski komentator.

adam
4 lat temu

Konferencja konferencja a nie warto po prostu tak wyjść na ulicę i zapytać ludzi

Dodu
4 lat temu
Reply to  adam

Przecież się pyta. Może warto zainteresować się działalnością kandydata.

antoni
4 lat temu

Jak Kamil Kalinka będzie tak prowadził kampanię jak do tej pory to większość mieszkańców nawet nie zauważy że kandydował na prezydenta miasta. Szkoda 1000 złotych na jakies fajne ulotki i plakaty ????

Marek
4 lat temu
Reply to  antoni

Kamil pracuje jeszcze na rzecz miasta, mamy ogrom zaniedbań w sprawach miasta. Bo ten co wygrał ostatnie wybory pierdział w stołek i siedział na fejsie, a teraz pójdzie pierdzieć w pasiak. Mimo to twierdzi, że ludzie go popierają. To że mówią że popierają ci którzy mają te same tematy za uszami nie znaczy, że tak jest. Trzęsą portami, że pociągnie ich za sobą – ale to dobrze, towarzystwo trochę się oczyści, może będzie to nauką dla kolejnych jak nie postępować??
Kamil Kalinka podopina sprawy inwestycyjne w mieście i zajmie się kampanią, którą poprowadzi do zwycięstwa. To jest nadzieja, że w mieście będzie lepiej.

Kur Miejski
4 lat temu
Reply to  Marek

Nie miałem pojęcia, że to cudotwórca! Zagłosuję jeszcze dziś.

Paweł
4 lat temu
Reply to  Marek

Tak się Kalinka zapracowujeze tylko gada i sam sie chwali Cudow nie zdzialał a tak tacy jak ty pisali że w 5 miesięcy ppkaże ileto kasy befzie w mieście I co kady tyle ile bylo do przyznania za projekty zgłoszone przez Kielba Zero przyzwoitosci u Kalinki i w pisie Tego ludzie w Tarnobrzegu nie kupią

krokiet
4 lat temu

zaś? ile tych konferencji jeszcze zrobi? Ciekaw jestem co zaproponował PO,Kukizowi, PSLowi za to że go poprą… stołków w mieście braknie…

bułka
4 lat temu
Reply to  krokiet

jak to co, kolejne stołki, stołeczki, „praca” w urzędzie na nasz koszt. Patrząc jaki skład ciągnie za sobą – boję się pomyśleć jakie to katastrofalne skutki mogłoby przynieść dla miasta. Na szczęście Bożek przegra bo jest słaby. Fuksem został przewodniczącym Rady z racji swojej nijakości i jakoś tak go wybrali, myśli, że na tej nijakości zajedzie. A może się okazać, że nawet do Rady Miasta nie wejdzie – na pocieszenie zostanie tylko radny osiedla, ale za to nie płacą więc kasa z kampanii się nie zwróci.

Ja
4 lat temu
Reply to  krokiet

Nic nie zaproponował, wszyscy którzy oczekiwali propozycji profitów po wyborach odeszli do innych komitetów. Brawo Dariusz Bożek, Razem dla Tarnobrzega!

Waldek
4 lat temu

Za tydzień PiS będzie miał konwencję.

Przy
4 lat temu

Jestem pewny że ci co to niby popierają Pana Bożka na niego nie zagłosują, a co tu mówić o wyborach co mają swój rozum. Nie oszukujmy się to całe poparcie to iluzja taka jak twarz Kapusciakowej na plakatach. Wystarczy pogadać z ludźmi na mieście i juz widać jak na dłoni kto jest faworytem. W. ZYCH to faworyt na drugą turę, przy dobrej frekwencji może już wszystko być jasne po pierwszej turze.

Ja
4 lat temu
Reply to  Przy

Ci co mówią, że zagłosują tak właśnie zrobią bo Darka Bożka popierają ludzie słowni a nie chorągiewki ustawiające się na wiatr. A Pan Zych sorry, obawiam się, że on i jego komitet nie zdobędzie jednego mandatu.

SamSobie
4 lat temu

Zgadzam się z Przy, mimo sympatii do p. Bożka muszę przyznać że jest on faworytem działaczy, a wyborcy mają jednak swój rozum i też odnoszę wrażenie że Zych to czarny koń tych wyborów

Stachu
4 lat temu

Moim faworytem jest pan Zych który nie szuka poparcia w upadłych partiach politycznych jak pan Bożek

Zuzu
4 lat temu

I ujadanie. Pan Zych, Pan Kamil Kalinka też mogą zorganizować konwencję. Każdy kandydat ma do tego prawo.
Z tego co wiem Bożek spotyka się z mieszkańcami. Posądzanie go o kupczenie stołkami jest absurdalne, zwłaszcza jeżeli część osób wycofała się z komitetu Bożka znajdując miejsce gdzieś indziej. Już przestańcie płuc. Przecież Państwo idą głosować, to głosujecie na kogo chcecie. Czy aż tak inne komitety czują się niepewnie, że przystępują zaraz do ataku? Żałosne.
Ja zagłosuję na Bożka.

