„100 dni” prezydenta Tarnobrzega. Jak oceniasz prace Dariusza Bożka (SONDA, video HD)

Minęło już dokładnie 123 dni od dnia zaprzysiężenia na urząd prezydenta Tarnobrzega, Dariusza Bożka. Ponieważ wciąż nie jest gotowy obiecany przez włodarza „Raport o stanie miasta”, poprosiliśmy D. Bożka o krótkie podsumowanie pierwszych stu dni prezydentury.  Czy Państwa zdaniem prezydent dobrze radzi sobie na tym stanowisku? Zapraszamy do udziału w sondzie.

–  Od samego początku problemów było sporo, niektórych się spodziewałem, chociażby problem śmieciowy – mówi w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl prezydent Dariusz Bożek.

– Nierozliczona dotacja dla koszykarzy to był kolejny problem, o którym oczywiście wiedziałem, natomiast kiedy zapoznałem się z raportem miałem świadomość, że jest to problem który trzeba przeciąć raz i koniec (…) Największym problemem to było to, z czym zderzyłem się po tych kilku tygodniach czyli TTBS – kontynuuje D. Bożek.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO

JAK PAŃSTWO OCENIACIE PIERWSZE 100 DNI RZĄDÓW PREZYDENTA DARIUSZA BOŻKA? ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SONDZIE

Jak oceniasz pierwsze 100 dni rządów prezydenta Dariusza Bożka?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
98 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
4 lat temu

Tlumaczy sie bo nie ma sie czym pochwalic , dramat

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Panie Darku, spójrzmy prawdzie w oczy, jest Pan miłym, sympatycznym i lubianym facetem. Dzięki dobrej opinii uczniów i kolegów nauczycieli z LO udało się przekonać wielu wyborców do głosowania na Pana. Jednak jeśli chodzi o wiedzę i kompetencje potrzebne do zarządzania miastem, to ma je Pan bardzo przeciętne. Śmiem twierdzić, że przeciętny modelowy mieszkaniec naszego miasta ma nie mniejsze umiejętności. Jednak od osoby na stanowisku prezydenta miasta należy wymagać czegoś więcej, niż tylko uśmiechu i zapewnienia, że się wie jakie problemy ma miasto. Większość tarnobrzeżan orientuje się z czym się borykamy jako gmina, więc Ameryki Pan nie odkrywa. Minęły już 4 miesiące od daty przejęcia przez Pana obowiązków. Co w tym czasie udało się Panu zrobić dla Tarnobrzega poza sprawą TBS, którą tak naprawdę nie powinien się zajmować personalnie prezydent. Pan jest od zarządzania miastem, załatwiania funduszy z programów unijnych, krajowych czy wojewódzkich, sprowadzania kapitału zewnętrznego do miasta i zawierania umów z nowymi inwestorami. A na razie to z tego co widzę, głównie chlubi się Pan sporem z TBS, który pewnie skończy się w sądzie (i nie wiadomo z jakim skutkiem). Wiadomo, że trzeba było rozwiązać tę kwestię, skoro mieszkańcy nie mieli gdzie mieszkać, ale tym się nie powinien zajmować… Czytaj więcej »

Gość
4 lat temu

AKEŚ SIĘ PANIE WITKU ROZPISAŁ …

Antek
4 lat temu

100% popieram. Brawo za trafną i konkretną ocenę. Cóż, ludzie glosując nie wiedzą za kim głosują i nie biorą pod uwagę kompetencji i możliwości działania lecz sympatię. Nie wstawił jedynki, sympatycznie się uśmiecha – macie co chcecie. Wyjeżdżajcie do innych miast- bo tu w sklepie za najniższą – w stresie się pracuje. Brawo wyedukowana młodzież.

Obiektywny
4 lat temu

Proszę tak nie pisać o naszym prezydencie bo zacznie tupać nóżkami i ucieknie jak to ma w zwyczaju

Anna
4 lat temu

Świetny człowiek!! Powodzenia. Prezydenturę rozpoczął od rozwiązania bardzo ciężkich tematów, których poprzednicy nie byli w stanie rozwiązać…powinni być rozliczeni za to w jakim stanie jest nasze miasto.

