Tarnobrzeg: Tańszy urząd? Szczegóły reorganizacji w magistracie

Od 1 marca br. w urzędzie miasta obowiązuje nowa organizacja pracy. Według wyliczeń które otrzymaliśmy z magistratu, oszczędności wynikające z reorganizacji w UM Tarnobrzeg w skali roku wyniosą ponad 108 tys. zł.

Na obecnym etapie reorganizacji liczba etatów w Urzędzie Miasta zmniejszyła się o dwa. Obie umowy o pracę zostały rozwiązane za porozumieniem stron. Naczelnicy i zastępcy likwidowanych lub połączonych wydziałów otrzymali propozycję pracy na innych stanowiskach w urzędzie.

NACZELNICY ZLIKWIDOWANYCH WYDZIAŁÓW NA NOWYCH STANOWISKACH- wynagrodzenia brutto

Przestał istnieć Wydział Promocji, Sportu i Kultury. Z jego naczelnikiem, który na tym stanowisku do końca lutego br. zarabiał 6.500 zł, rozwiązano stosunek pracy.

Z kolei naczelnik Wydziału Organizacyjnego z poborami rzędu 6.488 zł miesięcznie, od 1 marca piastuje stanowisko głównego specjalisty Centrum Obsługi Inwestora z pensją 4.272 zł. Z kolei zastępca Wydziału Spraw Obywatelskich (pensja 6.500 zł miesięcznie) został inspektorem w COI -pensja 3.960 zł miesięcznie.

Naczelnik zlikwidowanego Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego z pensją 7.200 zł, od 1 marca został głównym specjalistą w Wydziale Komunikacji z wynagrodzeniem rzędu 4.470 zł. Zastępca naczelnika tego wydziału, który do 28 lutego br zarabiał 6.340 zł, został inspektorem w Wydziale Budżetu i Finansów z pensją 4.060 zł.

Z kolei naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa, gdzie pobory miesięczne wynosiły 6.140 zł obecnie pracuje jako główny specjalista w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Środowiska, z wynagrodzeniem rzędu 4.395 zł.

WYNAGRODZENIE NACZELNIKÓW I KIEROWNIKÓW W NOWO POWOŁANYCH WYDZIAŁACH I BIURACH – wynagrodzenia brutto

Pensja naczelnika nowo powstałego wydziału Organizacji i Partycypacji wynosi 6.500 zł, naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego – 6.710 zł, zaś Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Środowiska – 6.340 zł.

Kierownik nowo utworzonego Biura Promocji Miasta i Współpracy z Mediami jednocześnie będący rzecznikiem prasowym, będzie popierać pensję w wysokości 6.300 zł. W biurze tym zatrudniono trzy osoby, w tym jedna z robót publicznych z Powiatowego Urzędu Pracy. Z kolei pensja kierownika Biura Kadr i Polityki Zatrudnienia wynosi 6.260 zł.

ZAROBKI WŁADZ MIASTA – wynagrodzenia brutto

Pensję prezydenta miasta ustalają radni. Łącznie ze wszystkim dodatkami, miesięczne pobory włodarza miasta 10 940,00 zł.

Niewiele mniej zarabia zastępca prezydenta, jego pensja wynosi bowiem 10 700,00 zł. Miesięczne pobory skarbnika to 10 660, 00 zł sekretarza zaś 9 314,00 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
87 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
2 lat temu

Oooo to taniutko , teraz juz wszyscy beda zgodni i wkoncu bedzie dobrze

N
2 lat temu

A jakie są koszty samej reorganizacji?

Wyborca
2 lat temu

Czyli doliczając mowy zlecenia Łukasza M. i Jakuba G. oraz wynagrodzenie nowej Pani naczelnik wydziału TiD to urząd jest droższy niż był.

Pracownik
2 lat temu

Ta i do tego jeszcze niedorzecznik,wyższy zarobek Chrząstka i damy R w TDK. I naczelnik promocji w MOSiR….to jak taniej jak drożej?

