Tarnobrzeg: Zagrali w szczytnym celu (fotoreportaż)

7 marca w Tarnobrzeskim Domu Kultury, odbył się koncert charytatywny dla Mariusza Bajdy z Dąbrowicy. Mariusz w styczniu 2018 roku przeszedł udar pnia mózgu, w wyniku którego rozwarstwiła się lewa tętnica szyjna i doszło do udaru niedokrwiennego. W jednej chwili życie Mariusza legło w gruzach. Został całkowicie sparaliżowany. Jest w domu, ale wciąż potrzebuje opieki oraz, a może nawet przede wszystkim, rehabilitacji i leczenia.

Na scenie występowali absolwenci i uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach, którzy po raz kolejny dali pokaz dobrej muzyki. Zagrali i zaśpiewali:

  • wokale: Magdalena Sudak, Magdalena Ślusarz, Sylwia Dul, Angelika Brylska, Sandra Mrówczyńska – bass i wokal, Klaudia Brylska – bass, Michał Chmielowiec – gitara, Jakub Dąbrowski – gitara, Grzegorz Babiuch – bass, Krzysztof Chmielowiec – perkusja, Waldemar Jasiński – perkusja, Artur Durtka – perkusja, Michał Krzemień – klawisze i Adam Bajdas – gitara.

Zabrzmiały największe standardy i szlagiery polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej w prawie dwugodzinnym koncercie m.in. „Africa”- TOTO, „Pride”- U2, „Do kołyski” Dżem-,Queen – „You don’t fool me”, ONA „Znalazłam”, Kamil Bednarek „Spragniony” i wiele, wiele innych wspaniałych utworów. To była muzyczna uczta. Dyrektorem muzycznym koncertu był p. Łukasz Jugo. Nad słowem mówionym i aktorskimi przerywnikami czuwała p. Anna Cieśla, anielski taniec z kółkami przygotowała p. Beata Guściora i klasa 2 ZSP w Ślęzakach.

Wolontariusze zebrali kwotę 3004 zł

Koncert odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, Vice Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Warto zaznaczyć, że kolejna odsłona Koncertu Charytatywnego ,odbędzie się 31 marca o godzinie 18.00 w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

info: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach
foto: Krzysztof Zbroszczyk

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fanka
2 lat temu

Wspaniały koncert! Super zdolna młodzież i dzieciaki. Gratulacje dla opiekunów.
Kto nie był niech żałuje albo przyjedzie na powtórkę do Baranowa 31 marca!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content