Obiektywny
4 lat temu
Reply to  Anna

Zapomniałaś dziś wziąć tabletek Aniu?

Owen
4 lat temu
Reply to  Anna

Rejczel, rozwiązuje to się problemy a nie tematy.

tra
4 lat temu
Reply to  Owen

nieśmiało zapytam, skąd ksywka Rejczel?

Bartosz
4 lat temu

Jeden został rozliczony i nagrodzony stanowiskiem szefa komisji rewizyjnej przez większość rady miasta.

klusek
4 lat temu

„nie byli wstanie” ? czy „powinni być za to rozliczani”- to jest Twoje rozeznanie w temacie (dwie sprzeczności). Wybierz gotowanie na pewno lepszy rezultat

Gruby
4 lat temu

Tarnobrzeżanin aż dziw, że nic nie piszesz o braku działań w sprawie wód siarczkowych. Nie uważam, że 4 miesiące to już wystarczający czas na rozliczanie z obietnic wyborczych. Jak mówi przysłowie „wolniej jedziesz dalej zajedziesz”, oby dla rozwoju naszego miasta.

seba
4 lat temu
Reply to  Gruby

„Oby dla rozwoju”? Nie będzie rozwoju bez wizji ,planu. Sama nadzieja jest dla głupich.Prezydent nie ma planu ani wizji.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Gruby

No Osiek w niedługim czasie zacznie zarabiać miliony na siarce. Solec-Zdrój już wiele zyskał. Ale śpijmy dalej, tarnobrzeżanie, w pewnym momencie przebudzenie będzie cholernie bolesne.
Poza tym napisałem tylko o części spraw. Oprócz wód siarczkowych, warto byłoby też wspomnieć to tragicznym stanie komunikacji miejskiej, mamy najstarsze autobusy w Polsce południowo-wschodniej, a być może i najgorszą komunikację miejską w skali całego kraju.
Zatem cytując klasyka – skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?
Pozdrawiam

Olo
4 lat temu

Tu jedyną niewiadomą zostało tylko kto i kiedy ostatni zgasi światło …

obywatel
4 lat temu

Mistrz lansu – wszystko aby tylko fotka była w mediach.
Jak na razie zero – w sprawie TTBS-s kopletna kompromitacja.
Pogarda dla młodych – na stołki swoich (byłych postkomunistycznych)
działaczy (Stępień w KS Machów), którzy niczym się nie wyróżnili
– prócz pijaru.

tra
4 lat temu

zaraz wszyscy z razem dla Tbg, obdarowani i liczacy na ochłapy wejdą do sieci i parametry się poprawią 🙂 A jutro z każdego miejskiego kompa i będzie git

alga
4 lat temu

Uważam, że oczekiwanie tego żeby prezydent musial od razu pokazać swoje kompetencje w zarządzaniu miastem to powinien czekać na kolejnego pMastalerza, Dziubińskiego czy Kiełba. Może nawet absolwenta SGH z wieloletnią praktyką zagraniczną. Albo też panią Krukurkę z sześcioma fakultetami, która dzięki swoim objawieniom wyprowadzi Tarnobrzeg na prostą. Przecież to prowadzi do paranoi i świadczy tylko o zazdrości i zawiści albo o nie przełknięciu wyborczej porażki.

Ludzie trudno udowadniać, że nie jest się żyrafą. obecny prezydent wygrał, bo był najlepszy z kandydatów. Teraz ma czas aby wprowadzić swoje obietnice w czyn i trzeba dać mu szansę. Nie oczekujmy cudów w sto dni.

seba
4 lat temu
Reply to  alga

Masz racje ,trzeba mu dać jeszcze dwie kadencje i wtedy już na pewno pokaże kompetencje. T

Gość
4 lat temu
Reply to  alga

Czy rzeczywiście był najlepszy?. Zaczynam mieć coraz większe wądpliwości.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  alga

Najlepszy to był dr Zych, bo miał wizję rozwoju i pomysły jak pozyskiwać fundusze dla miasta. A to że był ostatni w wyborach świadczy o nas jako wyborcach. I nie, nie jestem Panem Witkiem, ale jestem przekonany, że byłby lepszym prezydentem niż Pan Darek.

