Tarnobrzeg: W środę wykład o Narine -niezwykłej bakterii probiotycznej

Centrum Odnowy Zdrowia oraz restauracja Stary Browar zapraszają na wykład poświęcony niezwykłej bakterii – Narine, która pomaga zresetować organizm do „ustawień fabrycznych”. Wykład odbędzie się w środę 26 września w Starym Browarze. Bilety wstępu będą jednocześnie cegiełką na rzecz wymiany kotłowni w DPS w Mokrzyszowie.

Początek godz. 18.

NIEZWYKŁA BAKTERIA POBIOTYCZNA- NARINE – Szczep Ep317 / 402 która powoduje przywrócenie pierwotnej równowagi flory bakteryjnej w jelitach .Szczep Narine eliminuje wszystkie patogenne bakterie i grzyby nie tylko w jelitach ,ale również w całym organizmie. Działa również przeciwwirusowo i przeciwpasożytniczo. Ma on wysoką odporność na działanie żółci i kwasów i jest ogromnie aktywny w porównaniu z innymi probiotykami.

Jako jedyny jest także tak wysoce odporny na antybiotyki i chemioterapie. Usuwa z organizmu metale, grzyby, patogeny i inne zbędne substancje.

Probiotyk „Narine” wynaleziony przez profesora L.А. Erzinkian w 1964 roku. Produkt nosi imię wnuczki profesora Narine. Skuteczność wszechstronnego działania Narine została potwierdzona klinicznie w ciągu 50 lat badań przeprowadzonych na ponad 40 tysiącach chorych w szpitalach i instytutach medycznych w Japonii, Rosji, Armenii i innych krajach bliskiego wschodu, w związku z tym w wielu krajach uznawany za lekarstwo i stosowany w leczeniu szpitalnym.

Szczep ten został Nagrodzony i rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) za najlepszy produkt oczyszczający organizm i doprowadzający do zdrowia po wybuchu elektrowni atomowej w Czarnobylu – uratował tysiące istnień ludzkich.

Więcej informacji o tej fenomenalnej bakterii na stronie internetowej – https://www.narine.pl/ oraz w wywiadzie dla telewizji tagentv – https://www.youtube.com/watch?v=Y6n0RgA9sqs.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content