Ciekawy
2 lat temu

A ile wyniosło wynagrodzenie naczelnika TID Całą ta reorganizacja to ściana Stanowiska otrzymali tzw plutonu A innych uderzony po kieszeni Jeszcze jedno to są brutto czy netto

Genia Pigwa
2 lat temu
Reply to  Ciekawy

Ciekawy, napisz jeszcze raz ale jak wytrzeźwiejesz i po polsku.

Typ
2 lat temu

Czyli oszczędność wynika z tego że 2 osoby okazaly się honorowe i dobrowolnie rozwiązaly umowę bo inaczej trzeba by im znaleść inne stanowisko pracy a ta cała reorganizacja była by droższa o 100000 zł. A teraz dla kumatych wyjaśnienie, wydziały się łączy lub dzieli bo inaczej nie można bez przyczyny bozbawić naczelnika pracy a tak w wyniku łączenia czy podziału naczelnik traci pracę z automatu bo likwidowany jest jego wydział no i mamy już miejsce dla swoich. Obłuda i tani tekst dla naiwnych frajerów obywateli

Zorientowany
2 lat temu

To teraz jest jasne o czym mówiło się od dawna Stanowiska stracili ci urzędnicy których nie lubiła Pani Joleńka Zapomniała że w życiu za wszystko się zapłaci wcześniej lub później Widzę to obserwuje i nadziwić się nie mogę że Bozek na to idzie Powodzenia za obiektywne kryteria

mieszczuch
2 lat temu

Chciałem zapytać czy nie jest złamaniem przepisów prawa podawanie zarobków osób, które już nie pełnią funkcji kierowniczych w um? W mojej ocenie jest. I proponuję osobom zainteresowanym dochodzenie swoich praw.

Roman
2 lat temu
Reply to  mieszczuch

Nie jest.

Prawnik
2 lat temu
Reply to  mieszczuch

„Jawność wynagrodzenia konkretnej osoby powinna być rozważana przy zastosowaniu trzech zasad:

za każdym razem podmiot zobowiązany ma ustalić czy mamy do czynienia z osobą/osobami pełniącymi funkcję publiczną w rozumieniu art. 5 ust. 2 udip, korzystając z interpretacji wyroku TK o sygn K 17/05.
. Jeśli mamy do czynienia z taką osobą, należy podać dokładne jej wynagrodzenie jakie otrzymuje ze środków publicznych.
Jeśli jednak w składniku wynagrodzenia znajdują się jakie składniki lub potrącenia które są objęte prywatnością w zakresie wykraczającym poza związek z pełnioną funkcją publiczną, wtedy ten element nie podlega ujawnieniu.

Inny sposób interpretacji prowadzić będzie do chaosu i braku jakiejkolwiek jednolitości w interpretacji. Trzeba sobie bowiem jasno powiedzieć, że wynagrodzenie osoby pełniącej funkcje publiczną jest i musi być jawne. Ale kim jest osoba pełniąca funkcje publiczną? Dla potrzeb prawa do informacji ,,pojęcie osoby pełniącej funkcję publiczną ma na gruncie u.d.i.p. autonomiczne i szersze znaczenie niż w art. 115 § 13 i 19 Kodeksu karnego” (I OSK 3217/14).”

Źródło: http://www.jawnosc.pl/?p=2742

Zenek
2 lat temu

Myślę, że pan Marek Bxxxxx tak nie zostawi faktu podania jego wynagrodzenia do publicznej wiadomości oraz ośmieszenia jego osoby obecnymi zarobkami !

owen
2 lat temu
Reply to  Zenek

Pan Marek to chyba daaaaawno juz powinien być na emeryturze. I co on takiego robił? (w sensie p r a c y ).

darek
2 lat temu
Reply to  owen

To chyba jedyny emeryt który pracował w UM no nie wiem może jeszcze pracuje tyle tylko że na innym stanowisku!

Janusz
2 lat temu

Naczelnicy zostali inspektorami i specjalistami których wcześniej nie było,do tego nowe stanowisko rzecznika prasowego + 3 osoby i nowo powstałe 3 wydziały.
Taniej na pewno nie będzie to widać.Zresztą i tak prędzej czy później ruszą kolejne konkursy na inne stanowiska w UM.

