Prawybory 2018. Już dziś zagłosuj na swojego kandydata na prezydenta Tarnobrzega

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, do urn pójdziemy w niedzielę 21 października. To dobry moment, by wysondować przedwyborcze nastroje.

Kto zostanie prezydentem Tarnobrzega? Zagłosuj już dziś i zobacz, kto ma największe szanse na zwycięstwo.

KANDYDACI NA PREZYDENTA TARNOBRZEGA (kolejność alfabetyczna)

  • Dariusz BOŻEK (37%, 968 Votes)
  • Kamil KALINKA (13%, 341 Votes)
  • Bożena KAPUŚCIAK (23%, 619 Votes)
  • Elżbieta MIERNIK-KRUKURKA (21%, 547 Votes)
  • Witold ZYCH (6%, 167 Votes)

Łącznie głosujących: 2 642

Loading ... Loading ...

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
79 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega
4 lat temu

Bożena Kapuściak na Prezydenta Tarnobrzega
https://www.youtube.com/watch?v=qxrxkFXaCAQ&feature=youtu.be

kinga
4 lat temu

a gdzie mastalerz ?? dlaczego nik nie chciał tego gada ?

annahamera
4 lat temu

podobno w DPS wszystkim zabieraja smartfony zeby poklikac ))

ping-pong
4 lat temu
Reply to  annahamera

A w liceum obiecują szóstki z historii za kliknięcie 🙂

trupek
4 lat temu

norbertalen już sam siebie nawet nie kocha.
mówi się w mieście,że ma być szefem MOSiR gdyby wygrał kalinkowy.
taki egzotyczny sojusz nie może dziwić jeśli wziąć pod uwagę jak bardzo obaj zrobiliby dosłownie wszystko by poczuć władzę i skubnąć trochę z tego tortu.

Rodowity tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  trupek

Rzeczywiście jesteś trupkiem.

gerçekler
4 lat temu

Powiem wam tylkoe jedno.Jesli Kalinka nie wygra czyli PIS to Tarnobrzeg czeka upadek w ciagu 5 lat kadencji kogokolwiek innego.Wspomnicie moje slowa.

Zuzu
4 lat temu
Reply to  gerçekler

A dlaczegoż to?

jara750
4 lat temu
Reply to  Zuzu

zuzu, dlategóż to, że PiS tak będzie mieszał, że spadnie na miasto grad amerykańskiej stonogi, ruska szarańcza a krowy i świnie zaczną latać. WSPOMNICIE MOJE SŁOWA.

Mandragora
4 lat temu
Reply to  Zuzu

A dlategóż to Zuzu i wszyscy pozostali dyletanci, że jeżeli ktokolwiek z tych popapranych konkurentów Kalinki zostałby prezydentem (co nie daj Boże) będzie to oznaczało totalną katastrofę dla naszego miasta. A teraz jak mówi Cejrowski – pokazuję i objaśniam: pan Bożek co tak ładnie się do wszystkich uśmiecha, taki miły pan, prawda? Tylko, że za tym miłym panem, za tą marionetką stoją same czarne charaktery i lodziarze z PO, Nowośmiesznej, PSL, mętny typek Pluta zamieszany w aferę paliwową itd. Jak myślicie, kto wtedy rządziłby miastem? hmm? Pani Kapuściak, baba o mentalności przekupki ze straganu, osoba obrzydliwie korzystliwa, czemu niejednokrotnie dała wyraz swoim postępowaniem i zachowaniem, nie mająca zielonego pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek a co dopiero miastem. Promotorem wyborczym tej pani jest oczywiście malwersant Kiełb, którego już w dniu 8 października czeka proces sądowy i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że pójdzie siedzieć co mu się zresztą słusznie należy. Kolejna kandydatka, niejaka pani Krukurka o słodkim uśmieszku to równie ciekawa postać w przypadku której za sznurki pociąga niejaki Lenart – szara eminencja z korupcyjnego półświatka. Poza tym co bardziej dociekliwi mogą popytać mieszkańców Padwi Narodowej kto to jest ta pani i dlaczego tamtejsi ludzie tak bardzo jej… Czytaj więcej »

