Przegrana po ciężkim boju. KPS Siarka MOSIR Tarnobrzeg – TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (fotoreportaż oraz video HD)

Po ciężkim i wyrównanym spotkaniu siatkarze Siarki przegrali z zespołem z Rakszawy 1:3 w meczu 2. kolejki III ligi podkarpackiej. Gospodarze nie zagrali w tym meczu w optymalnym składzie, brakowało kilku zawodników, m.in. grającego trenera Karola Szczepanika, który odniósł kontuzję w pierwszym spotkaniu w Błażowej.

KPS Siarka – MOSiR Tarnobrzeg – TKS ITS Anilana Rakszawa 1:3 (21:25, 20:25, 25:21, 22:25)

Już wkrótce w Siarce zajdą zmiany na stanowisku trenerskim, pierwszym trenerem będzie była siatkarka polskiej ekstraklasy Edyta Rzenno, zaś Karol Szczepanik skupi się przede wszystkim na grze w drużynie. Roszady te oraz wzmocnienia kadrowe mają przynieść efekt w postaci miejsca w pierwszej czwórce na koniec sezonu i grze w barażach o II ligę.

Przed naszym zespołem dwa spotkania wyjazdowe, 20 października z Głogovią Głogów małopolski, 27 zaś z MOSiR Jasło. Do własnej hali Siarka powróci dopiero w sobotę 10 listopada, kiedy to zmierzy się z SSPS Czarni Oleszyce.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ST
3 lat temu

do góry głowy – my wierzymy

Lilly Lopsy
2 lat temu

Zróbcie Drubkowskiego trenerem to od razu zagracie w ekstraklasie. On to potrafi uczynić. To wybitny „fachowiec”

Staszek
2 lat temu

Akurat w tym roku Rakszawa ma skład na pierwszą czwórkę więc porażka z Nimi w osłabionym składzie nie znaczy na tym etapie nic.

Głowa do góry i gramy dalej !!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content