Książka „Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018” już wkrótce w sprzedaży

Już wkrótce dostępna będzie w sprzedaży książka o historii piłkarskiej Siarki Tarnobrzeg. Jej autorem jest Sławomir Strzałka, były dziennikarz, od lat związany z tarnobrzeskim klubem w którym obecnie pełni funkcję rzecznika prasowego.

Obecnie kończy się druk obowiązkowej pozycji dla każdego kibica tarnobrzeskiej Siarki.

– Książka ma prawie 800 stron, mnóstwo zdjęć tarnobrzeskich fotoreporterów, składy z prawie tysiąca meczów, opis 29 sezonów, sylwetki i dokładne statystyki ponad 300 piłkarzy i trenerów, ciekawostki i rekordy – informuje autor.

Sławomir Strzałka – ur.09.09.1979 r, tarnobrzeżanin, miłośnik piłki nożnej, od najmłodszych lat emocjonalnie związany z Siarką. Z wykształcenia mgr politologii, w 2004 r ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim studia podyplomowe na kierunku dziennikarstwo sportowe.

Od 2005 r dziennikarz Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg, operator kamery i montażysta, założyciel internetowego kanału Siarka TV, rzecznik prasowy klubu.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
koles
2 lat temu

No tak.Pozostało zyc historia bo teraźniejszość to III a moze nawet IV liga.I dobrze bo nie ma stadionu na II lige i kibicow bo wszyscy gdzies sie wyprowadzili z tego grajdola.

wierzba
2 lat temu
Reply to  koles

niektórzy nie mają nawet historii klubu nie wspominając już o historii miasta

Banbryla
2 lat temu

Sp…j butiku ze wsi charzewickiej przypomnij sobie o korzeniach dłoniasty buroku

Banbryla
2 lat temu

Jaka cena książki?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content