Gość
4 lat temu

Według mnie ostatnie miejsce świadczyło o braku zaufania wyborców do tego pana i jego programu

Obiektywny
4 lat temu
Reply to  Gość

Świadczy o tym że żyjemy w ciemnogrodzie

Owen
4 lat temu
Reply to  Obiektywny

Ja też nie jestem panem Witkiem i zupełnie sie nie zgadzam z @ alga.Po pierwsze to Bożek wcale nie był najlepszym kandydatem tylko najładniej sie uśmiechał i obiecywał, że będzie sie liczyć z ludźmi. Jako kandydat zyskał przede wszystkim popularność i sympatię. Widocznie większości wyborców okazało się to wystarczające do zarządzania miastem. I to jest własnie bardzo smutne. Dla mnie osobiście wizję popartą wiedzą jak ją zrealizować i kompetencje to miał pan Zych. I nie bez powodu istnieje powiedzenie, że „podróże kształcą”. Dla Pana Zycha to nie było t y l k o powiedzenie ale też zaczerpnięte, sprawdzone z powodzeniem rozwiązania, ktore inni już zastosowali. Bo mądry człowiek wie, że otwartych drzwi nie trzeba wcale wyważać. Ten człowiek miał odwagę. I miał mój głos w wyborach. Jedyne czego nie miał to popularność bo niełatwo jest samemu zorganizować kampanię nie wchodząc z nikim w żadne układy – żeby sie potem te wszystkie „ogony” za nim nie ciągnęły, partyjnego badziewia, znajomych i znajomków, długów wdzięcznosci i układzików. Facet był czysty. Dlatego przegrał. A do @ alga mam jedno pytanie: czego niby ktos mógłby zazdroscic Bozkowi (bo piszesz, że te krytyczne wpisy to z zazdrosci), czego??? Kompromitacji, czy może naburmuszonych min? Cisna mi… Czytaj więcej »

Kikol
4 lat temu

To ciekawe, że zarzucacie DB grzechy, które popełniali także jego poprzednicy, goniąc za sławą , fotką czy lansowaniem się, autopromocją swojego geniuszu.
To, co może zgubić obecnego prezydenta, to jego własna pycha.
Specjalnie mnie to już nie grzeje ani nie ziębi, jest mi obojętne.

Olo
4 lat temu

Co z audytem w TBS Panie Prezydencie? Kiedy poznamy winnych tego bałaganu?

tra
4 lat temu
Reply to  Olo

trudno wskazać, zbieg wielu zdarzeń, przypadek, winnych brak 😉 nasz prezydent chce żyć w zgodzie ze wszystkimi nooo może poza dziennikarzami (tymi ambitniejszymi)

Paweł
4 lat temu

Masło maślane, pie… kota przy pomocy młota. Te problemy rozwiązałby każdy d……

Kazik
4 lat temu
Reply to  Paweł

Dokładnie, cóż to za rozwiązanie problemu śmieci gdy tylko klepnęło się te wysokie stawiki? Jeden podpis i głosowanie radnych. Faktycznie rozwiązanie. Z blokiem na pewno przyśpieszył bo gdyby była prezes do końca brnęła w tym szambie to w 2019 roku ci ludzie nie wprowadziliby się. Ewidentna wina Kiełba bo to za jego rządów rozpoczęto budowę bloku nie mając pieniędzy. Kosmos.

maniek
4 lat temu

Kolesie i spółka za poprzedniej rady dalej w natarciu . Taki bilans otwarcia to może zrobić pierwszoklasista , nic nowego , lansik na emerytach, ciche kontakty z TTBS, ucichli dziennikarze opisujący to się działo obdarzeni nowymi stanowiskami dla zamknięcia gęb, stanowiska dla postkomunistów , młodym KOP w d..ę, człowiek bez wizji rozwoju miasta. Uważam , że jest to stracony czas dla rozwoju miasta, następuje STAGNACJA , a potem co UPADEK NA SZYJĘ I NA ŁEB. Jak ode mnie CZERWONA KARTKA NA START. Ciężka ta prezydentura z zerem przygotowania na to stanowisko ale lepiej wiodło się ucząc historii w liceum .