Kadrowiec
2 lat temu

W pierwszej kolejności konkurs na zastępcę i sekretarza

Staszek T.
2 lat temu

Szok! Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego – naczelnik pensja ponad 7 tysiaków + jego zastępca za ponad 6 tys zł. Brawo panie Kiełb za stworzenie tak drogiego wydziału, na pewno zasłużyli i ciężko pracowali za te ogromne pieniądze. A reszta urzędników niech zapierdziela za psie pieniądze.

Pracownik
2 lat temu

A co ma do tego kiełb? Przecież te pensje od roku można zmienić. Błędem była pensja dla Don Pedro i mam nadzieję że któregoś dnia wyleci z hukiem. Choć może niech się chlopisko sprawdzi w roli windykatora 🙂

Ola
2 lat temu

A zarobki prezesa spółki wodnej w tbg kiedy w duł?

Johnny Honey
2 lat temu
Reply to  Ola

W co??!?

Konrad
2 lat temu

To sa pozorne oszczednosci z pseudo reorganizacji.
100 000 brutto to marne wynagrodzenie roczne dwoch osob, kon by sie usmiał z tego wszystkiego

Ekonomista
2 lat temu
Reply to  Konrad

Oszczędności równania się rocznym wynagrodzeniu netto p skarbnik To osoba która ma za zadanie wprowadzić oszczędności Innym zabrać ale kierownictwo ma się dobrze Wstyd po naukę do urzędu marszałkowskiego w Kielcach.

John
2 lat temu

E no co wy dobrze jest , stowa rocznie to dopiero poczatek , 175 lat i na obwodnice uzbieramy czas szybko plynie

TT
2 lat temu

niektóre teksty – przypuszczamy że pisarze mogą być z wewnątrz

maniek
2 lat temu

Zawsze było wiadomo ,że swój swojego będzie krył. Pensje to pic na wodę, mydlenie oczu o oszczędnościach , nowy prezes w TTBS, chyba nie za darmo i 1 złotówkę,co z prezesem wodociągów , woda marnej jakości rano śmierdzi jak g…o, a podwyżka jest , imprez nie przewidujemy , oszczędności są, są. , chodniki wyczyszczone przez wiejący wiatr, oszczędności są , są. Teraz się dopiero okaże jak jest z porządkami , ostatnio zamiatarki pracowały w obłokach kurzu , nie dało się koło nich przejść czy tym kierunkiem podąża miasto? Może tak zrobić zdjęcia miejsc zasyfionych w czasie spacerów i te zdjęcia wysłać nowym urzędnikom , może odniesie jakiś skutek i zobaczyć jak na ten brud zareagują odpowiednie służby . Na samym tylko DZikowie w ramach spaceru znalazłem miejsca tak zasyfione , że brak słów. Dziwi mnie to ,że na skarpie mieszka tylu prominentów ale śmieci z obcinania krzewów , drzewek i zrobionych porządkach leżą przy nowym chodniku do parku dzikowskiego , gdzie codziennie spacerują ludzie ale i ci sami tam mieszkający na skarpie. Jeden pożar traw się odbył dziś, albo niedopałek albo celowe podpalenie , ale z drugiej strony ścieżki ktoś znowu podpali ten syf z butelek i śmieci wcześniej opisanych… Czytaj więcej »

Urzednik
2 lat temu
Reply to  maniek

Naczelnik ten od afery śmieciowej awansował na super naczelnika Teraz bedzie czysto i bedzie hulać z
że hej Tak więc Maniek nic się nie martw .Od dziś idzie nowe dobre i z korzyścią dla miasta.

