Tarnobrzeg: Drobne kradzieże, wysokie mandaty

Niemal każdego dnia policyjne patrole podejmują interwencję na miejscu kradzieży sklepowych. Każdego roku ze sklepowych półek znika spory asortyment najczęściej alkohol, słodycze oraz artykuły spożywcze. Tylko w tym roku tarnobrzescy policjanci odnotowali blisko 50 przypadków kradzieży towaru o wartości nie przekraczającej kwotę 500 złotych.

Wczoraj po godzinie 15, policjanci interweniowali na miejscu kradzieży sklepowej przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc w sklepie ukradł dwie kostki masła. Swój łup schował pod kurtkę i chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Kradzież na kamerze monitoringu zauważył pracownik ochrony. Mężczyzna natychmiast ruszył za złodziejem, udaremniając mu ucieczkę. Na miejscu interweniowali policjanci.

Do kolejnej kradzieży sklepowej zostali wezwani policjanci na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Tarnobrzega ukradł zgrzewarkę, którą usiłował wynieść ze sklepu nie płacąc za towar. Mężczyzna przyznał się policjantom do kradzieży.

Skradzione przedmioty w nienaruszonym stanie wróciły na sklepowe półki. Za popełniony czyny sprawcy zostali ukarani wysokimi mandatami.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daro
2 lat temu

Większość tych kradzieży dokonali nauczyciele.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content