Zuzu
4 lat temu
Reply to  Mandragora

Żadnego z kandydatów nie uważam za pajaca, to już poniżej poziomu i dość pisowskie. Pytanie:
1. Dlaczego do tej pory pan Kalinka tak mało zrobił dla Tarnobrzega, patrz na Stalową – wniosek stołek jest ważny dla tej partii a nie mieszkańcy.
2. Będzie inny kandydat prezydentem, to mieszkańcy nie mogą liczyć na dofinansowania, bo …. patrz wyżej.
3. A czy przychodzi komukolwiek do głowy, że PiS może już z takim wynikiem nie wygrać i wtedy też nie będzie pieniędzy?

Samorząd to nie partie, a ludzie mieszkający na danym terenie, a wydaje mi się, że polityka jest w Warszawie. Jeżeli PiS tak chce zyskać u danych mieszkańców to powinien traktować ich jednakowo, a nie z perspektywy STOŁKA… patrz Stalowa.
Kandydaci, których nazywasz pajacami Mandragora mają swoich zwolenników, więc ich nie obrażaj, bo może nie każdy ze zwolenników obraża twojego kandydata Kalinkę. Jeżeli zagłosuję na kogoś innego niż Kalinka, to nie zagłosuję na pajaca, bo siebie za pajaca nie uważam. Niekoniecznie PiS jest tym jedynym, słusznym ugrupowaniem, a nawet jeżeli jest, to jego zwolennicy skutecznie odpychają niezdecydowanych stosując taktykę zastraszania lub przekupstwa lub obrażania i dzielenia. Szkoda duże poparcie tak zmarnotrawione.

Owen
4 lat temu
Reply to  Mandragora

Do Mandagory : „…a teraz wytężcie swoje mózgownice…” ? Co to za język i sposób traktowania swoich oponentów lub zwyczajnie ludzi myślących inaczej?
Dla mnie to klasyczny przykład arogancji, narzucania własnych przekonań, lekceważenia wszystkich, którzy w panu Kalince nie widzą jedynego wielkiego wodza z jedynej słusznej partii.No i jeszcze to zastraszanie….jak nie wybierzemy pana Kalinki to wszyscy zginiemy, a w najlepszym przypadku będziemy grzebać po śmietnikach. Jeśli natomiast wybierzemy to będziemy krainą mlekiem i miodem płynącą, a pan Kalinka będzie nam mówił, co mamy robić, myśleć, z kim rozmawiać, komu rękę podawać a komu nie i o czym nam wolno marzyć.
A wszelkie przejawy nieposłuszeństwa będą srogo karane. Hmmmm…warto rozważyć!

i to jest po pisowsku
4 lat temu
Reply to  Mandragora

Opluć zaszczuc kazdego kto nie z pisu.Ja tylko pytam skad wiesz ze Kielb pójdzie siedzieć Skąd te wiadomości Trzeba Ciebie odtsjnic w trybie wyborczym

bez pomówien
4 lat temu
Reply to  Mandragora

Kto ciebie upoważnił do obrażania.Jeśli mierzyć twoim rozumem to należy rozpytać mieszkanców Mokrzyszowa za co nie lubia Kalinków.Nie czepiaj sie Kukurki A jesli chcesz to zapytaj za co nie lubią Kolka w Wojkowie.Ten twoj tekst szkodzi pisowi a tak chcesz mu pomóc.

Rodowity tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Mandragora

Trafna ocena. Mam tylko wątpliwość czy skażone umysły wielu tarnobrzeżan są w stanie tę prawdę przyjąć. Dlatego też Tarnobrzeg od wielu lat nie ma posła, senatora i nikogo w Sejmiku Województwa.

jara750
4 lat temu
Reply to  gerçekler

Jeśli PiS nie wygra to będziemy musieli płacić za chleb i papier do dupy, za jazdę na własnych rowerach. Wódy i kiełbasy też już za darmo nie będzie. Po pięciu latach nie PiS-owskiej prezydentury Wisła wleje się do jeziora i zatopi miasto.

zuzia
4 lat temu
Reply to  gerçekler

Co ty pleciesz.?Sukces w zarzadzaniu zalezy od osoby a nie od partii Nawet prezes to.mówi
Ze pis nie idzie aby niszczyć Zapamietaj to sobie zbawco z pisu.Nie takie potegi jak pis padały.Myślę ze mieszkańcy zagłosują na każdego tylko nie Kalinkę.

