Tarnobrzeżanka Diana Ciecierska szturmem przeszła do drugiego etapu The Voice Of Poland (video HD)

Tarnobrzeżanka Diana Ciecierska jak burza przeszła przesłuchania w ciemno w bieżącej edycji The Voice Of Poland. Diana brawurowo wykonała klasykę rock’n’rolla, utwór All Right Now zespołu FREE.

– Byłaś petardą, bo to jest właśnie rock&roll, masz barwę którą się zapamiętuje, Jestem Tobą totalnie zauroczona, chodź ze mną na koniec świata – mówiła po występie Diany Patrycja Markowska.

– Ja zaniemówiłem, bo na tego typu muzyce się wychowałem i jestem naprawdę wzruszony, dzięki – komentował występ tarnobrzeżanki Piotr Cugowski, który odwrócił swój fotel już po pierwszych dźwiękach utworu.

Komplementów Dianie nie szczędził również Michał Szpak. – Masz niezwykle mocny i wyrazisty głos, słychać, że jest to głos profesjonalny, masz olbrzymią artylerię w swoim głosie – mówił.

Jedynym jurorem, który nie odwrócił swojego fotela był Grzegorz Hyży. – Zaśpiewałaś świetnie, charakternie, jesteś petardą a nie odwróciłem się tylko dlatego, że automatycznie szanse Piotrka (Cugowskiego przyp.red) na zdobycie Ciebie by okropnie zmalały. Już raz zmoczył mi koszulkę swoimi łzami i drugi raz nie mogę mu tego zrobić ale naprawdę jesteś świetna – komentował po występie tarnobrzeżanki.

Ostatecznie Diana trafiła do drużyny Piotra Cugowskiego.

**************************************************8

Diana Ciecierska od najmłodszych lat związana była z Tarnobrzeskim Domem Kultury, gdzie stawiała pierwsze kroki na scenie. To laureatka wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się kulturą Stanów Zjednoczonych, językiem angielskim, malarstwem oraz psychologią, ale całe jej serce należy do muzyki.

WYSTĘP DIANY MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ (od 14 minuty)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maranatha
4 lat temu

Brawo. Powodzenia w dalszych etapach.

:)
4 lat temu

Trzymam kciuki jak zawsze 🙂 za siostrę również:)

Alex
4 lat temu

Wielkie gratulacje Dianka, i życzę powodzenia

tramp
4 lat temu

To duży sukces Diany, oby tak dalej ! GRATULACJE !

gość !
4 lat temu

Brawo Diana, jesteś Ikoną Tarnobrzega tego muzycznego

Jez
4 lat temu

Szkoda, że nie wspomniała, że jest z Tarnobrzega tylko z Rzeszowa. Wogóle słowa nie było o Tarnobrzegu ale jak to mówi przysłowie sukces ma wielu ojców..

Sylwek
4 lat temu

Brawo Tarnobrzeska Dziewczyno, jesteś świetna 🙂 !

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content