ChytraBaba
2 lat temu

Ja pierdziele jest gorzej niż myślałam nowa władza ma nas poprostu za idiotów.

zainteresowany
2 lat temu

ChytraBaba- kiedyś może potwierdze to co napisałaś faktami – jako pracownik UM

Rene Artois
2 lat temu

Rozumiem, że to są pensje brutto z uwzględnionym dodatkiem funkcyjnym i stażowym?

owen
2 lat temu

„Niech żyyyyyyje bal, bo to bal jest nad baaaale!..DRUGI RAZ NIE ZAPROSZĄ
NAS WCALE” !!!

owen
2 lat temu

A może by tak jakieś kontrole im nasłać pod kątem gospodarowania publicznym groszem?

Rio
2 lat temu
Reply to  owen

Kontrola to się odbędzie jak ktoś ważny z powodów politycznych o to zawnioskuje Zwykły obywatel w gm kraju to sobie może tylko przy wyborach pomachać kartką wyborczą .

seba
2 lat temu

Ja pitolę naczelnik kryzysu (7000zl) teraz w kryzysie jak ogarnąć budżet domowy a swoją drogą chciałbym się dowiedzieć gdzie i na jakim stanowisku teraz się znajduje bo nie wierzę że pozbył się darmowego koryta!

Skandal
2 lat temu

A nowi naczelnicy też dostali kasę jak poprzednicy z niewielką tylko wizerunkową zmiana A po co super naczelnik od kadr z pensją 6500 To taki naczelnik do specjalnych zadań A mówił Bozek.ze będzie oszczędnie a tu podwyżki.i awanse ukrywane pod tzw reorganizacja Wróble cwierkaja że do tej tzw reorganizacji została zatrudniona specjalną osoba spoza Tarnobrzegu.To trzeba sprawdzić bo to podraża koszty tej reorganizacji.

John
2 lat temu

Uklad pomiedzy ttbs , prezydent a najemcy bloku to dwa miesiace bez czynszu !!!!

John
2 lat temu

Tajemnica ktorej wstydzi sie prezydent i ten prokurencik z nowoczesnej , nowi mieszkancy nie beda placic czynszu przez dwa miesiace czyli oszczednosci z reorganizacji na czynsz , co za nanda klamcow , kretaczy bez wstydu i ani odrobiny przyzwoitosci

Anka
2 lat temu

Anka naczelnik kryzysu teraz wyladowal w wydziale komunikacji z wynagrodzeniem rzędu 4.470 zł brutto czyli na reke 3.634,15 zl. Znow sie bedzie obijal bo jedyne co teraz potrafil to lazic w te i z powrotem. Jak wiec widac krzywdy mu bardzo nie zrobili choc chlopina placze pewnie za poprzednimi zarobkami.
Don Pedro tez wyszedl obronna reka z tej reorganizacji z pensją 4.000 zł z groszami.
Ja nie widze tu zadnych oszczednosci. Niektorzy maja emerytury wiec powinni odejsc albo powinno sie im pomoc a nie przenosic i dawac taka kase. A szeregowy urzednik nie dosc ze musi na biezaco byc z ciagle zmieniajacymi sie przepisami to jeszcze dostaje 1800 zl i musi za to zyc. A tamci placza cholera.

darek
2 lat temu
Reply to  Anka

Przecież on się nie zna na komunikacji,trochę wstyd facet na emeryturze i jeszcze mało jak spojrzeć ludziom w oczy po prostu niezastąpiony człowiek w sumie to będzie chyba przybijał pieczątki i nosił papiery no ale też bym nosił za taką gażę dwie proste czynności i kasa leci!

Waldek
2 lat temu
Reply to  Anka

To po co szeregowy urzędnik siedzi i narzeka?
Do Biedronki za 2500 i po problemie tam nikt nie narzeka bo tam się przede wszystkim pracuje a nie lata po mieście w godzinach pracy.

Kuman
2 lat temu
Reply to  Waldek

Specjalista od komunikacji powinien już dawno być na emeryturze, zresztą on chyba został zatrudniony w urzędzie już będąc na emeryturze (jakiejś specjalnej-UOP czy cos takiego). Trwa od czasów Janka na koszt podatników i poza łażeniem nic kompletnie nie robi. To dopiero skandal!

