LIVE: Posiedzenie Komisji Techniczno – Inwestycyjnej. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję posiedzenia Komisji Techniczno – Inwestycyjnej w Tarnobrzegu.

Posiedzenie komisji rozpocznie się dzisiaj, tj we wtorek 29 stycznia br. o godzinie 16, jednak nasza transmisja rozpocznie się około godziny 17, kiedy to do obrad komisji dołączą najemcy bloku TTBS przy ul. Św. Barbary w Tarnobrzegu, zaproszeni do udziału w obradach.

UWAGA, przepraszamy ale relacja nie odbędzie się. Wbrew informacjom które otrzymaliśmy wcześniej, spotkanie z mieszkańcami odbyło się o godzinie 16 (o godzinie rozpoczęcia spotkania najemcami zostali poinformowani pocztą elektroniczną). Kolejne spotkanie z mieszkańcami ma się odbyć bez udziału mediów (oczywiście nie będzie to spotkanie w ramach posiedzenia komisji).

WYJAŚNIENIE

Jak dowiedzieliśmy się od Przewodniczącego Komisji radnego Waldemara Stępaka, godzinę spotkania z najemcami (z 17 na 16) zmienił prezes TTBS Konrad Goliszek.

– Mogę tylko przeprosić. Sami byliśmy zaskoczeni, to pan prezes Goliszek drogą e-mailową poinformował mieszkańców o zmianie godziny, wbrew ustaleniom Komisji wspólnie z mieszkańcami, które miały miejsce dwa tygodnie temu – tłumaczy w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl przewodniczący W. Stępak. – O godzinie 17 miało się rozpocząć spotkanie, mieli przyjść mieszkańcy. Prezes wprowadził mnie w błąd, ponieważ poinformował mieszkańców o tym, żeby przyszli na 16 – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sarmata
3 lat temu

Co usłyszymy? Ja obstawiam:

dejta nam jeszcze miesionc bo wymienilmy prezesa.

Najemca
3 lat temu

No i gdzie ta transmisja..

Uczestniczka
3 lat temu

Również czekam na transmisję

Wyborca
3 lat temu

To są jakieś jaja. Brawo Panie Bożek.

789
3 lat temu
Reply to  Wyborca

Raczej brawo panie Pluta. Cały kierownik marionetek dla którego ważniejszy jest piar aniżeli problemy mieszkańców możnaby tu przytoczyć kilka jego słów z ostatniego spotkania z mieszkańcami jak to szybko chciał rozwiązać problem. W moim odczuciu tego się nie da panie Pluta szybko załatwić i zamieść pod dywan. Jak to pójdzie do ogólnopolskich mediów to wyciągnął brudy od cesarza Mastalerza do dnia dzisiejszego i znowu miasto w tak ważnym dla pana piarze ucierpi.. farsa granda zwykła! Znowu tylko stołki i hajs się liczy

sory
3 lat temu

do NW24 – Komu podziękować za wprowadzenie w błąd opinii mieszkańców i gdzie choćby relacja z tego tajnego spotkania?!!!

tadek
3 lat temu
Reply to  sory

Przecież napisali około 17 … Poza tym zrozumcie ich, tam trwa bijatyka, NW24 ratują sprzęt 🙂

x
3 lat temu

chceta wiedzieć udajta się do UM

cisowski
3 lat temu

Czyli media zostały zrobione w bambuko! Podano im (w tym nadwisla) nieprawdziwą godzinę spotkania. Cel? By nie było mediów, a zwłaszcza relacji. I to robi demokrata Bożek? Takie coś pierwszy raz się zdarzyło! To skandal. Tarnobrzeskie media powinny żądać wyjaśnień. Namówić radnych (zwłaszcza Stępaka) na interpelację!

mieszkaniec
3 lat temu

Dzisiaj była ostatnia okazja by uratować dobry wizerunek, niestety nie wykorzystana… totalna porażka!!!! żenada!
Te błędy informacyjne… i kto tu ma pilnować porządku !
Nowy prezes ? słabo zaczyna…

cisowski
3 lat temu

Co to znaczy, że następne spotkanie (Komisji?) ma być bez udziału mediów?
To łamanie prawa. Podlega karze. Oto fragment ustawy (!) o samorządzie gminnym:
Art. 11b. 1. Działalność organów gminy jest jawna. Ograniczenia jawności
mogą wynikać wyłącznie z ustaw.
2. Jawność działania organów gminy obejmuje w szczególności prawo obywateli
do uzyskiwania informacji, wstępu na sesje rady gminy i posiedzenia jej komisji, a także dostępu do dokumentów wynikających z wykonywania zadań publicznych, w tym protokołów posiedzeń organów gminy i komisji rady gminy.