ChytraBaba
4 lat temu

Kolejny czas stracony dla miasta.

ocena
4 lat temu

tak na prawde to mi odpowiedzcie na co nasze miasto jest stac bo wielkiej rewelacji nie ma konczy się na obietnicach a ile tego czasu jeszcze minie to nie wiadomo mam nadzieje ze ci tyle co gadaja zwracaja uwagi na komentarze i sie wkoncu wypowiedza a nie chowaja głowe w piasek

Rambolo
4 lat temu

Zwolennicy Kiełba w natarciu 😉
Powodzenia

Obiektywny
4 lat temu
Reply to  Rambolo

Kiełb powinien siedzieć w pace, a z bożka taki prezydent jak z koziej pały trąbka

Owen
4 lat temu

Tez tak to widzę, że człowiek Roku vel sms-iles tam, wszystkich za mordy trzyma. I sza! A jak sie komuś nie podoba to wylot. Bezczelność tego geniusza od „obsługi” inwestora jest porażająca.

mieszaniec
4 lat temu

Słuchając Pana Prezydenta mam wrażenie jakbym słuchał dwóch różnych osób. Z jednej strony mam wrażenie, że Panu Prezydentowi zależy na mieszkańcach, na Tarnobrzegu i na swojej pracy, a z drugiej efekty są jakie są. Minęło kilka miesięcy od wyborów, a my wciąż żyjemy przeszłością… Afera TTBS, ciężko komentować bo takie historie jak spór między wykonawcą, a w inwestorem są w Polsce codziennością, tylko u nas jest z tego afera. Zamiast zatrudniać znajomych z „listy” za kilkanaście tysięcy miesięcznie wystarczyło zapytać choćby swoich byłych uczniów. Kilku zrobiło dość duże kariery w branży i ma o tym pojęcie. Śmieci? Być przewodniczącym rady, startować na Prezydenta miasta i nagle mówić, że się nie miało pojęcia co będzie i pomysłu co zrobić? Przecież skoro się startowało to oprócz nowej pensji liczyło się z nowymi problemami. Na co było liczone, że może na kogoś innego spadnie? To jest olbrzymi problem, ale żeby go rozwiązać trzeba „mieć jaja”. Kolejny „trup” KKS”Siarka”, naprawdę miasto nie ma innych problemów? Chyba ma! Realne problemy miasta to kilkanaście milinów dokładanych do oświaty, mimo co raz mniejszej liczby uczniów. Recepta Pana Prezydenta? Zamiast reformować to deklaracja, że wszystkie środki na oświatę… Jakby do oświaty nie dokładać to obwodnicę można by wybudować… Czytaj więcej »

Zygmunt Prawdomówny
4 lat temu

REFERENDUM to faktycznie bardzo dobry pomysł
ja jestem za!

Ekonomista
4 lat temu

A Panie prezydencieboszczednosci zaczacbod siebie Tymczasem.Zwiekszenie wynagrodzenia dla zastępcy skarbnika naczelników przy pozornej reorganizacji
Zatrudnianie swoich bez kwalifikacji transfery z innych miast.To działania źle merytorycznie i wizerunków
Obrażanie się na krytykę Walka z portalem nadwislą24 bo pozwalają na krytyczne komentarze.Po co te uśmiechy .Po 100 dniach podobno dalsze zwolnienia bo swoi tupią w kolejce.
Będziemy dalej pytać dlaczego nie lubi Pan tych którzy Pana wybrali.Po 200 dniach nowa lista Misiewiczow czy wreszcie działania .
Czekamy
Najgorsze w tym to to że z referendum są zawsze nici i to jest powód dla dobrego samopoczucia rządzących naszym miastem .
Ale brak pokory kroczy przed upadkiem
I jeszcze uwaga .Niech Pan zaprzestanie publicznie dąsać się na dziennikarzy i mieszkańców To takie żałosne.

