Derby dla gospodarzy. Koniczynka Ocice – Iskra Sobów 6:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Koniczynka Ocice wygrała z Iskrą Sobów 6:1 w meczu inaugurującym rundę wiosenną w klasie B. Ostre strzelanie gospodarze urządzili sobie dopiero w drugiej połowie, w pierwszej razili nieskutecznością, sporo problemów sprawiała im także Iskra, mimo dużych braków kadrowych.

KONICZYNKA OCICE – ISKRA SOBÓW 6:1 (1:0)

1:0 – Maciej GAJDA 41′
2:0 – Maciej GAJDA 49′
3:0 – Łukasz MAZUR 58′
4:0 – Aleksander KOŁODZIEJ 61′
5:0 – Marcin ORDON 75′
5:1 – Michał GLICA 77′
6:1 – Dominik DOMEL 85′

Z kolei Junior Zakrzów przegrał z LZS Tarnowska Wola 1:2 i nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie czterema punktami na koncie. Koniczynka jest druga (25 pkt), tracąc do LZS z Żabna cztery oczka, Iskra zaś plasuje się na szóstym miejscu, z 15 punktami na koncie.

W ramach 13 kolejki w klasie B, grupa Stalowa Wola I, Iskra podejmie na własnym stadionie Juniora, Koniczynka zaś będzie pauzować.

KLASA A

Remisem 2:2 zakończył się mecz w Żupawie pomiędzy miejscowym KS-em a OKS Wielowieś. Identyczny wynik padł również w meczu w Chwałowicach, gdzie Jeziorak podejmował OKS Mokrzyszów. Trzy punkty do swojego konta dopisała zaś Wspólnota, wygrywając na własnym boisku ze Strzelcem z Dąbrowicy 5:3.

W ramach 19 kolejki w klasie A, grupa Stalowa Wola I, trzeci w tabeli OKS Wielowieś podejmie plasującego się na siódmym miejscu Kolejarza z Knapów, zajmujący dziewiąte miejsce OKS Mokrzyszów czeka mecz na własnym stadionie z dwunastym w stawce LZS-em z Krzątki, z kolei trzynasta w tabeli Wspólnota będzie pauzować.

foto&video: Agnieszka Nycz

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content