Rodowity tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  zuzia

Możesz Zuziu zagłosować nawet na diabła,tylko Polskę i Polaków czeka zniewolenie przez sąsiednich wrogów,jeśli większość będzie tak myśleć jak ty,a wówczas będziesz mogła zagłosować jedynie zgodnie z ich wolą i dyktatem.Jeżeli prawda nie ma dla ciebie żadnego znaczenia, to szybko przekonasz się jaki jest twój wkład w niszczeniu państwa, a dzieci i wnuki tego nigdy ci nie wybaczą.

wróżka
4 lat temu
Reply to  gerçekler

A ty wspomnisz

wróżka
4 lat temu
Reply to  gerçekler

A ty wspomnisz co to znaczy pis.Nienawiść do każdego kto nie z pisu.Arogancja i buta.No cóz kazdy ma swoich fanów
Nawet pis w postaci takich jak Ty.

upadek
4 lat temu
Reply to  gerçekler

Tak miasto upadnie bo pis nie da zadnych pieniędzy ???? To się nazywa szantaż polityczny wyborczy.Ja nie życzę sobie aby ktokolwiek.mnie szantażowal i za mnie dokonywał wyboru.

KS1957
4 lat temu

Który z kandydatów był by najlepszy jeśli chodzi o klub KS SIARKA ? To znaczy nie zapomniał by o klubie po wyborach i wspomagał odpowiednio finansowo . Bożek chodzi na mecze ? Pytanie do ludzi którzy chodzą na trybunę „VIP” Siarki .

s
4 lat temu
Reply to  KS1957

Nie chodzi, Kamilos też nie chodzi, podejrzewam że miał lufe z włefu, panie nie chodzą. Zych chodzi/ł.
Z kandydatów na radnych, z kolei, chodzi Ł.D. ale tylko przed wyborami

Basia
4 lat temu
Reply to  KS1957

Racjonalnie i nieobojętne do sprawy sportu podejdzie z pewnością Monika Łagowska-Cebula, oczywiście racjonalnie. Wie jak bardzo dużą rolę odgrywa sport w życiu zawodników i kibiców.

jara750
4 lat temu
Reply to  KS1957

Tylko Norbi. Kolano.

Noomi
4 lat temu

Co za głupoty z tym PiSem lecz się. Za darmo ci da wjazd na jezioro już to obiecał wszystko we za darmo!!!!!!

Tarnobrzeski Eurypides
4 lat temu
Reply to  Noomi

wolę za darmo komunikację MPKw mieście, a nad jezioro niech bulą, bo tam jest tylko 20% mieszkańców miasta, niech korzysta mieszkaniec a nie jakiś obcy. Obcy nie da głosów, a nad jeziorem powinny być opłaty, bo utrzymanie kosztuje.

Noomi
4 lat temu

Ale Kalinka powiedział na konferencji wybuduje pełną infrastrukturę i zniesie opłaty oglądnijcie sobie około 15 minuty. Typowa piowdka propaganda

Terefere
4 lat temu

Kalinka nie bo PIS i kawał h*ja, Kapuściak się nie nadaje. Zych może i by był ale nie ma szans. Albo Kurkurka albo Bożek

