Walka o ligowy byt. Mecz Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg w środę 17 kwietnia o godz.16

Przed drugoligową Siarką dwutygodniowy maraton, podczas którego nasi piłkarze rozegrają cztery mecze o ligowe punkty, z czego aż trzy na naszym stadionie. Na początek tarnobrzeski klub odrobi jesienne zaległości i przed własną publicznością podejmie walczącą – tak jak Siarka – o utrzymanie w lidze Olimpię Elbląg.

Olimpia ostatnio są w bardzo dobrej formie i wydostała się ze strefy spadkowej. W sobotę natomiast przyjeżdża do Tarnobrzega mający pierwszoligowe aspiracje Widzew Łódź. Na meczu spodziewamy się kompletu publiczności.

Mecz z Olimpią rozpocznie się o godzinie 16, z kolei na godzinę 13 wyznaczono początek sobotniego starcia Siarki z Widzewem.

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
2 lat temu

a w sobotę z Widzewem to będziemy grać d facto na wyjeździe, bo z Łodzi przyjeżdża podobno ponad 1000 osób zorganizowanej grupy (a pewnie będą też na krytej niezorganizowani). Nasz młyn to przy tym pewnie blado wypadnie, jeśli Wisełka Sandomierz i Resovia nie pomogą 🙁 A trochę by było wstyd na własnym stadionie być zagłuszonym przez przyjezdnych…

adi
2 lat temu

Panowie z taką grą jak dzisiaj to będzie wstydliwy ale wynik .
dziś tylko 3pkt cieszą

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content