Tarnobrzezanin
4 lat temu

Czekamy na informacje Publiczne co dla miasta chce Pan załatwić i informacja o podjętych działaniach.Przyjeta taktyka nie będę mówił bo.mnie ROZLICZYŁ jest niezgodna z Pana deklaracjami o otwartości i robieniu wszystko aby było lepiej niż dotychczas.
Uniki to jedyny pomysł na rządzenie musi się skonczyć Domagamy się otwartoścì.

tramp
4 lat temu

Żaden prezydent nie był wybrany z taką przewagą nad rywalami, żaden nie reprezentował sobą takiej kultury jak pan Dariusz Bożek. Ale też żaden nie przejął miasta tak totalnie zadłużonego, z wyprzedanymi już dawno najcenniejszymi terenami, spółkami itd. Każdy z nas mając niewielkie dochody i dużo kredytów nie jest w stanie kupić sobie np. najnowszego modelu mercedesa. W takim właśnie stanie jest nasze miasto. Na ten stan nie miał żadnego wpływu prezydent miasta. Ale po tym jak prezydent Bożek traktuje na co dzień ludzi, jak się do nich odnosi, ale i jak załatwia sprawy wierzę, że będzie on jednym z najlepszych ludzi nas tym stanowisku. Utarło się jakieś absurdalne przekonanie, że jak minie pierwszych sto dni prezydentury to MUSI być to, to i to. A z jakiego o powodu – bo setka to liczba magiczna ? Przecież to jakiś absurd ! Pozyskiwanie środków zewnętrznych to długi proces wymagający przygotowania dobrej dokumentacji (a to trwa i kosztuje niemało pracy i pieniędzy), potem lobbowania (o ile to możliwe) no i łutu szczęścia, bo przy obecnych układach politycznych jest ono przydatne. Przy pozyskiwaniu środków zewnętrznych wymagane jest też posiadanie tzw. wkładu własnego, no ale gdy od lat Tarnobrzeg „jedzie” na deficycie to skąd je… Czytaj więcej »

Gość
4 lat temu
Reply to  tramp

To co piszesz to zwalanie na poprzedników , gra na czas i puste frazesy. Obejrzyj spoty wyborcze to może zrozumiesz. Był w radzie , więc problemy miasta nie były mu obce. Jak dla mnie to go to po prostu i po ludzku przerosło. Co takiego zapoczątkował co dobrze na przyszłość wróży ?

anka
4 lat temu
Reply to  Gość

Nic. wszyscy żałują głosowania na prezydenta, kpina nie rządy

twor
4 lat temu
Reply to  tramp

Do Twojego obrazu miasta dopisz pytanie do prezydenta albo gotową odpowidż; Bohaterze jesteśmy wdzięczni że zdecydowałeś się kandydować i wyrażenia chęci strzeżenia tego niezaoranego pola.Zasiewu nie rób bo nie ma czym zasiać,nie ma też pewności że cokolwiek urośnie. Tymczasem pozyskaj sobie zaufaną ekipę z okolicznych osad i konsumujcie te resztki pozostałe w tym marnym budżecie. I nie trwóżcie się jakimiś 100 dniami przecież macie 1825 całe 24godzinne doby do PANowania.

Mieszkaniec
4 lat temu
Reply to  tramp

I tu się panie tramp mylisz. Jak się ma jaja to i sponsora się znajdzie. Stalowa Wola jest tak bogata, że z własnego budżetu czyni inwestycję?? które miasto nie jest zadłużone??

Urzednik
4 lat temu

Brak merytoryki przy doborze kadr to największy błąd Chcemy aby urzędnicy pomagali panu w wykonaniu dobrych pomysłów.W mieście chodnik nie ma barwy politycznej O tym należy pamiętać
Misiewicze wcześniej czy później muszą odejść.
Życzymy refleksji i wyciągnięcie wniosków .

bonzo
4 lat temu

Ci którzy Pana wybrali wybrali tez zmiany personalne : czyli nie chcą aby było jak do tej pory , po co ludzie kalinki dalej siedza w urzedzie , jak Sekretarz czy Motyka w Kopalni – nie na to głosowalismy !!!

anka
4 lat temu
Reply to  bonzo

Na ludzi Mastalerza wpychanych z powrotem do urzędu też nie!!!!

