Powitanie Nowego 2019 roku w Tarnobrzegu. Zamiast pokazu fajerwerków – fontanny ognia

Tarnobrzeg dołączył do miast, w których podczas miejskiego Sylwestra nie będzie pokazu sztucznych ogni. W zastępstwie fajerwerków będą fontanny ognia.

Niedawno pytaliśmy Państwa, czy pokaz sztucznych ogni powinien towarzyszyć imprezie sylwestrowej organizowanej na rynku w Tarnobrzegu. W sondzie oddano 1092 głosów. Za pokazem sztucznych ogni opowiedziało się 529 osób, przeciw zaś głosowało 548 osoby. 15 internatów nie miało zdania na ten temat.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lux
3 lat temu

No to się bawcie poprostu szał Panie Prezydencie . Jak macie takie za przeproszeniem gó?no organizować to już lepiej nic nie róbcie, będą większe oszczednosci. Żeby kto miał oglądać te wasze fontanny ognia to proponuję zaprosić uczestników wigilii miejskiej, ogloscie że będzie darmowa grochowska, popcorn i wata cukrowa to frekwencję macie murowana.

slawek
3 lat temu

Co to są mianowicie Fontanny ognia – slyszalem ze to lasery.. Czyli nie będzie wybuchów rozumiem?

Patryk
3 lat temu

Nowy Rok przesunięty na 13 stycznia. Wtedy będzie WOŚP i będzie można strzelać bo zwierzęta wtedy się nie boją bo są mądre i rozumieją, że to dla dobra sprawy,

Zoe
3 lat temu

Bardzo dobrze, że bez wystrzałów. W ogóle dziwię się, że ktokolwiek sądzi, że organizowanie imprezy sylwestrowej dla tłumu to obowiązek miasta.

omyk
3 lat temu
Reply to  Zoe

Wystrzały były i będą bo nikt nie upilnuje tych zgrai pod blokami a oni strzelają już od popołudniowych godzin.Obowiązku miasto nie ma ,ale jak coś robi to z klasą a niejakieś nędzne podróbki bo wstydu miastu to nasi „Rajcy” przynoszą od dekad.

Zoe
3 lat temu
Reply to  omyk

To właśnie będzie z klasą, z szacunkiem dla tych, co huku się boją np. malutkich dzieci, starszych ludzi i zwierzaków. Właśnie władze powinny dawać dobry przykład. A nowy rok i tak przyjdzie ☺

zdala
3 lat temu
Reply to  Zoe

Tylko patole szwendają się z malutkimi dziećmi w nocy po placach

Piotrek Ś
3 lat temu

a ja i tak Będę Strzelać Fajerwerki na Czerwonym Placu Bartosza Głowackiego aż i to dużo Będzie Huczało i Wybuchało jak się Bawić to z klasą i Kupię BARDZO DROGIEGO SZAMPANA DLA DOROSŁYCH I Sam Z Moją RODZINĄ I Z DZIEWCZYNĄ złożę życzenia Sylwestrowe :Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2019/2020 HAAAAA!(:

Beno
3 lat temu

Brawo! W końcu cywilizowany sylwester a nie prostacka popijawa.

Johan
3 lat temu

Nie wieżę w to. Poprostu więcej ludzi przyniesie fajerwerki ze sobą. Zamiast zorganizowanego bezpiecznego pokazu będzie samowolka. Napewno nie będzie bezpieczniej.

opanie
3 lat temu
Reply to  Johan

Twoja wiara jest nieortograficzna,pusta i dyletancka

slawk
3 lat temu

Tylko nie strzelajcie za duzo tymi petardami. Bardzo was prosze o to..

Zoe
3 lat temu

A ja wierzę że w Tbg mieszkają w większości ludzie cywilizowani i wrażliwi

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content