Paleczka
4 lat temu

Posluchaj konferencji Bozeny o oswiacie . Sensownie i przekonywujaco.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Zych ma szanse i to spore, tylko niestety niektórzy źli ludzie próbują go ośmieszać na każdym kroku. Jeden z kolegów pisał o marionetkach (o Bożku, Krukurce, Kapuściak). Wszystko fajnie, ale kim w takim razie jest p. Kalinka? Proszę sobie odpowiedzieć. Wracając jeszcze na moment do Zycha, to jego pomysły nie są szalone, a niezwykle trafione i nowatorskie, poza tym radny wielokrotnie powtarzał jak będzie finansował wszystkie inwestycje. On nie tylko chce zmienić na lepsze nasze miasto, ale też dokładnie wie jakimi metodami tego dokonać. Ludzie, czy wy naprawdę tego nie widzicie? Taka szansa jak dr Zych może się naszemu miastu już nie trafić w przyszłości, osobiście podziwiam tego człowieka, że mimo tylu podłości nadal chce mu się działać na rzecz miasta. Wielu odkrywców i wybitnych naukowców też bywało w historii wyśmiewanych i traktowanych jak szaleńcy. Po prostu wyprzedzali swoje czasy i żyli w niewłaściwym środowisku. Myślę, że i p. Zych jest przykładem na taki odbiór. Jednak to nie z jego głową jest coś nie tak, wręcz przeciwnie – ci, którzy robią z niego wariata, nie ogarniają swoim intelektem mechanizmów, o których ten człowiek mówi i które wcieliłby w życie, z korzyścią dla Tarnobrzega. Idąc do wyborów, ruszmy trochę głowami, a… Czytaj więcej »

Leo
4 lat temu

Pana Zycha nikt nie ośmiesza. On się sam ośmiesza.

kurka
4 lat temu
Reply to  Leo

Nie on sam tylko takie ograniczone indywidua jak ty,które nie ogarniają prostych tematów

Alf
4 lat temu

Panie Witku ,czy nie odrywa się Pan trochę od rzeczywistości? Ma Pan może i ciekawe pomysły.Problem jedynie w tym ,że tego miasta po prostu na nie nie stać,Mi zalatuje to trochę populizmem.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Alf

Nie jestem panem Zychem, jeśli on coś pisze to podpisuje się swoim nazwiskiem. Proszę poczytać o obligacjach przychodowych, naprawdę wiele Pan zrozumie. Jeśli p. Zych dostanie szansę to miasto na tym nie straci.

Owen
4 lat temu

Tarnobrzeżanin, zgadzam się z Tobą w stu procentach. Smutna rzeczywistość jest jednak taka, że w Tarnobrzegu panuje niestety małomiasteczkowa mentalność.
Na ogół charakteryzuje się ona odrzucaniem z góry rzeczy, których się nie rozumie i negowaniem w ciemno kandydata o szerokich horyzontach umysłowych. Przy czym bardziej „gorliwi” posuwają się dalej: próbują niszczyć takiego człowieka. Ironizując fragment któregoś wpisu powyżej, czy nawet dwóch: „…może Zych jest uczciwy, pracowity, szczery i uczciwy, ale….” – Zbyt odważny? Jego wzrok sięga za daleko? Ma za dużą wiedzę? Jego koncepcje wyprzedzają innych o dziesięciolecia? (w przypadku Tarnobrzega o lata świetlne) No i do tego ta uczciwość, szczerość, pracowitość. Z jednym się zgadzam, nie jest to kandydat na DZISIEJSZE CZASY!
Czasy chciwości, prywaty, układów, intryg i wszelkich innych brudów moralnych. O takim prezydencie można tylko pomarzyć. Niestety, nie wygra bo inne przymioty są dzisiaj ” w cenie”. I to jest cholernie smutne.

Leo
4 lat temu
Reply to  Owen

Tak szeroki horyzont umysłowy, że aż tworzy się czarna dziura.

kurka
4 lat temu
Reply to  Leo

widać tą dziurę u ciebie niestety czarna.

wyborca
4 lat temu
Reply to  Owen

Szeroki horyzont umysłowy po wygranych wyborach zderzy się z brutalną prawną rzeczywistością i urzędniczą machiną. Masa urzędników w naszym UM to nie kompetentni pracownicy z nadania politycznego.

Mandragora
4 lat temu
Reply to  wyborca

Panie „kompetentny” wyborco – „niekompetentni” pisze się razem.

klaudia
4 lat temu

Smutna lektura, doktor wszech nauk wysnuwa teorie, sam polemizuje z nimi i sam sobie odpowiada. Czy w Tarnobrzegu panuje normalność jeszcze?