Moni
4 lat temu
Reply to  Zuzu

Skąd ta pewność, że to inne komitety komentują? Po co od razu ten atak na Zycha i Kalinkę? Czyżby pan Bożek i jego „komitet” czuł się tak niepewnie, że musi innych opluwać? Żałosne!
Ja NIE zagłosuję na Bożka, mam zdecydowanie lepszego kandydata!

Zuzu
4 lat temu
Reply to  Moni

Moni jestem w temacie o konwencji p. Bożka. Zostało zadane pytanie, czy inne komitety…, więc skąd wyciągnęłas wnioski o pewności? Głosuj na kogo chcesz, to Twój wybór Moni. Jak czujesz się urażona, że p. Krukurki, Kapuściak, Kiełb zostali pominięci to proszę bardzo. Poprawione na Twoje dopominanie się. Państwa zdanie się liczy w wyborach. Monia, czytaj wszystkie posty że zrozumieniem i bez malinki, a zwłaszcza te, na które odpowiadasz. Mi plucie i jad nieodpowiadające, bez względu na kandydata. Tyle w temacie. A uwierz mi świat się nie zawali jak zagłosuję na Bożka.

Zuzu
4 lat temu
Reply to  Zuzu

Moni wkradł się błąd w miejscu ” czytaj ze zrozumieniem i bez NAPINKI”, tak miało być. To co wyskoczyło było niezamierzone, przepraszam

Moni
4 lat temu
Reply to  Zuzu

No widzisz, to raczej ty powinieneś czytać ze zrozumieniem! Napisałeś „czy aż tak inne komitety czują się niepewnie, że przystępują zaraz do ataku?” Więc ja pytam, skąd ta pewność, że to inne komitety, a nie po prostu mieszkańcy, którzy chcą wyrazić swoje poglądy? Nie przyjmujesz tego do wiadomości, że nie wszystkim odpowiada kandydat Bożek? Chcesz deklasować i obrażać innych (nie tylko na tym forum), a nie podoba ci się krytyka Bożka. Żałosny jesteś! Żegnam

Owen
4 lat temu

Ja też myślę, że Zych byłby dobrym prezydentem bo jego interesują wyłącznie sprawy miasta, a nie partie, partyjki, układy i układziki, podjazdy i intrygi. Gość myśli o tym co zrobić dla miasta i odcina się od tej całej kołtunerii.

Sauron
4 lat temu

Jak czytam te, niektóre mądrości domoroslych znawców polityki lokalnej, to zastanawiam się czy boicie się samego Bożka, czy że wam braknie miejsca przy korycie!?

Owen
4 lat temu

Nie czuję się „domorosłym znawcą lokalnej polityki”, do koryta nie pretenduję i Pana Bożka się nie boję (sympatyczny jegomość) ale mam swoje zdanie i swojego faworyta:)

Sauron
4 lat temu

To głosuj na niego! I już nie płacz.

Anka
4 lat temu

Zdecydowanie Najlepszy Kandydat na Prezydenta Tarnobrzeg !

Jestem na TAK oddam głos na Pana Bożka !

Pewniak
4 lat temu

Puste obietnice!!!! POparcie popaprańców i nieudacznikow

Dodu
4 lat temu
Reply to  Pewniak

A tak dokładniej,konkretniej, bo nie wiem kto jest tym popaprancem, a kto nieudacznikiem?

Kkk
4 lat temu

Hahahhaaha

krokiet
4 lat temu

ale ta konwencja Bożka jest sztuczna, wszystko ustawione.

Beata
4 lat temu

Bardzo merytoryczna konwencja. W końcu konkretny program. Pojawił się ktoś kto chce łączyć a nie dzielić i kłócić.
Brawo Panie Bożek – zasługuje Pan na głosy mieszkańców

Alf
4 lat temu
Reply to  Beata

Mi przypominało to raczej zrobiony z rozmachem show w amerykańskim stylu.Kandydat mówił o tym co chce zrobić. Nie powiedział tylko jak? Dla kogo w 2035 roku to wszystko jak mieszkańców nie będzie.Wystarczy popatrzeć ilu młodych ludzi wraca to po wyjeździe na studia.Problemem nie jest brak mieszkań. Problemem jest brak pracy za godne wynagrodzenie.Jak ludzie lepiej zarabiają to biorą kredyty i kupują mieszkania.

