Cytomammobus w Tarnobrzegu

Mobilny cytomammobus Fundacji SOS Życie z Mielca do 18 marca br., czeka na mieszkanki Tarnobrzega. Cytomammobus stoi na Pl. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu.

Badania można wykonywać od 9.00 do 17.00. Bezpłatną cytologię i mammografię można wykonać od ręki. Wcześniej należy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Numer telefonu: 17-582-40-60.

– Największe ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy kobiet od 50 do 69 lat. Zapraszamy więc panie z tej grupy wiekowej, jeśli od ostatniej mammografii upłynęły już dwa lata. Prowadzimy również warsztaty edukacyjne, na których uczymy, jak samodzielnie wykrywać zmiany w piersiach – zapraszają pracownice Fundacji SOS Życie z Mielca.

W ubiegłym roku w ramach bezpłatnych badań prowadzonych przez Fundację SOS Życie w Tarnobrzegu, mammografię wykonały 694 kobiety. Wykryto 28 zmian zakwalifikowanych do dalszej diagnostyki. Badaniu cytologicznemu poddało się 274 pań. Dziewięć z nich skierowano na pogłębione badania.

Nadrzędnym celem Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie, zapewniając pacjentom, a także personelowi przyjazne oraz bezpieczne warunki pobytu i pracy. Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości świadczonych usług opracowano i wdrożono system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001: 2008.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content