Owen
4 lat temu
Reply to  klaudia

Klauduniu, nie jestem panem Zychem więc się nie smuć. Jedno z porzekadeł głosi, że każdy sądzi według siebie więc widocznie to ty się podszywasz pod kogoś kim nie jesteś. A twoja uwaga świadczy o tym, ze niewiele masz do powiedzenia dlatego obrażasz ludzi. Współczuję.

mlody
4 lat temu

Auf Wiedersehen Panie kalinka.

wyborca
4 lat temu

Kalinka gdyby nie Kapuściakowa miałby również ok 33% i szanse na II turę. Bez większych szans kandydatura Kapuściakowej podzieli głosy prawej strony i przez to PiS ma dużo mniejsze szanse nawet na II turę. Z drugiej strony Kalinka nie rozpoczął dobrze kampanii i nie zorganizował jeszcze ani jednej wyborczej konferencji.

sprawiedliwy
4 lat temu

Szacunek panie Kalinka.

To jest plebiscyt na największego oszusta, któremu głosy z komórek nabijają rodzina i sztabowcy (rozgarnięci ludzie o tym wiedzą).

Szkoda, że największym oszustem jest w tej chwili Bożek, który o swojej uczciwości tyle się nagadał na swojej konwencji.

/Policja lub prokuratura z łatwością ustalą miejsca komórek z których wielokrotnie nabijane są głosy!/

Kazek
4 lat temu
Reply to  sprawiedliwy

Pan sobie chyba żartujesz, nie jestem z rodziny Bożka ani w jego sztabie, chyba pana trochę poniosło. Oddałem jeden głos bo tyle można. Kogo nazywasz pan oszustem. Będziesz mnie pan straszył Prokuraturą czy Policją? Człowieku sam zobacz, że tak się nie da, a nie będziesz normalnych ludzi obrażał, bo nie po twojej myśli. Niechaj mnie Prokuratura i Policja sprawdza ku twej radości i nic mi nie zrobi. Bożek ma poparcie to Pan chcesz go oczernić.

Z tego wynika, że na Kalinkę też głosują oszuści, bo na takich samych zasadach oddają głosy. Sprawiedliwy czas ochłonąć.

sprawiedliwy
4 lat temu
Reply to  Kazek

Jeden głos bo tyle można?
Sztabowiec Bożka trochę panikuje ale nadal myśli, że on mądry a inni głupi.

Na przykład po oddaniu głosu, wyczyść cookies, wyłącz i włącz komórkę a oddasz kolejny głos na swojego Bożka.
I nie straszę Cię a tylko informuję tych co nabijają głosy, że policja z prokuraturą z łatwością ustalą miejsca ich komórek.

Powiedz Kazek skąd to Twoje wzburzenie i wciąganie innych, że to inni też głosują tak samo, skoro Ty nie nabijasz głosów i wiesz na pewno, że tylko jeden głos z komórki oddać można?

oli
4 lat temu
Reply to  sprawiedliwy

dupa was boli. Pan Nowak jako informatyk powinien zrobic kalince 90 procent jesli tak jak piszesz mozna z jednego urzadzenia glosowac wiele razy. dobrze wiecie ze to nieprawda i bedzie tak jak 4 lata temu z norbertem ” wy nie bedziecie mi mowic co mam robic” kiedy to przerznal z kretesem. na podstawie sondazu widac ze II tura bedzie sukcesem jesli ludzie zaglosuja. ale nawet w finale zadnych szns pan kalinka nie ma.

sprawiedliwy
4 lat temu
Reply to  oli

Kalinka oczywiście mógłby, to fakt. Ale może nie chce wygrać plebiscytu na największego oszusta? Jeszcze raz szacunek panie Kalinka.