Urban
3 lat temu
Reply to  cisowski

Być może będzie to zwykłe spotkanie z najemcami, nie podczas pracy komisji

agapa
3 lat temu

Tylko takie wiadomości z UM mogą docierać do mieszkańców.”Prezydent Miasta gościł przedstawicieli tenisa stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg. Spotkanie było okazją do wręczenia statuetek za zdobycie tytułu najlepszego sportowca oraz tytułu najlepszej drużyny na Podkarpaciu w 2018 roku”.TYLKO SUKCESY, niestety nie władz miasta.

owen
3 lat temu

Uniemożliwianie dziennikarzom wykonywania ich pracy??? No tego jeszcze nie było! W ten sposób pan prezydent daleko nie zajedzie. Toż to nawet Bercik ze swoją słynną butą i arogancją starał się zachowywać jakieś pozory „demokracji”.

Najemca
3 lat temu

To są k… jakieś żarty.

Najemca
3 lat temu

Dodatkowo nw24 wprowadziło w błąd ludzi którzy chcieli przyjść na zebranie. Celowe działanie?

Najemca
3 lat temu

Dziennikarz odpowiedzialny za ten błąd do zwy… z roboty natychmiast

kaprawy kurczak
3 lat temu

Najemco a ty jesteś po lobotomii że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem 😛 i tu mięsem rzucasz ??? Prawdziwy pollacco -cebulacco, nie potrafi czytać a wszystkie rozumy pozjadał 😀

789
3 lat temu

Chicken ludzie na kurniki czekają od sierpnia zrozum ich frystracje

kaprawy kurczak
3 lat temu

To posypuję pióra i grzebień popiołem 🙂

John
3 lat temu

Takich jaj tu jeszcze nie bylo !!!!!! Jeszcze podziekujecie kolkowi ze na ta bande debilow CBA sciagnal !!!!!!!

kaprawy kurczak
3 lat temu

Jednak nie posypuję piór 🙂 Najemco inteligenty inaczej dziennikarzem nie jestem 🙂 nie uznaję twych przerywników na K, a tak na marginesie jeżeli chodzi Ci o dziennikarza z NW to ciężko będzie mu się samemu zwolnić z własnego portalu myślicielu 🙂 Raczej miej pretensję do władz miasta za wprowadzenie w błąd dziennikarzy- możesz to wyczytać wyżej. Acha i jeszcze jedna myśl- skoro taki zdesperowany jesteś to wal na spotkanie- jeszcze chyba trwa bo budynek starej rady powiatowej jeszcze rozświetlony (nie chodzi mi tu o wyświetlaną flagę Tarnobrzega na elewacji) 🙂

reporter
3 lat temu
Reply to  NW24

Prezesa Goliszka zjadła trema przed mediami, czy nie ma pomysłu na rozwiązanie problemu i ratuje się tchórzliwymi zagrywkami?

Erazm
3 lat temu
Reply to  NW24

Panie Stępak, to kto jest przewodniczącym tej komisji? Pluta? Goliszek? Czy Stępak?
To chyba Pan (jako przewodniczący) zwołuje posiedzenie komisji i ustala jej porządek! Nie masz pan jaj, żeby powiedzieć prezesowi, żeby się nie wpier…?! A na sesji znowu będzie pan płakał, że wszyscy chcą pana zastępować!

Najemca
3 lat temu

A czego nie pytaliscie w TBS o godzinę spotkania??

mece
3 lat temu

Groźby karalne – art. 190 kk § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Adam
3 lat temu
Reply to  mece

Hahahhahahahha

kk
3 lat temu
Reply to  mece

Umorzą postepowanie z powodu niskiej szkodliwości społecznej, niestety przepis tylko na papierze.

Quw
3 lat temu
Reply to  kk

Jak będzie sędzia OTUA to tak

kaprawy kurczak
3 lat temu

Jam kurczak nie pajac 🙂 Pajac to ten co tytuuje się najemcą a sam nie potrafi zadbać o swój interes i nie interesuje się godziną spotkania i czeka aż ktoś inny o to zadba 🙂 Jeszcze jedna uwaga – skoro nju prezes Pan Goliszek wysłał mailem wszystkim najemcom info o zmianie godzimy spotkania to dlaczego Ty „Najemco” nie otrzymałeś wiadomości ??? 🙂 Albo nie podałeś (więc pretensje miej do Siebie) albo nie jesteś najemcą 🙂

Rysiek z klanu
3 lat temu

A w środku w bloku zapewne wszystko kiśnie i puchnie. Dopiero będą dodatkowe niespodzianki jak się to wszystko pootwiera. Ciekawe dlaczego nie było żadnej relacji (może jeszcze będzie coś z przemytu jak za komuny). A co tu chodzi qur….. może ktoś merytorycznie napisze. Co z wejściem do lokali najemców, co z kasą dla podwykonawców ? Może któryś Pan albo Pani Radna napisze, może coś Pan Prezydent wyjaśni, może warto opowiedzieć społeczeństwu jak jest. ODWAGI PANIE I PANOWIE RADNI. ODWAGI PANIE PREZYDENCIE. Nie po to Was wybraliśmy aby takie problemy były ŚCIŚLE TAJNE. Co to ma znaczyć ?