Alf
4 lat temu

Niestety ,ale po wysłuchaniu odnoszę wrażenie ,że po prostu nie ma na kogo głosować.Nikt dotychczas nie pokazał jak zamierza zatrzymać recesje w mieście.W mieście ,gdzie jeden z kandydatów, publicznie mówi ,że nie płaci za pracowników części składek za ubezpieczenie.Za pieniądze ze składek pokrywa wkład własny miasta do inwestycji drogowych.Tylko skąd potem weźmie na wyrównanie rosnącego zadłużenia w zakładzie ubezpieczeń ?

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Panie Darku, jest Pan bardzo fajnym facetem i widać, że kocha Pan Tarnobrzeg, jednak mnie osobiście przekonuje bardziej – być może mniej medialny, lecz bardziej ekspercki – Pan dr Witold Zych. Jednak również Panu życzę przejścia do II tury, gdyż Pana wizja oraz podejście do mieszkańców również zasługują na uwagę.

Alf
4 lat temu

Panie Witku spokojnie.Do wyborów niecały miesiąc. Zobaczymy jak wyborcy ocenią poszczególnych kandydatów.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Alf

Panie Alfonsie, nie mam na imię Witold, ale również pozdrawiam 😉

Sylwia
4 lat temu

Tańce śpiewy, przechwalanki i marzenia bez pokrycia. Że też nie szkoda pieniędzy na wynajmowanie sali na takie głupoty….

Ja
4 lat temu

Żadne tańce, śpiewy, przechwalanki tylko fajna prezentacja, chwytająca za serce. Szczera i dlatego prawdziwa! Wiem z pierwszej ręki bo byłem.

Pola
4 lat temu

Głosujcie na PiS wszystko za darmo wam da. Nikt wam nie da tylko PISda. Brawo Bozek. Powodzenia

Pola
4 lat temu

Głosujcie na PiS wam nikt tyle nie da co PISda

Zoe
4 lat temu

No dobra sztabowcy idźcie już spać bo późno . My mieszkańcy znamy pana Dariusza i wiemy co sobą reprezentuje i tego nie zmienicie

Ja
4 lat temu

Bezinteresowność!Otwartość!Życzliwość!Efektywność! Konsekwencja! W skrócie dla mniej kumatych BOŻEK!

Basia
4 lat temu

Mi się bardzo podobało. Bez zbędnej pompy, sympatyczny człowiek. Merytorycznie i szczerze, zrozumiale dla każdego. Trochę chumoru. Miło się oglądało. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo komentarze nie były przychylne.

Owen
4 lat temu
Reply to  Basia

To był raczej humor przez samo ha:)

gość
4 lat temu

po mlecznym janie i malym fiacie ratunku nie ma

Damian Karbowniczak
4 lat temu

Po za wyborem na prezydenta, 21 października wybieramy radnych.
Tarnobrzeg, jako miasto ma swoje problemy i wyzwania:
– demografia ( w roku 2050 będziemy według analiz jednym z najstarszych miast w Polsce i stracimy w stosunku do 2018 roku 36 % ludności co w konsekwencji będzie jeszcze większą marginalizacją miasta.. )
– bezpowrotne wyjazdy ludzi młodych na studia ( jeśli jest to wyjazd i powrót dla miasta jest to plus jeśli całkowity wyjazd tracimy człowieka i kapitał którego w Tarnobrzegu pośrednio wyszkoliliśmy )
– bezpowrotna emigracja wewnętrzna i zewnętrzna ( zagranica ) – ucieczka kapitału społecznego i finansowego .
Ale jako miasto mamy też sporo pozytywnych aspektów, które musimy zacząć wykorzystywać celem rozwoju miasta i odwrócenia negatywnych trendów. Jako kandydat na radnego poruszę te tematy i obszary w obecnej kampanii.
Do merytorycznych dyskusji zapraszam, na hejtem się liczę ale mam nadzieję że będą normalne odpowiedzi. Zapraszam także na mój profil na portal Facebook gdzie przedstawiłem argumenty dlaczego startuje, prezentuję z czym chciałbym pracować jako radny z Okręgu nr 3, ale także będę prezentował kolejne pomysłu dotyczące całego miasta, które mogą przyczynić się do poprawy wielu wskaźników a co za tym idzie poprawy jakości życia Nas mieszkańców Tarnobrzega.
Pozdrawiam
Damian Karbowniczak

Antek
4 lat temu

Zamiast wydawac pieniadze na fanaberie,powinni wspomoc zakonnice w Mokszyszowie.