Janusz
2 lat temu
Reply to  Kuman

Ten co jeszcze stare prawa jazdy podbijał ? To wiem o kogo chodzi.

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Anka

Sądząc po pismach, które podpisuje, to jakiś „bezruch umysłowy”. Kocham swoje miasto i nie zamierzam z niego emigrować, ale jest mi przykro, że „rządzą” nim ludzie „bez jaj”.

Zabawa trwa
2 lat temu

Po co komu naczelnik od kadr z taką kasą jak naczenik dużego wydziału komunalnego i środowiska .Przecież w wydziale kadr jest 3 osoby razem z naczelniczką .Czy ktos z mieszkańców robi idiotow Jeszcze z pelną butą pokazują to jako oszczednosci.Panie Bozek proszę sobie przypomnieć co Pan mówił w kampanii Wyborcy pamiętająa Pan zapomniał.

Krysia
2 lat temu

jeszcze podajcie ich numery bokserek i koszul oraz majtek i wszystko będzie w temacie

Samorzadowiec
2 lat temu

Odnośnie wydziału kadr to wiem jedno obecna naczelnik najładniejsza w urzędzie .

Jerzy
2 lat temu
Reply to  Samorzadowiec

Wygląd to nie wszystko bo jeszcze trzeba mieć coś w głowie.

jasia
2 lat temu

Wg mnie to żadna reorganizacja Bez wizji i pomysłu Zrobione bo tak.sie powiedziało a pomysłu nie było W kampanii dużo się mówi ale po wygraniu wyborów już się nie powie co się mówiło .Anegdota stara ale u nas jak najbardziej aktualna.Mowi mieszkaniec do drugiego wiesz dzisiaj na sesji przemawiał radny No i co powiedział tego właśnie nie powiedział.
Zabawa trwa.Gratulujemy reorganizacji z której nic nie wynika.

Zbyszek
2 lat temu

Do Smorządowca .Dobrze to ujołeś………wielu jest ładnych, tylko szkoda że mało mądrych i po co ta różnia płac? Uśrednić i każdemu po 5 tyś i bedzie OK!Przecież i tak już nie są w stanie zepsuć, chociaż kto wie

Tbg
2 lat temu

W urzędzie brakuje już miejsca dla urzędników nie ma gdzie biurek ustawiać.Człowiek na człowieku siedzi. Jakby Pan prezydent potraktował urząd jak normalną firmę która ma przynosić zysk to pracę która dziś wykonuje 5 urzędników zrobiłby jeden. Ale człowiek który całe życie jest na utrzymaniu podatników tego nie zrozumie.

Jerzy
2 lat temu
Reply to  Tbg

To prawda.Jeszcze trochę i kolejne budynki zostaną zaadaptowane na Urząd Miejski.

Gość
2 lat temu
Reply to  Jerzy

Jeszcze ,gdyby przybywało mieszkańców to bym rozumiał.Ale tu się dzieje dokładnie na odwrót. Reorganizacja i dwa etaty mniej .Po prostu żenada.

Owen
2 lat temu

A mnie się cały czas wydaje, że Bożek startuje w konkursie na najbardziej nieudolnego prezydenta jakiego karmił Tarnobrzeg.

Że zrozumieniem
2 lat temu

Staram się że zrozumieniem przeczytać o tej reorganizacji i stwierdzam że prezydent zrobił to bo obiecał w kampanii ale celu i sensu reorganizacji nie rozumie Jeżeli tworzy się 3 osobowy wydział.kadr z naczelnikiem jako kadra kierownicza to proszę to wytłumaczyć i uzasadnić radnym i nam mieszkańcom Po co Pan to robi Mieszkańcy oczekują dobrych przemyślanych decyzji a nie na zapotrzebowanie zastępcy Do tej pory ruchy kadrowe to zastępcy decyzję a nie Pana Bożka Przykładem Kukurka i komendant straży miejskiej

takwidze
2 lat temu

Nie bijcie piany z takimi argumentami 1) Krukurka 2)komendat Straży!!! 1)ta pani sama prosiła się o nauczkę za taki bajzel jaki tam(MOSIR) zapanował 2)Straż bezczynności musiała się skończyć -od lat „psia samowola” degraduje miasto,cywilizacje i obyczaje. To jest moja aprobata do tych zmian ale na po zmienne rezultaty będę wyczekiwał z wielkim zainteresowaniem.

