4 medale IKS JEZIORO Tarnobrzeg w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym

Kolejna miła informacja dotarła z Wisły, gdzie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Z zawodów tych, cztery drużyny IKS JEZIORO Tarnobrzeg przywiozły 4 medale (złoty, srebrny i 2 brązowe).

Drużynowym Mistrzem Polski na 2019 rok w klasie 2-5 wózki mężczyzn została drużyna w składzie Maciej Nalepka/Krzysztof Żyłka, zaś brązowy medal w tej klasie wywalczyła kolejna drużyna IKS-u Janusz Chamot/Piotr Sokalski.

Drużynowym Wicemistrzem Polski w klasie 10 mężczyzn, gdzie rywalizują zawodnicy najbardziej sprawni, została drużyna trzyosobowa Paweł Włodyka/Antoni Biedziuk/Dawid Sowa. W grze finałowej po zaciętej walce przegrali 1:2 (rozstrzygnęła gra deblowa) z drużyną Start Zielona Góra.

Z kolei medal brązowy zdobyła w klasie 9 drużyna IKS-u Paweł Mazuryk/Mariusz Matejek. O podziale miejsc na podium w tej klasie decydowały wyniki pojedynków aż trzech drużyn, które miały po 5 punktów (ostateczny bilans KS Bronowianka Kraków 5:2, Start I Katowice 5:3 i IKS 4:3).

Klub IKS Jezioro Tarnobrzeg okazał się drugim klubem w punktacji medalowej.

Start Zielona Góra – 2 złote, 1 brązowy
IKS Jezioro Tarnobrzeg – 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe
Start Skierniewice – 1 złoty, 1 srebrny

Brawo i gratulacje dla drużyn i trenera.

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content