Owen
4 lat temu
Reply to  anka

Na kiełbowatych tym bardziej NIE !

bonzo
4 lat temu

a w sprawie śmieci to aktualne rozwiązania są bardzo niekorzystne dla mieszkańców , za duzo płacimy , prosze nad tym popracować , nigdzie w regionie nie ma takich stawek mimo że wszędzie były podwyżki – na razie tylko Pan nam pogorszył więc nie ma powodu do chwały

Gacek
4 lat temu

Czy to prawda ,że niektórzy nauczyciele w szkołach są zatrudniani na 3/4 etatu ? .Potem idą do urzędu i miasto dopłaca im różnicę do pełnej pensji? Ludzie ,jeżeli tak jest to jawna niegospodarność i nie dziwota ,że rok rocznie dokładamy po prawie 20 baniek.

All
4 lat temu

No i 100 dni poszło w …

Gdzie te oszczędności
4 lat temu

Prezydent Bożek mówi, że na wszystko brakuje pieniędzy w mieście, że nie ma pieniędzy na finansowanie sportu ale są pieniądze na płacenie prywatnej „telewizji” TVL pana Lenarta 108 tysięcy złotych rocznie? Miała być oszczędność i jest wg. Bożka bo za Kiełba miasto(wszyscy podatnicy) płaciliśmy tej telewizji 120 tysięcy złotych. Prezydent Bożek powinien wiedzieć, że mieszkańcy TSM płacą co miesiąc w ramach czynszu na telewizję TVL i to ta telewizja powinna zabiegać o materiały z miasta a nie miasto ma jej płacić tak ogromne pieniądze. Dlaczego dziennikarze o tym nie piszą? Innym mediom również miasto płaci? Tak Bożek kupuje przychylność mediów? Oto dowód: http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII/19.80.1.pdf

Do bezradnych
4 lat temu

Dzięki za otwarcie oczu. Oglądam sesje RM o umowy z TSM pytał radny Kalinka. Idąc dalej tym tropem czekam na interpelację odważnego radnego(o ile tacy są) dotyczącą umów z innymi mediami. Wygląda na to, że władza kupuje sobie przychylność mediów bo nie uwierzę, że TVL biorąc od miasta 9000zł miesięcznie zrobi o nim jakiś kontrowersyjny materiał. Tyle kosztuje kneblowanie mediów? Za Mastalerza również płacono TVL? NIE bo wtedy TVL z nim walczyło i to bardzo ostro. Teraz dla świętego spokoju lepiej płacić. DNO panie Darku.

obywatel
4 lat temu
Reply to  Do bezradnych

Za to Mastalerz miał słynną poskomunistyczną telwizje
-finansowaną przez postkomunistów z Siarkowca
jak zawsze w ramach działalności oświatowo, kulturalno oświatowej.
Przed wyborami ta bolszewicka telewizja (propagandowa tuba Mastalerza)
dostała od Siarkowca – niech wam TUREK powie ile.

Obiektywny
4 lat temu
Reply to  obywatel

Gówno nas obchodzi co było kiedyś. liczy się to co jest teraz. Mastalerz był i już go nie ma i kogo to obchodzi

Gacek
4 lat temu
Reply to  Obiektywny

Tylko przez to jak było kiedyś i przez zadłużenie miasta jest tak jak jest czyli powolna agonia

Marta
4 lat temu

Raport powinien być rzetelny i pokazać ile swoich zatrudnił.i ile jeszcze zatrudni.Jawnosc i brak.nepotyzmu obiecywał.Bozek w kampanii wyborczej .
To.kiedy ten raport.