Akorek
4 lat temu
Reply to  Antek

Tak dla wyjaśnienia: wspomagali. Uczestnicy konwencji wrzucali datki do puszki.

Antek
4 lat temu
Reply to  Akorek

Ci co protestowali w protescie czarnych macic chyba nie wspomagali uposledzonych osob z Mokszyszowa?

annahamera
4 lat temu

ciekawa konwencja , dosc słaby kandydat tak jak i słabym był dyrektorem i słabym nauczycielem , młodziez go lubiła ale ta co nie lubiła sie uczyć , nie be na niego głosować chociazby dlatego ze z tylniego rzedu straszy Bohynski Stepien i Pluta …

a gdzie Pluta
4 lat temu

Na scenie nie było Pluty a wiadomo że bęfxie viceprezydentem To nie jest do konca czytelne.Taka rozgrywka Scjowamy a póżniej to co nam zrobią

annahamera
4 lat temu

ale ma szanse powalczyc z Krukurka o druga ture i w drugiej turze ze zwyciezcą z pary Zych i Kapusciak , i bedzie prawica na lewice

annahamera
4 lat temu

wszyscy wiedza za za kampanie Bozka odpowiada takze finansowo Pluta i ten gosc od stacji paliw nasz lokalny baron paliwowy a Pluta ma BYC WICEPREZYDENTEM !!!

krzysiek
4 lat temu

Panie Darku a gdzie jest owa osławiona ścianka wspinaczkowa?
https://www.youtube.com/watch?v=IKiYxFx8y9A

Tomek
4 lat temu
Reply to  krzysiek

Bujda na resorach… Proszę nie siać takich plotek.
Komitet Pana Bożka jest naprawde uczciwy i widac ze maja pomysl na to miasto !

Jaka plotka ?
4 lat temu
Reply to  Tomek

Jaka „bujda” ?
„Kolejną nowością wśród zgłoszonych projektów jest budowa Centrum Wspinaczkowego, które miałoby się mieścić na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w jednym z opuszczonych budynków. Co ważne, tego typu obiektu nie ma w promieniu 70 km od Tarnobrzega. Centrum miałoby służyć zarówno dzieciom, które korzystały by z niego w ramach zajęć szkolnych jak i dorosłym, na zasadach komercyjnych. O projekcie nr 31 rozmawialiśmy z pomysłodawcą Arkadiuszem Błasiakiem oraz radnym Tarnobrzega – Dariuszem Bożkiem, wspierającym tę inicjatywę” – NADWISLA24.PL

Sauron
4 lat temu

annahamera ty to masz wiedzę! Tylko pozazdrościć. Widać że nie uczył Cię Bożek. I z tąd Twój intelekt jest gdzieś w obłokach a Ty tylko tuptasz po ziemi.

annahamera
4 lat temu

miły i komunikatywny … leń i obibok … celebryta …

L74
4 lat temu
Reply to  annahamera

Czujesz się odrzucona? Ciekawe skąd tak dobrze go znasz?

Akorek
4 lat temu
Reply to  annahamera

Chciałabyś być tak leniwa jak pan Bożek. Z pewnością nie miałabyś czasu pisać na tym forum.

żaba
4 lat temu

No cóż chyba na koniec trzeba powiedzieć, że wszyscy, którzy krytykują Darka Bożka po prostu się go boją i obawiają poparcia jakie ma wśród mieszkańców Tarnobrzega. Zabierzecie się uczciwie do pracy to miasto też na Was zwróci uwagę. Nie opluwajcie bez powodu, wiemy kto opłaca hejterów. Ale najważniejsze jest to, że naprawdę niewielu ludzi Was czyta. Wiem bo robiłem sondaż wśród moich znajomych. Komentarze są dla tych którzy je piszą i tylko Ci się nimi emocjonują. Normalni ludzie nie mają czasu ich śledzić i mają już wyrobione zdanie. Przepychajcie się tutaj i bijcie na słowa, to i tak nic nie pomoże.
Darek Bożek jest najlepszym kandydatem ze wszystkich jakich na obecną chwilę mamy i jestem przekonany, że wygra te wybory.

krokiet
4 lat temu
Reply to  żaba

a co niby Bożek zrobił za czasu gdy był radnym?

Tamara
4 lat temu
Reply to  krokiet

Proponuję prześledzić nagrania z sesji i zapoznać się chociażby ze sprawozdaniami przewodniczącego. Przypominam jeszcze, że większość radnych ( pan Bożek także) pracują gdzieś na etatach i bycie radnym nie jest ich jedynym zajęciem.

