Koncert Andrzeja Piasecznego w Stalowej Woli

Jeden z najpopularniejszych wokalistów popowych w Polsce, ponownie zagości w Stalowej Woli. Koncert Andrzeja Piasecznego odbędzie się w Dzień Kobiet,...

Jeden z najpopularniejszych wokalistów popowych w Polsce, ponownie zagości w Stalowej Woli. Koncert Andrzeja Piasecznego odbędzie się w Dzień Kobiet, czyli w piątek 8 marca w Miejskim Domu Kultury.

Andrzej Piaseczny to urodzony 6 stycznia 1971 roku w Pionkach, polski piosenkarz, autor tekstów, aktor i osobowość telewizyjna. Były wokalista zespołu Mafia. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Znany z roli Kacpra „Górniaka” Złotopolskiego (serial Złotopolscy, 1997-2010).

Karierę muzyczną rozpoczął w 1998 roku, kiedy to nagrał w duecie z Natalią Kukulską piosenkę  „Jesteś blisko mnie”. Artysta reprezentował Polskę podczas 46 Konkursu Piosenki Eurowizji (z piosenką „2 Long”).
Andrzej Piaseczny współpracował z czołówką polskiej sceny rozrywkowej, miedzy innymi Zbigniewem Wodeckim, Marylą Rodowicz, Robertem Chojnackim, Sewerynem Krajewskim, Janem Borysewiczem. Wylansował takie przeboje jak: „Budzikom śmierć”, „Prawie do nieba”,„Wolność w nas”,  „Chodź, przytul, przebacz”, „Wszystko trzeba przeżyć”. Andrzej Piaseczny wystąpił jako juror w talent show Telewizji Polskiej „The Voice of Poland” (2011, ’15, ’16). Zdobył wiele nagród i wyróżnień w krajowych konkursach, przeglądach i festiwalach.

Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli przy ulicy 1 Sierpnia 9 o godzinie 19.00
Sprzedaż biletów : www.kupbilecik.pl oraz kasa MDK tel. (15) 842 09 61.
Bilety w cenie: 120 zł, 110zł, 100zł
Organizator: M Art tel. 531 747 123

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...