A Bożek? Jedno mówi a drugie robi. Oj nieładnie tak oszukiwać.

sprawiedliwy
4 lat temu
Reply to  oli

I nie trzeba być informatykiem żeby glosować wielokrotnie z jednej komórki. Wszyscy mogą to sprawdzić. Sam sprawdź albo zapytaj bardziej kumatego niż ty (moim zdaniem ty tez kumasz, tylko chcesz oszukać innych aby bronic Bożka lub siebie).

Jak powiedziałem glosy nabijają rodziny i sztabowcy, wiec te metody są dla ludzi bez informatycznego wykształcenia.

Kazek
4 lat temu
Reply to  sprawiedliwy

Widzisz sprawiedliwy nie jestem jak pisałem ani sztabowcem, ani rodziną Bożka. Dla pewności sprawdziłem, czy tak jak piszesz się da i wiesz co? Nie da się, więc jakieś bzdury, fantasmagorie odpisujesz. Nie mieszaj ludziom w głowie skoro śmieszne się nazywać SPRAWIEDLIWYM.

MO
4 lat temu
Reply to  sprawiedliwy

Milicja z porucznikiem Borewiczem tropią machlojców.

z rodziny
4 lat temu
Reply to  sprawiedliwy

Oszust jak sie patrzy. 2000 glosów rodziny i sztabowców z każdego innego IP. Maja tych komórek i komputerów w brud. Ale gdzie rodzina i sztabowcy Pana Kalinki i jego ludzie – ma za małą rodzinę biedak.

art
4 lat temu
Reply to  sprawiedliwy

Również głosowałem na Pana Bożka i nie jestem, ani z jego rodziny, ani ze sztabu. Proszę nie uogólniać.

lipa
4 lat temu
Reply to  art

A ty jesteś ten co bardzo popiera D.B ale mieszka w Durdach lub we Wrzawach i wybierze burmistrza lub wójta,co drugi jest taki,a telefonem wybierać może prezydenta

art
4 lat temu
Reply to  lipa

Nie zgadłeś… . Mieszkam w Tarnobrzegu.

gerçekler
4 lat temu

Czy wy nie rozumiecie zasadniczej rzeczy? PIS jest liderem w tym kraju,rządzi dla jednych zle (mniejszość)dla większości bardzo dobrze.Miastem ,gmina,województwem powinien zadzic ktos kto wywodzi sie z rządzących krajem.Wówczas nawet gdyby prezydentem Tarnobrzega byl szympans to Tarnobrzeg bedzie dostawal pieniądze.Jesli bedzie ktos nie z PIS to tez będzie dostawał ale tylko ustawowe marne grosze na przeżycie a nie na rozwój.Nie wazne czy ktos jest madry,dobry,kompetentny.Wazne aby byl z partii ktorza rzadzi w Polsce.W tym wypadku tylko Kalinka moze zmienić,rozwinąć i pozyskać pieniądze dla Tarnobrzega.Inni tylko beda udawac ze rzadza i cos roba.Nie beda mieli wsparcia z nikad.A nawet beda miec przeciwnikow.To samo byloby z każda inna wygrana partia.Nikt nie bedzie wspierac przeciwnika politycznego.Przecież to oczywiste.A rządzi i bedzie rządzić
PIS.I faktycznie dobrze rzadsza.Tak uwaza większość w całej Polsce .

taki
4 lat temu
Reply to  gerçekler

Masz rację ale tylko w tym że najlepiej żeby był ktoś z PiS-u ale niekoniecznie p.K.K bo lepszym a nawet najlepszym ze wszystkich kandydatów chociaż z PiS-em też ma wiele wspólnego i jest to p.W.Zych. Jego zaangażowanie w rozwój miasta i uczciwość godna tej funkcji.

Alf
4 lat temu
Reply to  gerçekler

Większego populizmu i głupoty dawno nie słyszałem . Miasto nic nie dostaje ,bo nie ma na wkład własny.Pomysły ,żeby nie płacić części składek za pracowników budżetówki doprowadzą do katastrofy ale jeden z urzędników tak właśnie robi

irenka
4 lat temu
Reply to  gerçekler

Jeżeli wywodzisz ze prezydentem musi być ktoś z pisu to trzeba było wystwić dobrego ,miłego , kompetentnego kandydata a nie Kalinkę
Czy Ty nie widzisz jak on sie zachowuje ,jak juz uważa ze miasto jest jego A już szczytem są odbiory inwestycji niedokończonych lub zwykłych bubli jak np.globus.T to.ma byc najlepszy kandydat tylko dlatego że z pisu.