żaba
4 lat temu

A tak na marginesie – uruchomiony został jakiś barometr wyborczy który umożliwia wirtualne głosowanie na kandydatów na prezydenta i radnych. Przejrzałem to z czystej ciekawości i zwróciłem uwagę, że brakuje tam kilku kandydatów na radnych. Czyżby obawiali się wstępnej weryfikacji ?

mmmBOP
4 lat temu

Ścianka wspinaczkowa to taki Miś. Nikt nie wie do czego on jest i przez to niewielu odważy się o nią zapytać. W tamtym roku Prezydent twierdził, że w budżecie na rok 2018 jest zabezpieczone ćwierć miliona złotych na dokończenie realizacji. Gdzie te ćwierć miliona zniknęło?

tramp
4 lat temu

Dla tych, którzy nie lubią Bożka ani Zycha proponuję Kolano Kapuściakowej

Czarnowidz
4 lat temu

Tak czytam te komentarze i czytam i mam wrażenie, że nikt z komentujących tej konwencji nie obejrzał.Ja zadałem sobie ten trud.Wnioski?
Panie Bożek więcej cukru!!Więcej cukru!!

S.E
4 lat temu

Wychwalajcie sobie waszego geniusza Bożka pod niebiosa.Ja i tak na Bożka NIE zagłosuję.

Polek
4 lat temu
Reply to  S.E

Wolna wola.

Fer
4 lat temu

Za Bożkiem stoją ci co zostali oderwani od korytka i marzą o jego przywróceniu.

Sauron
4 lat temu

Fer wymień mi choć jedno nazwisko! Oderwane od koryta, ty chyba pomyliłeś komitety, nie pij więcej proszę Cię.

Dodu
4 lat temu
Reply to  Sauron

Czyli którzy to? Nie krępuj się, wymień kto za Bożkiem stoi, ale bądź uczciwy i wymień też tych zza pleców innych kandydatów (ek).

TbG
4 lat temu

Bożek Prezydentem, Pluta Vice, Stępień Sekretarzem, Lichota Koordynatorem Bezpieczeństa, Potański Komendantem Straży Miejskiej, Golik Naczelnikiem Komunalnego, itp. To ku..a jest reprezentacja PoNowoczesny Ludowy Tarnobrzeg. Kumuchy, złodzieje i dorobkowicze wracają do władzy.

Polek
4 lat temu
Reply to  TbG

Ze szklanej kuli czytasz? Byłeś u wróżki, że takie brednie opowiadasz? A co kula mówi o innych komitetach? Ja tam świeżości nie dostrzegam. Tam dopiero są układy i układziki. Więcej wiary w ludzi!

Marek
4 lat temu
Reply to  Polek

Świeżość to dostrzeżesz jak się w kroku umyjesz. Miasto ma mieć doświadczonego kapitana za sterem. Tym może być tylko Kamil Kalinka, który jest gwarantem pozyskania funduszy dla miasta.

Dodu
4 lat temu
Reply to  TbG

Powiem ci tak. Wiesz, to dobrze że się informacjami dzielisz. Tylko jak nie wiesz lub tak nie będzie to masz przechlapane. Wszyscy wymienieni mogą wystąpić z powództwem przeciwko tobie. Ja bym się nie zastanawiał ani chwili nad tym.

POLA
4 lat temu

Kochani macie wybór demokracja idzcie glosowac na KK kapusciakowa i jeszcze inne kolana… po co ten jad? nudzi wam się? Nikt wam nie da tyle co wam PISDA.

Leo
4 lat temu

Nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam. A przecież klientów po wyborach trzeba wynagrodzić. Oj biedne to nasze miasto.

Aga
4 lat temu
Reply to  Leo

Czy pis tez robi skok na kasę Jeżeli masz wątpliwości zapytaj Pana Wojtusia Wasiak.Ten to jest bezinteresowny.? Nawet oświadczenia nie chciał złożyć za co stracił stołek w Kopalni Machów
Po wyborach na wrócić.Tak to jest wszystko dla ideii.

Alicja
4 lat temu

Do Pani na foto 48 druga od lewej….niech Pani wyrzuci te buty,szkoda zdrowia,na pewno masaz nie trwał ktorko a jak chce Pani zasiac w lawach miasta to tym bardziej warto podkurowac sie zdrowotnie,a zdrowie idzie od nog

PISS
4 lat temu

Damy wam 2000+, tylko nie głosujcie na niego. On wam złote góry obieca a nic nie zrobi. My wam damy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
87
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content