Baranów Sandomierski: Ponad dwustu miłośników marszu z kijami wzięła udział w VII edycji Nadwiślańskiego Marszu Nordic Walking (fotoreportaż oraz video HD)

Ponad dwieście osób wystartowało w VII edycji Nadwiślańskiego Marszu Nordic Walking, organizowanego przez UKS Siedleszczany. Uczestnicy mieli do pokonania malowniczą trasę biegnącą przede wszystkim parkowymi alejami otaczającymi zamek w Baranowie Sandomierskim.

W biegu głównym do pokonania był dystans o długości 5 km. W tej rywalizacji najszybszym zawodnikiem okazał się Artur Biłek z Lublińca, który do pokonania trasy potrzebował 32 minut i 40 sekund. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Wojtowicz z Widacza (33:13), na trzecim zaś Zdzislaw Bartyński z Kolbuszowej (35:46). Rywalizację wśród pań wygrała zaś Bożena Pokrywka z Leżajska (38:40), przed Krystyną Stygą z Kolbuszowej (38:42) oraz Aleksandrą Witczuk z Siedlec ((39:25).

Jak co roku, dla osób lubiących krótsze, rekreacyjne dystanse przygotowano „Marsz na Medal” o długości 2,5 km, nowością tej edycji był zaś Nadwiślański bieg na milę parkową”, w którym udział wzięło 23 uczestników, z których aż 14 osób reprezentowało Dom Dziecka w Skopaniu.

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rrr
4 lat temu

a gdzie włodarz cygan i rozwodnik Mazur haha

kobra
4 lat temu

Pan rrr chyba naruszył ciszę wyborczą

e22
4 lat temu

a gdzie jest łajza Mazur nie biegnie z pochodnią ??

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content