Inny punkt widzenia
2 lat temu
Reply to  takwidze

Ja mam inny punkt widzenia .Twoje widzenie sprawiedliwości różni się przez pryzmat punktu siedzenia Twój jest przy władzy a mój zwykłego uczciwego mieszkańca z bloku.

jasnetak
2 lat temu

Twoje płytkie rozeznaniem „puntów siedzenia” jest błędne i nieuczciwe bo oparte na obronie interesu urzędników niskich lotów a uczciwych normalnych mieszkańców nie interesuje obrona ich ale miła i kompetentna tam obsługa (a z tym jest różnie), Więc twoja opinia jest powiązana albo rodzinnie albo koleżeńsko.

maniek
2 lat temu

Nie jest ważne czy miasto ma długi , najważniejsza jest KASA, trzeba wydrzeć jej jak najwięcej , to jest motto” MY PRZY WŁADZY G…O WAM DO TEGO „. Nikogo nie będzie z władzy interesowało MIASTO, a z tego co widać to jest tylko wielka buta i arogancja na stawiane pytania . NIE BĘDZIE BILANSU OTWARCIA , JUŻ ZGRZYTY Z TTBS,BĘDZIE KOLEJNA POŻYCZKA NA UCISZENIE SPRAWY, O OBWODNICY MOŻEMY POMARZYĆ, LUDZIE W URZĘDZIE BEZ POLOTU I POMYSŁÓW, ABY PRZETRWAĆ, MIASTO ZAROŚNIE BRUDEM A SMRÓD BĘDZIE CZUĆ AŻ W RZESZOWIE/a już są dzikie wysypiska a nadzoru brak/, NIKT NIE PANUJE NAD TĄ SYTUACJĄ A PRZEPYCHANKI IDĄ W NAJLEPSZE, a do tego jeszcze arogancja władzy tak jak z dziennikarzami i ukryte porozumienie . CZYŻBY W TARNOBRZEGU OGŁOSZONO DZIAŁANIA RODO I NIC NA ZEWNĄTRZ?

obywatel
2 lat temu

HA. HA, HA – oszczędności – Ha, Ha, Ha.
– bolszewicka propaganda.

matka
2 lat temu

Panie prezydencie Pluta karma wraca, kiedyś to pana dziecko będzie wracało z płaczem z pracy mobingowane przez jakiegoś łajdaka. Nie cieszy mnie to bo każda krzywda ludzka boli ale wiem że tak będzie.
Panie prezydencie Bozek głosowałyśmy na pana bo uwierzyłyśmy w „Tarnobrzeg przyjazny dla młodych”. To że to zastępca poniewiera ludźmi i traktuje ich jak śmieci nie zwalnia pana z odpowiedzialności – na odwrót pana odpowiedzialność jest podwójna.

szczała amora
2 lat temu

Ludzieeeeee dlaczego stajecie na drodze szczęcia mirka i rejczel ????? przecież pary o takim saym poziomie intelektu i wysmakowanym odzieżowym guście nie ma nigdzie na świecie !!! Vivat pierwsza para naszego miasta !!!!

Filop z Tarnobrzega
2 lat temu

Panie Bożek kiedy obaj ze swoim zastępcą (którego myśmy nie wybierali a rządzi)planujecie podpisanie deklaracji LGBT + , jak inni z PO KO w miastach w których wygraliście „konkurs popularności”?