John
4 lat temu

Bozek masz szanse odejsc sam bo jak doprowadzisz do referendum to bedzie to twoja kleska i stracisz resztki szacunku

Maciuś
4 lat temu

Nie można wybaczyć że Bozek zatrudnia ludzi spoza miasta a z okolicznych miejscowości a nawet że stolicy Podkarpacia To taka pogarda dla mieszkańców którzy to wybrali.A nawet jak to robi to winien jest to wyjaśnić wyborcom A tu nic i obraza jak można stawiać taki zarzut tarnobrzeskiej prezydentowi.

obywatel
4 lat temu
Reply to  Maciuś

Nie zapominajmy o bańdzie emerytów (byłych komunistach z PZPR- darmozjadów którzy tylko dzięki znajomości tam są. (przykład KS Machów).
Nauczyciel co pokazał młodym Tarnobrzeżanom (w tym swoim uczniom)
gdzie ich ma – taki nauczyciel ????

Bozek
4 lat temu

Dlaczego mnie nie lubicie , nie znosze tej ciaglej krytyki , przestancie natychmiast , wygralem wybory wiec Tarnobrzeg jest moj , nikt nie mowil ze trzeba bedzie jakies problemy rozwiazywac , troszke wam w kampanii nasciemnialem , jestem prezydentem odwalcie sie odemnie , to nie jest moja wina , ja nic przeciez nie robie

Tarnobrzezanin
4 lat temu
Reply to  Bozek

Amen .

obywatel
4 lat temu
Reply to  Bozek

Jemu się wydaje, że jest jego.
Za plecami armia : z Baranowa, Nowej Dęby, Sandomierza i najgorszy element
postkomunistyczny co przekupywał cukierkami – czyli jest tylko marionetką.

Tom
4 lat temu
Reply to  Bozek

Podszywanie się pod kogoś jest karalne.Łatwo to ustalić.

kapo
4 lat temu
Reply to  Tom

Taką taktykę stosowała komusza SB.

Bozek
4 lat temu
Reply to  kapo

Komusza sb to twoja stara a ojciec organizuje przyjazd walesy do Tarnobrzega

Pociąg
4 lat temu
Reply to  Tom

Co niby jest karalne.

Bozek
4 lat temu
Reply to  Tom

Podszywanie nogawek tez karaja ? Ojejku ojejku uciekam nie karaj mnie

Obiektywny
4 lat temu
Reply to  Tom

Nie strasz bo się zesrasz

Yyy
4 lat temu

Co się czepiacie .Jaki raport Ja nic nie będę rapotowal Ja wygrałem wybory i.nalezy mnie kochać .przecież nic nie robię.Zle decyzję to nie moje decyzję to.mojego serdecznego kolegi Mirusia Kocham Was Tarnobrzeżnie tylko nic odemnie nie wymagajcie 5 lat zastoju Wam gwarantuje .

obywatel
4 lat temu

Powinni zabronić historykom startu ww wszelkich wyborach
– oto jest przykład.

Frania
4 lat temu
Reply to  obywatel

Każdy pisze swoją historię, a ten prezydent napisał już swoją – jest najgorszym prezydentem, jakiego to miasto miało, a to dopiero początek… ;(

Paweł
4 lat temu

Wydaje mi się, że oceniamy nie właściwą osobę. Pan Dariusz się fotografuje, miastem kieruje kto inny.

Hmm
4 lat temu

Otwarcie drogi między sądem a hotelem, to chyba jego jedyny „sukces”.

John
4 lat temu

Same sukcesy w tym Tarnobrzegu , prezydenci , radni , urzednicy naprawde to elita intelektualna w calym wojewodztwie , smiech na sali

Mieszkaniec
4 lat temu

🙂 !!!

tarnobrzeski
4 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Teraz non stop słyszymy „nie ma i nie będzie piniędzy”- dodatkowo „nic mi nie wiadomo na ten temat”. Skąd my to znamy?
Ciekawi mnie czy w Tarnobrzegu nauczyciele-przyjaciele prezydenta będą też strajkować za Broniarzem?

Gacek
4 lat temu

Wie ktoś może jakie było zadłużenie miasta na koniec prezydentur Panów Dziubińskiego i Mastalerza?

