Nowy tarnobrzeski „Informator Seniora”

Nakładem Urzędu Miasta Tarnobrzega ukazało się nowe wydanie „Informatora Seniora”. To broszura zawierająca wiele tekstów o charakterze informacyjnym i edukacyjnym, a skierowanych do tarnobrzeskich seniorów.

Wydawnictwo zostało podzielone na trzy części, dotyczące bezpieczeństwa, aktywności i zdrowia. Ważną częścią „Informatora Seniora” jest obszerna baza teleadresowa zawierająca adresy i numery telefonów poradni lekarskich, przychodni, ZUS-u, Urzędu Skarbowego, tarnobrzeskich spółdzielni mieszkaniowych czy tarnobrzeskich instytucji pomocowych.

Informator jest darmowy. Już wkrótce będzie można go otrzymać w kilkunastu punktach na terenie miasta. Między innymi w przychodniach, Urzędzie Miasta, Tarnobrzeskim Domu Kultury, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, Muzeum Historycznym Miasta Tarnobrzega (Zamku Dzikowskim), Miejskiej Bibliotece Publicznej, Domu Dziennego Pobytu oraz Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie.

Wydanie informatora kosztowało 2700 zł brutto.

info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
śmiech
4 lat temu

Panie Bożek to tak Pan oszcżędza.Po co seniorowi informator.Senior potrzebuje dofinansowania do imprez kulturalnych ,występów do kina na koncerty itp a nie bzdetne informatory. Czy ten dział promocji już oszalał z wydawaniem pieniędzy na promocje .

Edek
4 lat temu

Imprezy kulturalne to pan Bożek też dotuje, do sandomierskiej imprezy krocie :/ serio mamy tyle kasy „na igrzyska”?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content