Transmisja sesji Rady Miasta Tarnobrzega (video)

Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu zwołuje na dzień 19 listopada br (poniedziałek), na godz. 12.00 sesję Rady Miasta Tarnobrzega, w celu złożenia ślubowania przez radnych i prezydenta, wybranych w głosowaniu w dniu 21 października 2018 r. Sesja odbędzie się w Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu.

Porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji przez najstarszego wiekiem radnego obecnej sesji.
  2. Złożenie ślubowania przez radnych Rady Miasta Tarnobrzega wybranych w głosowaniu w dniu 21 października 2018 r.
  3. Wybór Przewodniczącego Rady Miasta Tarnobrzega.
  4. Wybór Wiceprzewodniczącego/ych Rady Miasta Tarnobrzega.
  5. Złożenie ślubowania przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega wybranego w dniu 21 października 2018 r.
  6. Zamknięcie obrad sesji.

LIVE:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojt
4 lat temu

A co z Grzegorzem?? zapuszkowany bez dostępu do sieci?? Kocha Tarnobrzeg. Ugrał na ile naiwni pozwolili i cisza do następnych wyborów.

Stasiu
4 lat temu
Reply to  Wojt

Wójt…chyba zza torów.

darek
4 lat temu
Reply to  Wojt

Ty się o Grzegorza nie martw martw się o siebie!

obserwator
4 lat temu

A czy 18 zł/osobę za miesiąc za śmieci zostanie uchwalone już na pierwszym posiedzeniu ? Myślę, że tuż po ślubowaniu trzeba będzie oskubać mieszkańców, podnieść cenę śmieci o 100%, podnieść podatki od nieruchomości tak o 50% i zwiększyć dług maisteczka.

wkurzony
4 lat temu

Pis przegral a Bozek uklada sie z Kalinka Zobaczymy jakie stanowiska dostanie I znow Kalinka wykorzystuje slabosc Bozka szantazujac ze miasto nie dostanie kasy.Wybory wygral Pluta ktory chce z pisu startowac do sejm
nNajwyzszy czas aby mieszkoncy powiedzieli ze zostali oszukani z zmanipulowani.

owen
4 lat temu

Jeśli to prawda to Bożek został mistrzem manipulacji i paskudnie zadrwił z wyborców! Jeśli to prawda, bo w tak paskudną intrygę jednak trudno uwierzyć.

L74
4 lat temu
Reply to  owen

A czy Pan Bożek obiecywał komukolwiek że nie będzie współpracował z PIS’em? Owen o jakiej manipulacji i intrydze ty piszesz?

Mieszkaniec
4 lat temu

Oczywiście ze jest na rzeczy.Kalinka zachowuje się tak jakby nie przegrał Bożek wręcz zachęca go do aktywnosci Jezdzi z nim do Warszawy i Rzeszowa do spraw juz zalatwionych aby stworzyć wrażenie ze Kalinka to taka wpływowa osoba.Ponadto Kslinka do ostatniego dnia reprezentuje miasto na wsxystkich spotkaniach np krwiodawcow podczas gdy powinien byc tylko Bozek jsko elekt
W zadnym miescie tak.nie ma A u.nas Bożek to dodatkowo przewodniczący.Ale tak postanowil Pluta bo chodzi o to ze Pluta dązy do koalicji formalnej bądż nieformalnej z pis.To jest strategia marszałka bo w zamian Pluta bedzie startowal z pis do parlamentu.To jak.nie bedzie w koalicji z pis jako wiceprezydent to pis go nie wystawi.Proste jak radziecki albo zdradziecki drut.

Stefan
4 lat temu

Kończ Pan już, kampania wyborcza się skończyła! Do roboty!

kulfon
4 lat temu

KUPA FRAZESÓW I NIEKONSEKWENCJI czyli LANIE WODY-NOWEGO PREZYDENTA Cytaty-„sukces mój jest waszym”..”sukces opłacony potem! smakuje tym bardziej”..”od 35lat pracy zawodowej starałem się dbać o ten nasz dom (TBG).. ale dzisiaj czuje odpowiedzialność za następne 5lat”..czuje wagę tego trudu pracy… na podjęcie tego trudu zdecydowałem się wtedy gdy zdecydowałem ubiegać się o prezydenturę”…”mam świadomość że nie wszystkie nasze problemy uda się rozwiązać ale aby rozwiązać te najważniejsze potrzebna jest nasza wspólna praca” .. razem zbudujemy!! nasze miasto”..w ludziach widzę sukces naszego miasta”..dziś jestem w lepszej sytuacji niż on( G.Cooper W samo południe) bo mam drużynę” (chyba jestem szeryfem? moja wątpliwość)

789
4 lat temu

Artur Kiper…myślałam że zrezygnujez Mandatu

zgroza
4 lat temu

Taka nowa rada powstała na rachunek pana Kamila Kalinki .Niech ma tego świadomości,bo rachunki trzeba regulować!!!!

Lilly Lopsy
4 lat temu

Kiełb ślubował kolejny raz Co zrobił za I razem wszyscy wiemy. Co będzie za II razem to strach się bać. Bez honoru, twarzy~ żenada po prostu dno.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content