I jak my mamy oczekiwać porządku w mieście od chuliganerii i ćpunów na każdym osiedlu wieczorami i nocami? nawet przy Urzędzie Miasta idąc w sobotę rano czy niedzielę można natknąć się na porozbijane szkło i pozostawione po libacjach strzykawki i inne specjały?

a o pieskach gdzie pod nosem „kupkują” przechodniom już szkoda pisać.
I znowu 5 lat przejdzie nam obok z długiem powiększonym o 100%

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Panie Prezydencie! Przyjrzyj się Pan swojemu zastępcy – – wcześniej mnie znał, witał, a kiedy pojawiłam się w urzędzie, kiedy zaczął „pełnić” funkcję zostałam potraktowana … jak przezroczysta istota, jak intruz. Panie Prezydencie, panie Pluta! Czas płynie i funkcje są również płynne…

Geezer
2 lat temu

Oszczędności? No to popatrzmy.

Zastępca prezydenta dziś – 10 700.
Zastępca prezydenta stan na 19.11.2018, czyli objęcie urzędu przez Bożka – 7 790.
Skarbnik miasta dziś – 10 660.
Skarbnik miasta stan na 19.11.2018 – 8 440.

Likwidacja wydziału promocji.
Były naczelnik -6 500.
W to miejsce z zakresem obowiązków o 2/3 mniejszym, nowe stanowisko rzecznik prasowy – 6 300.
Utworzenie Biura Kadr z wynagrodzeniem kierownika – 6 260, wcześniej wystarczył główny specjalista.

Podsumowując, zlikwidowano 3 stanowiska naczelników, powołując 2 stanowiska kierowników z pensją naczelnikowską. Wymieniono naczelnika organizacyjnego zachowując takie samo wynagrodzenie.

Do tego umowy zlecenia w celu ominięcia procedury oficjalnego naboru.

mieszkaniec
2 lat temu

Wstyd tak oszukiwać mieszkańców Należy jeszcze dodać umowy zlecenia na obsługę prawną Były 2 umowy jest 3 umowy w tym jeden desant z RZESZOWA.

Prawnik
2 lat temu
Reply to  mieszkaniec

Całe tarnobrx4skie środowisko głosowało.na Bożka A on taki gospodarz że ściąga prawnikow z Rzeszowa .Tak wygląda do broni przywiązanie do mieszkańców w obecnym wydaniu.Zaden dotychczasowy prezydent tak nie czynił Zawsze się może znależc wyjątek ale Bozek zw kampanii mówił.co innego.

John
2 lat temu

Taniutko jest teraz

John
2 lat temu

I jakosc uslug w urzedzie wzrosla

John
2 lat temu

I miejsca wiecej

John
2 lat temu

Prezydencie i jurny mirku jest super

Zibi
2 lat temu

Ja to już nawet nie przyznaję się, że głosowałem na Bożka, bo mi wstyd!

Parę uwag
2 lat temu

Z uwagi na styl jaki wprowadził Bozek parę uwag
1 wstyd się przyznać że się głosowało na Bożka
2 osoby będące beneficjentem stanowisk to wstyd dla nich samych
3 szkoda PORZĄDNYCH uczciwych urzędników którzy po każdych wyborach doświadczają upokorzenia a ich ciemiezcy mają się dobrze
4 kobieta z kręgu kierownictwa i zastępcą odczują skutki mobbingu i ta karma do nich wróci Szkoda że późno
5 Jak można ludzi oszukać w taki sposób .
6 życze Bożkowi.dobrego samopoczucia Tylko wtedy jest szansa że upadek będzie bolesny.

strażnik
2 lat temu

A emeryt Marek i tak wyszedł na swoje bo Grześ zatrudnił jego żonę też emerytkę u Antosia w wodociągach.Z tego najbardziej jest zadowolony Prezes Tomasz bo wszystkie baje wie z pierwszej ręki od swojego oka i ucha.Panie Dariuszu przy takich roszadach Pan i Pana ekipa daleko nie zajedzie.Kosmetyka kadrowa to nie na te czasy.Teraz mając taką fuchę to dopiero będzie obrotowym ,a strzyc i golić to umie bardzo dobrze!!!

ula
2 lat temu
Reply to  strażnik

Na swoje to wyszła kobietka J.Info z pierwszej ręki ma KADROWY WW i Drugi KK.Swiat się śmieje.

87
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content