Mania
4 lat temu

Aż mnie mdli na myśl że wiem to jest kto I skąd ten hejt. Trzeba było wygrać wybory i się dzisiaj chwalić wybawieniem miasta z długów

John
4 lat temu
Reply to  Mania

Az mnie mdlito jak mysle o Tobie ze zamiast zajac sie praca to siedzisz w rtym urzedzie i czytasz portale a zresz za moje gnido

Rolo Tomassi
4 lat temu

100 dni płaczu i tylko płacz..

miastowy
4 lat temu

Jaka praca taka nagroda. Na 100 dni zafundowali sobie prezydenci naszego miasta, spotkanie z Wałęsą, który kochał milicję i esbecję.

maniek
4 lat temu

Miastowy,
dzieki Wałęsie tacy idioci jak ty moga wypisywać co chcą i włos im z głowy nie spadnie.
Gdyby nie Wałęsa esbecja i MO odbiłaby ci za to nerki i jaja.

John
4 lat temu
Reply to  maniek

Kopnij sie w glowe durny czlowieku sbecja miala nas za to samo o czym mowi bozek nazywajac mlodych sportowcow patologia , dla niego kazdy inny a juz krytykanci to patologia nawet dzieci mieszkancow miasta

John
4 lat temu
Reply to  maniek

I dodam ze dzieki walesie twoj ojciec sbek nie poniosl odpowiedzialnosci za to co wyprawial , za znecanie sie nad sasiadami i bicie ludzi tyle mu zawdzieczacie

oleg
4 lat temu
Reply to  John

Pokićkało ci się coś; Wałęsa jest takim samem przydupasem Kiszczaka i Jaruzela jak domniemany ojciec i korzysta tak samo z braku odpowiedzialności.

Aaa
4 lat temu

Szkoda tych uwag Prezydent i jego zastępca zachowują się z przekonaniem że zdobyli władze na 5 lat i nikt im tego nie odbierze .
Czasami tak się trafi że osoba wybrana nie walczy o miasto tylko dla siebie Taka postawę reprezentują Wszelkie uwagi ich nie dotyczą ponieważ w tyle głowy mają wynik wyborów Mamy takich prezydentów na jakich zasłużyliśmy.

Elegant
4 lat temu

Miły sympatyczny starszy Pan. I to by było wszystko co można powiedzieć na + tej kadencji. Do roboty Panie Prezydencie bo w takim tempie jak będzie Pan się tylko lansował bardzo szybciutko znajdą się osoby które postarają się o referendum odwoławcze. Ludzie nie są głupi i nie nabierają się na piękne gadki. Na chwilę obecną zero konkretów z obietnic wyborczych, a tak było mówione że od pierwszego dnia na stołku zabiera się Pan do pracy ? Chyba żeby obsadzić swoją świtę na dobrze płatnych stołkach !!!

obywatel
4 lat temu
Reply to  Elegant

Są głupi – bo wybrali czarusia na stołeczek -= pięc lat poszło sie rypać,
tylko kaska będzie spływać dla postkomunistów co miesiąc za nierobienie niczego.

Alex
4 lat temu

Panie Bożek kto tak naprawdę rządzi w Tarnobrzegu ? bo na pewno nie pan, uwiązali pana na krótkim łańcuchu i najwyrażniej pasuje to panu – żenada !!!

Obywatel
4 lat temu

Rządzi Pluta, przecież każdy to wie. A na portalach społecznościowych króluje siostra naszego pięknego starszego pana.

Ola
4 lat temu

Kto zaprosił TW Bolka do Tarnobrzega?

leszcz
4 lat temu
Reply to  Ola

a tam zaprosił sam wał przeskoczył

Owen
4 lat temu

Uważam, że prezydent ma obowiązek (względem mieszkańców, którzy mu płacą co miesiąc słoną pensję) wyjasnić sprawę „śmieciową” i skaldal z TTBS. No ale to by trzeba było wskazać winnego, a kto to taki wszyscy wiedzą. Brak zainteresowania prezydenta tą sprawą jest bardzo dwuznaczne. Ciekawe dlaczego
człowiek Roku jest dla niego nietykalny?

realista
4 lat temu

Przykre! Nie mam nic do p.Bożka, ale p.Prezydent nie stoi po tej właściwej „stronie mocy” w przeciwieństwie do prezydenta Stalowej Woli. Dobrze tylko,że do pracy w Stalowej jest relatywnie blisko!!!!!!!!!!!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
98
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content