Tarnobrzeg: W środę LOP zaprasza do udziału w interaktywnym, ekologicznym quizie na żywo

Kolejny raz Tarnobrzeski Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody zaprasza młodzież szkolną do udziału w teście ekologa. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem „idąc z duchem czasu”, test przeprowadzony zostanie w nowoczesnej formie interaktywnej, w ramach której swoją wiedzę z dziedziny ekologii sprawdzić będą mogli nie tylko uczestnicy, ale również publiczność, ponieważ pytania i odpowiedzi będą wyświetlane na ekranie.

Celem testu jest sprawdzenie posiadanej wiedzy wśród młodzieży z zakresu ochrony przyrody, ekologicznych rozwiązań we współczesnym świecie oraz znajomości rodzimych gatunków fauny i flory. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych, którzy są członkami Szkolnego Koła LOP i mają uregulowaną składkę członkowską.

Quiz odbywa się interaktywnie. Gracze otrzymują tablety, za pomocą których odpowiadają na pytania. Pytania oraz wyniki rywalizacji prezentowane są na ekranie kinowym w czasie rzeczywistym po zakończeniu rundy. Rywalizacja odbywa się równocześnie w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (reprezentacja szkoły).

Gra polega na odpowiadaniu na pytania zadawane przez prowadzącego. Pytania prezentowane są na ekranie i na urządzeniach graczy. Gracze mają 30 sekund na udzielenie odpowiedzi, licząc od momentu wyświetlenia pytania. Wybierają jedną odpowiedź z czterech zaproponowanych lub wstrzymują się od odpowiedzi, przy czym emocji dodaje upływający czas i ubywająca wraz z nim ilość punktów do zdobycia.

Test odbędzie się w środę 6 marca br., o godzinie 11 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Do udziału zaprasza Tarnobrzeski Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody. Wstęp wolny

Wszelkie informacje dotyczące zasad, zakresu pytań oraz zgłoszeń znajdują się w Regulamin2019

źródło: LOP Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content