Skowronek
4 lat temu

Każdy kandydat lepszy niż KrukKurka , wystarczy zapytać pracowników MOPR… zimny, niesprawiedliwy, niezasadny, nie samodzielny……….. człowiek, aż skóra cierpnie na myśl co by się stało z miastem gdyby wygrała… Nie ogrania ośrodka więc jak igranie miasto…. A no, nie ogarnie…

Jaaaa
4 lat temu

Widzę że siejesz propagandę wszędzie. Odpowiem krótko ludzie myślcie długoterminowo nie krótko. Dziś PiS jest jutro nie będzie. A długi zostana. Oni zarządzają przez zaufanie! To wasze dzieci będą kiedyś to spłacały. Uwierzcie w inteligencję i uczciwosc kandydatów nie partyjnosc. A Tarnobrzeg przyjechać.

Szyderca
4 lat temu
Reply to  Jaaaa

Naszych długów i tak nikt już nie spłaci. A tak poza tym, kto jest tym niby bezpartyjnym kandydatem? Za każdym ktoś stoi. Klienci tylko zacierają ręce na myśl, że ich patron obejmie władzę przy korycie. Dlatego wolę już aby wygrał PiS, bo może skapnie coś dla tego biednego Tarnobrzega z Warszawy od czasu do czasu.

taki
4 lat temu
Reply to  Jaaaa

Niestety nie widzisz długo terminowo. PiS jest i długo będzie. A długi powstały nie za PiS tylko za wcześniejsze panowania i to oni teraz najbardziej troszczą się o nasze dzieci, teraz-kiedy „korytko” się oddaliło i oddala się coraz bardziej, Twoja propaganda tak się przedstawia i jest cienka jak firanka.

kolo
4 lat temu

A co mnie do ku…nędzy obchodzi ze dzieci beda splacac jakies dlugi?I dobrze niech splacaja a ich dzieci spacaja ich dlugi itd.Tak sie kreci swiat .Na dlugach.Milionerzy tego swiata cale zycie jada na dlugach bo inaczej niczego by nie mieli.Kuzwa,jak mnie drażni to gadanie ze dzieci beda splacac.A kto ma splacac????.

Jaaaa
4 lat temu

Retoryka szanowny jak i kultura dla typowego PISu;) idźcie glosujcie każdy ma 1 głos który niestety wam się nalezy;)

cos strasznego ten pis
4 lat temu

To jest okropne jakie metody w tym pisie. Zatrydnia ludzi od komentarzy i obrażaja kazdego.Ja sie pytam Kalinki jak mógł jako pisowiec skumac sie Mastalerzem i obiecac stolek za oplucie Kielba.Moze w naszym.miescie powiemy stop takim obrzydliwym.metodom.Niech w Polsce się zrą ale zostawmy nasze miasto w spokoju.Juz Kloleczek pokazal jakich mamy politykow i jakimi metodami zwalcza sie przeciwnika
A donos Kalinki do ZUS na Kielba to zapowiedż co się bedzie działa jak pis wygra.A jeszcze jedno Midiewicze juz czekają Chyba nie trzeba wymieniac jak radni pisu dostali stolki.Pekar Kleczek Cąpala Tatus Kalinka Maslanka Motyka i wsxyscy w radach nadzorczych.
To sa ludzie którzy nic nie umieja i poszli do pisu

kurka
4 lat temu

PiS rządzi w kraju dobrze i odnosi coraz większe poparcie i najwyrażniej jeszcze porządzi kolejną kadencje.Ty pewnie chciałbyś powrotu do rządów PO-kłamców i złodziei .Jeśli K.K nie pasuje to jest alternatywa p.W.Zych. Kompetentny ,wykształcony,uczciwy i ma wiele wspólnego z PiS-em a to ważne do rozwoju naszego miasta.

