Promocja książki „Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018” w poniedziałek, 15 kwietnia

Klub Siarki Tarnobrzeg zaprasza wszystkich miłośników i kibiców drużyny na promocje książki Sławomira Strzałki: „Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia br., o godzinie 18:00, w SALI VIP, pod główną trybuną Stadionu Miejskiego przy Alei Niepodległości 2.

Nie jest to pierwsza książka o tarnobrzeskiej piłce nożnej, ale z pewnością wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Na blisko 800 stronach znajduje się opis 29 sezonów, składy z prawie 1000 meczów, sylwetki i szczegółowe statystyki ponad 300 piłkarzy, grających i pracujących przez te lata w klubie. W książce znajdują się dokładnie wyliczone bilanse meczów z wszystkimi klubami, z którymi Siarka rywalizowała na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Z tej książki dowiecie się między innymi kto był najmłodszym debiutantem, kto najstarszym strzelcem hat-tricka, który bramkarz ma największą liczbę meczów z czystym kontem, który trener ma najlepszą średnią wywalczonych punktów, jaka jest najwyższa wygrana Siarki, kiedy ekipa z Tarnobrzega miała najdłuższą serie meczów bez strzelonego gola, i tak dalej i tak dalej. Wszystko to uatrakcyjniają wspaniałe zdjęcia tarnobrzeskich fotoreporterów. Jednym zdaniem: to książka kibica – dla kibiców. Jeśli chodziłeś kiedyś na mecze Siarki, jeśli poczułeś choć raz dreszczyk emocji związany z piłkarskim widowiskiem, jeśli mocno kiedykolwiek przeżywałeś zwycięstwa i porażki Siarki –  ta książka jest dla ciebie, tej książki nie powinno zabraknąć w twojej biblioteczce.

Podczas spotkania będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie 65 PLN.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content