Policja zaprasza na na otwartą debatę społeczną pn. ,,Bezpieczny Senior”

Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła zaprasza na debatę społeczną pn. ,,Bezpieczny Senior”. Debata odbędzie się w czwartek – 21 marca 2019 roku o godz. 16, w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim przy ul. Fabrycznej 39.

Tematem debaty będzie problematyka przestępczej działalności oszustów na terenie powiatu tarnobrzeskiego oraz propagowanie bezpiecznych zachowań pozwalających efektywnie zapobiegać występowaniu zjawisk przestępczych.

Debata skierowana będzie przede wszystkim do osób starszych, mieszkających samotnie, którzy w trakcie dyskusji będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania odnośnie bezpieczeństwa na terenie gminy Baranów Sandomierski. Uczestnicy debaty wymienią się także informacjami o istniejących już zagrożeniach oraz metodach ich eliminowania.

W spotkaniu wezmą udział m.in.: Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w Tarnobrzegu, który przedstawi problem – nieuczciwych praktyk stosowanych na rynku usług i towarów dedykowanych osobom starszym oraz przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i samorządu gminy Baranów Sandomierski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content