O tym jak duże będą zmiany w Siarce zadecydują cztery ostatnie mecze. Rozmowa z prezesem Dariuszem Dziedzicem (video HD)

O obecnej sytuacji w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg rozmawialiśmy wczoraj, z prezes Dariuszem Dziedzicem. Pytaliśmy m.in. o o przyczyny tak słabej dyspozycji zespołu w minionych 10 kolejkach i podjętych krokach, które mają przezwyciężyć złą passę.

Na chwilę obecną pewne jest to, że zarówno sztab szkoleniowy jak i cała drużyna pozostaną w takim samym składzie jak dotychczas do przerwy zimowej, a wyniki uzyskane w czterech ostatnich kolejkach zadecydują o tym, jak duże zmiany będą przeprowadzone.

Najwięcej zastrzeżeń prezes ma do gry doświadczonych graczy, którzy nie do końca spełniają powierzone im zadania i to zarówno na boisku jak i „w szatni”, stąd ewentualne zmiany w „pierwszej jedenastce” nastąpią najprawdopodobniej już od najbliższego spotkania z Ruchem Chorzów.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Novak
4 lat temu

Czy nie będzie za późno? Jeżeli będzie za późno musi się Pan podać do dymisji – jakaś odpowiedzialność musi być!!! W III lidze zostaniemy już na wieki, dlaczego miasto i klub tak łatwo odpuszczają II ligę. W 2018 r wyszła polityka klubu bokiem to co udawało się przez 2 lata zemscilo się teraz.

No
4 lat temu

Kpina z tymi 7 punktami i mydlenie kibicom oczu Z Chorzowem będą tęgie baty, Bełchatów nas leje od lat jak chce i ile chce, Grudziądz ma aspiracje do awansu i tam też nie mamy szans, może w ostatnim meczu coś uskrobią z równie słabym Elblągiem ale i to nic pewnego.

kotuzer
4 lat temu

Ten ”stadion” to fajne miejsce na Jarmark .Piłkarzykom w trzeciej lidze wystarczy Zwierzyniec.

Marta
4 lat temu

Kiedy będą jupitery i podgrzewana murawa, Panie Prezesie?

art
4 lat temu

Myślę, że do Pana Gąsiora pretensji być nie może. Niestety, ale wielu Panów piłkarzy, którzy uznawali się za dobrych okazało się miernotami lub/i też osobami bez związku z Tarnobrzegiem. Pora na Tarnobrzezan w składzie.

gość
4 lat temu

Jak jakoś szło to szło.Teraz mam wrażenie ,że nikt nad tym nie panuje.Może problem się sam rozwiąże? Zgadzam,że spadek powinien automatycznie spowodować podanie się zarządu do dymisji.Miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie…

bb
4 lat temu

O czym Wy piszecie trzeba 2 lige ratować jak się tylko da.
Kto grał w piłke widzi ze starsi ciągną ten zespół do 3 ligi.
Nie da się co pół roku budować nowej drużyny chyba ze w A klasie.
Ściągnąć kilku doświadczonych ogranych zawodników i WALKA!!!

Waldemar
4 lat temu

Zmiana prezesa spowoduje powrót formy drużyny i walkę, czas w końcu na zmiany, dlaczego nikt nie porozmawia z zawodnikami, kibicami?, tylko z prezesem jeszcze taki czerwony na twarzy podczas wywiadu, może by sobie zrobił badania.

Gienek
4 lat temu

Swego czasu prezesi Potanski i Stadnicki mieli naprawdę dobry pomysł na funkcjonowanie klubu. Miasto się wypielo, obecny prezes chciał z tego skorzystać jednak nie czuje klimatu strategicznego zarządzania. Panie prezesie trzeba myśleć co najmniej pół roku na przód. Wyniki z nieba nie spadną.

Leszek Galek
4 lat temu
Reply to  Gienek

Jaki pomysł? Taki aby oddawać najlepszych piłkarzy za grosze do innych klubów? Na Domańskim, który lada moment będzie grał w Ekstraklasie można było zarobić naprawdę dobre pieniądze, a mimo to w klauzuli odstępnego zapisano absurdalną sumę. Jeśli więc tak miały wyglądać te pomysly na fukcjonowanie klubu, to wolę jednak Dziedzica, który może i nie jest wielkim prezesem, ale przynajmniej wartościowych piłkarzy za trzy tysiące złotych nie oddaje.

kotuzer
4 lat temu

Ja bym cala ta ”druzyne” za trzy tysiaki oddal.Wole emocje naszymi w okregowce z wioskami okolicznymi o prym w regionie niz nikomu niepotrzebne mecze gdzies w Wejcherowie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content