PiS...
4 lat temu

W kraju? Rządzi? Dobrze? Wiesz czym się różni po od PiSu Po to skur…i złodziejstwo…a wiesz co PiS? To samo plus ogromnie kłamstwo!!!!! Przecież to oni drogi wybudowali!

lipa
4 lat temu
Reply to  PiS...

Wychodzi na to że popierasz komunę bo ci pięknie życie leciało i masz rozeznanie co do „prawdy” bo firmy budujące drogi plajtują też za PiS-u?

Magura
4 lat temu

Ja się dziwię, że ktoś kogoś krytykuje lub wyzywa tylko dlatego, że ma inne zdanie, że popiera innego kandydata. Chcesz,to przedstaw swój własny osąd, ale szanuj zdanie innych.A ja powtórzę, to co napisałem ponad miesiąc temu jako pierwszy i co chyba było zaskoczeniem dla wielu-p. Kalinka nie wejdzie do 2 tury. Wtedy to się wydawało abstrakcją, a teraz chyba ta teza ma zdecydowanie większe zrozumienie.

tarnobrzeżanin
4 lat temu

Jeżeli Kalinka nie wejdzie do 2 tury to wystąpić jak Wiktor 4 lata temu i poprosi głosujących na niego o oddanie głosu na osobę z którą się dogada.
Ale oczywiście do tego nie dojdzie, bo wejdzie do II tury.

Waldek
4 lat temu

Nie wejdzie i będzie się musiał dogadać. O ile już się nie dogadał.

pocałunek smierci
4 lat temu

Fakt że Kalinka poszedł do Wasika i Madtalerza prosic aby pomogli zwalczać Kielba to pocalunek smierci Przekonacie sie 22 .10 br Kalinka nie wchodzi do drugiej tury.

wituś
4 lat temu

13 procent poparcia dla Kalinki to za dużo Przy urnach nie popra go nawet pisowcy Moze liczyc na rodzine i wiernych żolnierzy tatusia nawet nie swoich bo swoich nie będzie miał nigdy z powodu trudnego charakteru.

pytanie
4 lat temu

Mam pytanie fo Bożka
Kto.uczył Kalinkę geografii.To chyba nie trudno ustalic bo niedawno ukończył tarnobrzeskie liceum Może nauczyciel wyjasni geograficznś skandaliczną wpadkę kandydata na prezydenta miasta.
Ja osobiscie od kandydatów wymagam inteligencji .SSzanse zatem rosna dla niewątpliwie inteligentnago Bożka Zycha i Kukurki i też według mnie Kapuściakowej ktora zdecydowanie przewyższa Kalinkę.Nie kłamie i nie szukuje i wie gdzie leży Anglia.

pola
4 lat temu

Precz z brudnymi łapami WW

Duda
4 lat temu

Serwery mogą paść, głosy mogą się nie zgadzać?, brak mężów zaufania w komisjach?,co jeszcze może się stać?, głosy mogą wyparować w momencie wnoszenia do budynku gdzie urzędzuje kalinka,stawiam zakład Bożek i Krukurka w pierwszej turze przechodzą…kalinka gdzies daleko w tyle i moze sie pakowac z tatusiem, i innymi na długie wakacje, a pieniążki napewno przyjdą do Tarnobrzega bez kalinki i innych to stanie się faktem. Nie zasłaniajcie się pisem, Stalową, i innymi. Każdy z Was niech powie co zrobił przez naście lat dla Tarnobrzega?????. Darku jesteśmy z Tobą, rozjedz ich w pierwszej rundzie.

taki
4 lat temu
Reply to  Duda

Żeby rozjechać-to trzeba mieć czym.Historią (słabą), niekompetencją samorządową i poparciem wszelkiej maści niespełnionych politykierów może rozjechać p.N.Kolano ,ale ten nie da mu tej satysfakcji bo zdezerterował.A kompetencjami,wykształceniem i zaangażowaniem w sprawy miasta nie ma konkurencji pan W.Zych A on nikogo nie rozjedzie ,tylko wygra bo jest najlepszy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
79
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content