Ola
3 lat temu

Jestem mieszkańcem !

Prosze nie uprawiać polityki. Dostalismy informacje, bylismy na spotkaniu. Po co ten hejt ?

tento
3 lat temu
Reply to  Ola

Obawiam się że twoja odezwa to dopiero POLITYKA – utajniła sedno spotkania i wydała zakaz opiniowania . To nawet o dyktaturę zahacza.

owen
3 lat temu
Reply to  tento

Dokładnie tak.

buhaha
3 lat temu
Reply to  Ola

Poszła mieszkanka Ola do przedszkola i została mieszkańcem

włądek
3 lat temu

Najwiecej wrzasku kto podniosi ?

Opozycja 🙂 🙂 🙂 ? co biedna do władzy sie nie dostała ?

gość
3 lat temu

Pewnie nie mieli się czym pochwalić.Czyli co , nic się nie zmieniło przez ostatnie dwa tygodnie?. Zagrywki poniżej pasa..

gość
3 lat temu

Według mnie cel odcięcia od informacji mediów został osiągnięty.Mieszkańcy też jakoś dziwnie nieaktywni na forum i milczą o przebiegu tego spotkania.Pewnie coś tam obiecali ,może jakąś bonifikatę ? Warunkiem jest morda w kubeł i żadnych przecieków.Ciemny naród wszystko kupi.Ważne ,żeby wyciszyć sprawę …

Najemnik
3 lat temu

Osiągnięto wczoraj porozumienie, w lutym wchodzimy do bloku.

aaa
3 lat temu
Reply to  Najemnik

skad ta informacja??

jugon
3 lat temu

Jeszcze wam się ten TTBS czkawką odbije. Mieszkałem tam i nigdy więcej !!! Drogo, drogo, drogo. czynsz najdroższy ze wszystkich spółdzielni w mieście…Zdarzało się ze podwyższali go 2 razy w roku. DO czynszu wliczona woda z góry, oświetlenie klatki (dodam że było nas 12 mieszkań w klatce i 105 zł doliczali co miesiąc do czynszu czyli 105×12=1260 zarabiali na tym chyba) dodatkowo domofon płaciliśmy co miesiąc zależnie od ilości osób + śmieci. ZA to płaciłem 700 zł za podajże 54m2. Dodam że było ogrzewanie na prąd gdzie rachunki co drugi miesiąc przychodziły po 700 zł. porażka. Dlatego od 2015 r nie mieszkam już w tej spółdzielni 🙂

Marta
3 lat temu

TTBS ma wiecej problemów niz sie może pozornie wydawać. Te problemy nawarstwiaja sie od wielu lat. Udawanie od wielu lat przez kolejnych prezydentów miasta ze jest super w ttbs bylo iluzja dla potrzeb podniesienia wizerunku. Brak kontroli i realnego nadzoru ttbs przez organ właścicielski czyli kolejnych prezydentów miasta. Mieszkanicy od wielu lat sygnalizowali problemy i prosili o kontrolę dzialalnosci ttbs. To ze tak się wydarzy było kwestią czasu. Ciekawe jak teraz wybraną z tego… najwyzszy czas by mieszkancy ttbs zadbali o swoje prawa. A unikanie mediów daje tylko kolejne pole do podejrzeń i spekulacji na temat dzialnosci ttbs.

MS
3 lat temu

Z informacji po spotkaniu wynika, że gmina poręczy ttbs kredyt na 4 mln zł. Zdecydują o tym radni na sesji. Pytanie istotne. Na co jest ten kredyt i kto będzie spłacac kolejne kredyty zaciągnięte z fantazja i odpowiedzialnością przez ttbs? Będą je splacac mieszkańcy ttbs, którzy już teraz mają bardzo wysokie opłaty.

Gość
3 lat temu

Czy ktoś wie co wczoraj ustalono?

Gość
3 lat temu

Czy jest coś ustalone?

owen
3 lat temu

Zmiana prezesa TTBS była raczej zagrywką wizerunkową, jednak mogła mieć też wymierną korzyść: swój prezes musi słuchać swojego pana, a niekoniecznie jest tak, że pracownik „na własą rękę” myli się co do godziny spotkania.
Osobiście uważam, że Jańcowa była kozłem ofiarnym.

tvn24
3 lat temu

Zorganizować marsz milczenia.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
48
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content